Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aha torej na vsako kombinacijo ko je možna morš plačat

jaja valda da pol nekej dobiš če pa vse dobiš je pa pol še velik več kolkor če bi dou navadno tekmo

in če pa jih več kot 3 zajebeš si pa u kurcu pravš a :D

no ja razumm duhec hvala ti :D bom jst tud ju3 to vpisal :D aja še nekej kero je najbolš stavt :D ? 3/5 4/6 pa recm je možn kje da več nebi skup več k 10 € nanesl?

em ja pol odvisno kolk boš dal gor na stave...če daš 0.50€ na sistem 3/6 boš dal 10€ vsega skup :) sam to se nea splača...

drgač js največ x 3/6 stavim

si stavo kaj ? :)

LIST :

-bovden sklopke -> 22€

-2 tesnili -> 16€

-termostat -> 42€

-cilinder + bat -> 196€

-sornik bata -> 12€

-varovalka -> 2€

-ležaj -> 10€

-zavorne obloge -> 25€ (samo spredne)

-batni obrocki -> 37€

-zavorna tekocina ->9€

-vžigalna svečka ->4€

-servisna storitev ->255€

vse vrjetno iz italije, org parts

omfg :D

kaj toti so nenormalni al kaj je z njimi... za tak dnar bi js pri mojem serviserju nardil 3 servise :)

huh

cilindr pa bat sam tok :hmm: kr vredu cena... si prepričan da ni sam brušenje pa bat?

bat pa cilinder za nsrko staneta tolk kot je napisal gor :)

sm js pred leti tut dal 36k bivših sit :)

to pa je nekaj podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše da mojega ne vidiš, .. bom objavil mogoče potem ko bo končan postopek da nebo slučajno kakih komplikacij hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kok smo se mi enkrat nasmajeal k je kolega prnesu pokazat kva folk piše na zavarovalnco za odškodnine... ma to crkneš...

"vozil sm po cesti in za trenutk pogledal ženi med noge. takrat pa se je v hipu pred man pojavilo drevo" :D

prikazal se je avto od nikoder, se je zaletel in izginil neznano kam :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to res ne morš varjet... en folk napiše da jih je zbiv drevo k so stal na parkirišu. pa to brez zajebancije... kretenzm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to res ne morš varjet... en folk napiše da jih je zbiv drevo k so stal na parkirišu. pa to brez zajebancije... kretenzm

zagledal sem drevo.. kljub večkratnem umikanju sem ga uspel zadeti :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi vi vzel.. :unsure: :unsure:

Honda hornet 600 l.2005, 6500km.....3700€ Italija

Suzuki SV650S, l.2004, 21000km.......3500€ Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hornet mi je tolk grd s tisto okroglo lučjo......sploh ne vem. Najraj bi vzel ER6n, pa ni nobenga za kakšen pameten denar :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hornet mi je tolk grd s tisto okroglo lučjo......sploh ne vem. Najraj bi vzel ER6n, pa ni nobenga za kakšen pameten denar :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

če daš gor kako masko hornetke zgledajo ful lepe drgač ;) tak da premisli...na bikepics idi gledat mal hornetke, mislim da jih je enih par z masko gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilno jst sm šu tud čelade tja probavat pol pa prek fc-moto.de naroču ker je bla 250€ cenejša ;)

f_slowenien.gif Slovenia 7,90 €

a samo tolk stane poštnina iz nemčije (fc-moto.de)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pomagite mi neki ... povejte če je vredo ponaredek (Daša je original, Manya je pa pol tisto)

Mal sm spremeniv barve štempla, barvo podpisa in tudi lego ter mu dodal par črt ...

(Ena kolegica rabi to potrdilo, drgac nima prznanega letnika)

:winkiss:

post-14178-1213279061_thumb.jpg

post-14178-1213279162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pomagite mi neki ... povejte če je vredo ponaredek (Daša je original, Manya je pa pol tisto)

Mal sm spremeniv barve štempla, barvo podpisa in tudi lego ter mu dodal par črt ...

(Ena kolegica rabi to potrdilo, drgac nima prznanega letnika)

:winkiss:

hehe...ponarejevalce

vredi je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč "frišne" zgledajo nove črke :D preveč ostre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stempelj ne bo isti...

izrez ga vn pa malenkost rdece dej notr, zrcalno obrni, pa ful na mastno sprintej na trso folijo, pa odtisn na list.

podpis pa tut ne bo dobr sprintan...sam podpis se naucis v desetih minutah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč "frišne" zgledajo nove črke :D preveč ostre :P

Ti sploh veš ne da je to oni ta tmni kuli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pomagite mi neki ... povejte če je vredo ponaredek (Daša je original, Manya je pa pol tisto)

Mal sm spremeniv barve štempla, barvo podpisa in tudi lego ter mu dodal par črt ...

(Ena kolegica rabi to potrdilo, drgac nima prznanega letnika)

:winkiss:

Ej a dašo poznaš? je moja soseda čez dravo =D

pozdravi jo =D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha. a ni si mogla bolj glupega "hobija" zbrat.. vem da je ponarejeno, boljše bi blo če bi dal da je gasilka :D...

drugač pa a to tak komplicirajo?

jaz sem za klub mel tak štempelj kot da je iz krompira narejen, pa je bil org... ko se porf. pokazal je samo klukico naredil za ID opravljene....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hozi, pa predlagam ti, da samo znak društva in žig ohraniš, ostalo na novo prepiši v wodru.. ker se bodo "sence" okrog črk poznale ko boš sprintal... enako za podpis... razten če ga boš prevlekel s kulico potem...

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pomagite mi neki ... povejte če je vredo ponaredek (Daša je original, Manya je pa pol tisto)

Mal sm spremeniv barve štempla, barvo podpisa in tudi lego ter mu dodal par črt ...

(Ena kolegica rabi to potrdilo, drgac nima prznanega letnika)

:winkiss:

Ti tole sam dej na usb key, nes v tiskarno pa reč da ti sprintajo v najbolši možni kakovosti. Mal drago, ampak preverjeno deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stempelj ne bo isti...

izrez ga vn pa malenkost rdece dej notr, zrcalno obrni, pa ful na mastno sprintej na trso folijo, pa odtisn na list.

podpis pa tut ne bo dobr sprintan...sam podpis se naucis v desetih minutah

js se ne naučim narest podpisa niti v treh dneh.. pač zjebana roka.. nimaš kj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm spritno se vse lpo vidi, razn podpis lahk nardi na roko, drugo je pa ko origina l...

Pa nism si js kaj zmislevav ka rabi (kio pravite za gasilce al neki), pamak si je odna(Manya) dobla od soslke neko tto opravicilo, zei sm ji pa mogo ime psremenit ;)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko velja VSAK štempl. Sošolec je prinesel poštempljano s strani mehanika, ki je njegov sosed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!