Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lepa :) moj sošolec, ko stavi ko nor je 2 al 3x dobo neke čez 100k bivših tolarjev, seveda kaki 2 leti nazaj :)

jah enim ko se da to ful gledat statistike, pa ko si ful cajta vzamejo za to lahk lepo služijo :) čeprav še stalno te lahk kdo zajebe pa nič nea dobiš :)

p.s. sistem se splača igrat :)

pizdo če nisem čisto na jasnem z totim sistemom.. to daš nap 4 pare, pol pa ti vrže možne kombinacije ven ne? kaj pa pol če vse tiste kombinacije dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ve kdo kje bi dobo original plastike za piaggio nrg power 2006 letnik? Pa glih zej ko ga prodajam me je moralo ubrisalo na :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ve kdo kje bi dobo original plastike za piaggio nrg power 2006 letnik? Pa glih zej ko ga prodajam me je moralo ubrisalo na :cry:

raje daj popravit.. ne splača se original plastik kupovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ve kdo kje bi dobo original plastike za piaggio nrg power 2006 letnik? Pa glih zej ko ga prodajam me je moralo ubrisalo na :cry:

bolš zek kot takoj iz trgovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo če nisem čisto na jasnem z totim sistemom.. to daš nap 4 pare, pol pa ti vrže možne kombinacije ven ne? kaj pa pol če vse tiste kombinacije dobijo?

lej

js sm dans igral sistem 3/6

torej dal sm 6 parov, in da kaj dobim morjo bit vsaj trije pari pravi...

če me trije zajebejo, pol dobim dnar sam za eno kombinacijo

če me zajebeta 2, oz. 1, pol dobim pač tolko kombinacij, kjer ni totih 2 številk v kombinaciji ko sta popušli...

če mam vseh 6 parov prav, dobiš dnar za vse kombinacije, torej pri kombinaciji 3/6 je 20 kombinacij... pri 3/5 jih je 15, pa tak naprej...

to se splača igrat, ker je skor ziher da boš vsaj en del vloženga dnara dobo povrnjenga...

aja, če je ker par storen, pol se tisti par črta, kvota pa se odšteje, tak da posledično dobiš mal majn dnara ven...

zaj od 6 parov mam po tej tekmi že 2 prava, en pa je storn, ker ni češka dobla vsaj enga rumenga kartona več od portugalcev...

ker je št. kartonov na obeh straneh enako je šel par pod storno, če bi pa portugalci dobli 1 karton več od čehov, pa bi biu kao kot napačen par...

upam da sm ti kolk tolk razložo :D če te še kaj določenega zanima pa kr vprašaj

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej

js sm dans igral sistem 3/6

torej dal sm 6 parov, in da kaj dobim morjo bit vsaj trije pari pravi...

če me trije zajebejo, pol dobim dnar sam za eno kombinacijo

če me zajebeta 2, oz. 1, pol dobim pač tolko kombinacij, kjer ni totih 2 številk v kombinaciji ko sta popušli...

če mam vseh 6 parov prav, dobiš dnar za vse kombinacije, torej pri kombinaciji 3/6 je 20 kombinacij... pri 3/5 jih je 15, pa tak naprej...

to se splača igrat, ker je skor ziher da boš vsaj en del vloženga dnara dobo povrnjenga...

aja, če je ker par storen, pol se tisti par črta, kvota pa se odšteje, tak da posledično dobiš mal majn dnara ven...

zaj od 6 parov mam po tej tekmi že 2 prava, en pa je storn, ker ni češka dobla vsaj enga rumenga kartona več od portugalcev...

ker je št. kartonov na obeh straneh enako je šel par pod storno, če bi pa portugalci dobli 1 karton več od čehov, pa bi biu kao kot napačen par...

upam da sm ti kolk tolk razložo :D če te še kaj določenega zanima pa kr vprašaj

ja do sedaj razumem ja.. zaj pa še mi povej kak se vplačuje.. tu mislim da se vplača na vse kombinacije enako al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja do sedaj razumem ja.. zaj pa še mi povej kak se vplačuje.. tu mislim da se vplača na vse kombinacije enako al kako?

mhm, če daš na kombinacijo 2€, pol daš pri kombinacijski igri 3/6 40 € :)

če daš 1€ je 20€ :) torej ja plačaš vsako kombinacijo enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk €€ si dobo ? :) js sm včere dobo 63

71 iz 3eh :)

sm pa dons že spušiu prokleti turčini banda hudičeva

sm dou izenačn al pa švicarji in cigani turški v 92 min. k so že glih komej tekl po igrišču dajo gol... pitde :headbang:

tak, pa sm bogatejši za 50 € :)

so dou na turke banda hudičeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !

danes sem dobil motor, cena visoka

ampak jebehs to, mogo sem se it pelat(nujno)

MARIBOR -> CELJE -> OPLOTNICA -> SLOVENSKA BISTRICA -> MARIBOR cca 140km

se je blo fajn za pelat, samo pol je nekaj dež vse pokvaril ko sem bil v bistrci, prišo domov ob 20.05 , zaj mi že iz nosa teče itd...prehlad bo to neki :headbang:

ps mam še 1cm roba mogoče 1.5cm

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !

danes sem dobil motor, cena visoka

ampak jebehs to, mogo sem se it pelat(nujno)

MARIBOR -> CELJE -> OPLOTNICA -> SLOVENSKA BISTRICA -> MARIBOR cca 140km

se je blo fajn za pelat, samo pol je nekaj dež vse pokvaril ko sem bil v bistrci, prišo domov ob 20.05 , zaj mi že iz nosa teče itd...prehlad bo to neki :headbang:

ps mam še 1cm roba mogoče 1.5cm

kolk si dav???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

71 iz 3eh :)

sm pa dons že spušiu prokleti turčini banda hudičeva

sm dou izenačn al pa švicarji in cigani turški v 92 min. k so že glih komej tekl po igrišču dajo gol... pitde :headbang:

so dou na turke banda hudičeva

js dans nism stavo niti enga para na rezultat :)

Zap. Št. Dogodek Tip Kvota

1 192 Češka-Portugalska 2 1,30

2 193 Švica-Turčija 2 1,30

3 194 Češka-Portugalska 2 1,20

4 195 Švica-Turčija 2 1,20

5 197 Švica-Turčija 2 1,70

6 196 Češka-Portugalska 1 1,65 Storno

dal sm, da neo na obeh tekmah penalov, pa da neo rdečih kartonov, pa da bojo turki dobli več rumenih kartonov od švice, pa da bo češka mela več rumenih od portugalske, toda ker so oboji meli po 1 karton je 6 par ratal storn :)

če bi še tot biu, bi se kvota fajn dvignla pa bi dobo okrog 80 € :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj čez 600€

huh :)

daj prepiši račun, kolk pride kaj, pa kaj so delali :) me res zanima kake majo cene

za bat pa cilinder vem da je ful poceni :) sam nea vem od kot bi lahk taka cena zrastla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz študiram da je on malo cene za bat in cilinder narobe zračuno takrat ko mi je reko kolko pride bat pa cilinder ziher

letnik je 98

cca 15.500km

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz študiram da je on malo cene za bat in cilinder narobe zračuno takrat ko mi je reko kolko pride bat pa cilinder ziher

letnik je 98

cca 15.500km

poglej na račun, daj ga skeniraj, al pa slikaj...me res zanima kak je kaj računal ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja duhec dobiš po msnju , ju3 ker se mi danes ni za avto po njega hodit

ampak gre motor zdaj ko sulica, dosti bol gladko teče in vse, lepo so naštelali drugače motor(celoto)

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js dans nism stavo niti enga para na rezultat :)

Zap. Št. Dogodek Tip Kvota

1 192 Češka-Portugalska 2 1,30

2 193 Švica-Turčija 2 1,30

3 194 Češka-Portugalska 2 1,20

4 195 Švica-Turčija 2 1,20

5 197 Švica-Turčija 2 1,70

6 196 Češka-Portugalska 1 1,65 Storno

dal sm, da neo na obeh tekmah penalov, pa da neo rdečih kartonov, pa da bojo turki dobli več rumenih kartonov od švice, pa da bo češka mela več rumenih od portugalske, toda ker so oboji meli po 1 karton je 6 par ratal storn :)

če bi še tot biu, bi se kvota fajn dvignla pa bi dobo okrog 80 € :)

tole pa pol kurca ne zastopm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa 20 si notr fuknu a :D

jebat ga...če bi še oni par biu ql, bi dobo ven mal več :) te bi se poznalo...zaj je pač okrog 30€ dobička :)

prek neta stavim to, začel sm z 10€ :) zaj pa je mal več gor :)

tole pa pol kurca ne zastopm :D

kak te ne ?:D kaj ti ni jasno ? :D vprašaj, ti bom razložo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!