Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mlako kokodako madafako

alu pubeci fršlus na kombinezonu se mi je vtrgal, tam spodaj pri nogah ko se zapne, kaj naj narejim pizda, neom tam 30 eur čevlaro devo da mi to popravi, raje si nekak skup zlepim to

hahah :D

tak al tak je celi raztrgan, kako ma vezo zdaj ena zadrga, z zihercami skup zaklamfaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah :D

tak al tak je celi raztrgan, kako ma vezo zdaj ena zadrga, z zihercami skup zaklamfaj

ko tvoj super duper šmirasto porajsani berik hahah...no sicer pa ga itak več ne rabiš, ker si že ko gikser 2 mesca se nisi vozo, prodajta vidva oba raje motorje, pa si kupita en trike in se furajta po mestu hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko tvoj super duper šmirasto porajsani berik hahah...no sicer pa ga itak več ne rabiš, ker si že ko gikser 2 mesca se nisi vozo, prodajta vidva oba raje motorje, pa si kupita en trike in se furajta po mestu hahah

nisem jaz kriv če motor ni vozn, zdaj čakam pehy-ja da mi da cifro od enga mehanika da mi to bremzo že enkrat zrihta, jaz bi se tudi rad vozo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem jaz kriv če motor ni vozn, zdaj čakam pehy-ja da mi da cifro od enga mehanika da mi to bremzo že enkrat zrihta, jaz bi se tudi rad vozo...

v enem mescu nisi mel cajta sporihtat bravo...raje reči da se ti ni za furat več s tem, tak ko si mi priznal sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče maš pa zavorni cilinder fuč.. pa lahko odzračuješ kolko češ pa neo pomagalo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v enem mescu nisi mel cajta sporihtat bravo...raje reči da se ti ni za furat več s tem, tak ko si mi priznal sam

Res je, da nisem zadovoljen s tem motorjem najbolj ja :)

Škoda da ni cagive mito 250, ker mito pa mi je res bil TOP motor, edino prešvoh, ker je pač 125-ka... :) Pa Honda je tudi TOP :)

Mogoče maš pa zavorni cilinder fuč.. pa lahko odzračuješ kolko češ pa neo pomagalo :rolleyes:

Nič več jaz ne odzračujem, ker se mi ne da več zajebavat. K mehaniku gre motor pa naj menja kaj je hin, motor hočem met top top pizda.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da nisem zadovoljen s tem motorjem najbolj ja :)

Nič več jaz ne odzračujem, ker se mi ne da več zajebavat. K mehaniku gre motor pa naj menja kaj je hin, motor hočem met top top pizda.

vijite ko pa čamac prizna, to se redko zgodi, pol pa res more bit ološ od ološa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vijite ko pa čamac prizna, to se redko zgodi, pol pa res more bit ološ od ološa

Res sem nor na italijanske motorje, od japoncev pa mi je ful všeč Honda :) Ampak od Italijanov vidim motorje z dušo pod: Ducati, MV Agusta, Benelli, Bimota,... Cagiva mito je tudi bila top top, Aprilia pa je res jajca od jajce :) Edino RSV 2004+ pa SXV bi imel, ostalo pa res jebeš to Aprilio. No, mogoče bi drugače govoril, če bi motor malo bolj letel, samo mi je škoda denarja za neke auspuhe pa to, raje prodam pa kaj drugega kupim.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sem nor na italijanske motorje, od japoncev pa mi je ful všeč Honda :) Ampak od Italijanov vidim motorje z dušo pod: Ducati, MV Agusta, Benelli, Bimota,... Cagiva mito je tudi bila top top, Aprilia pa je res jajca od jajce :) Edino RSV 2004+ pa SXV bi imel, ostalo pa res jebeš to Aprilio. No, mogoče bi drugače govoril, če bi motor malo bolj letel, samo mi je škoda denarja za neke auspuhe pa to, raje prodam pa kaj drugega kupim.

eh nee, če pa to je igračka mala ufff dvotaktna z dušoooo, "uuu kaj bom delo jaz z tem na ovinkih, pojedo te bom z toto ninjooo ufff, taka mala igračka vtrgo bom na marofu z njo ko je zaprta proga kaj si nor, z dušooooo" :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@čamac zbudi se že

Prosim definiraj mi dušo. :)

to je neke takega ko samo on ve haha, oz. je iluzija v njegovi glavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so tko grde da jih noben noče ;)

niso zaj tak grde da jih nei mel, ampak so pa dost grše od moje 04 lepotice :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@čamac zbudi se že

Prosim definiraj mi dušo. :)

to so tiste italijanske plužne, ki te kadarkoli in kjerkoli pustijo na cedilu (zariba, štrom jebe,... ), res ne razumem zakaj jih imajo ljudje tako radi, vendar z njihovo pomočjo nastajajo odlični mehaniki z dolgoletno prakso

niso zaj tak grde da jih nei mel, ampak so pa dost grše od moje 04 lepotice :wub:

itak, tvoja je puhe hakle lepa, NOT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem jaz pobrisal, pomoje je roky, hvala roky :)

aja nejkooo, tebi pa svetujem prodajo motorja in nakup inkubatorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa delate da vas banajo?

.

.

.

jaz sem ze od 19.3.2007 lepo pridn pa na 90% warninga :D....

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa delate da vas banajo?

.

.

.

jaz sem ze od 19.3.2007 lepo pridn pa na 90% warninga :D ....

haha kaj si ti delal da maš tok warninga?

jaz imam 90% tudi...20 zaradi sebe...ostalo je biu nejkooo

če črto potegnemo je nejkooo 500% warninga dobiu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa delate da vas banajo?

.

.

.

jaz sem ze od 19.3.2007 lepo pridn pa na 90% warninga :D....

Nejkotu posojajo account :)

haha kaj si ti delal da maš tok warninga?

jaz imam 90% tudi...20 zaradi sebe...ostalo je biu nejkooo

če črto potegnemo je nejkooo 500% warninga dobiu...

Ti imaš 0% ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!