Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dans sm pa za KTM motorčine na šihtu auspuhe delal :D

ok zaj recimo da zastopim zakaj tolk stanejo... men je skor dopizdlo jebemti mater :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm amm, en kueščn.. kdo ve, je dovoljeno na motorju poslušati glasbo? Nekje slišim ja, drugje ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm amm, en kueščn.. kdo ve, je dovoljeno na motorju poslušati glasbo? Nekje slišim ja, drugje ne..

jah tak je to ne, lahko ja :D sj so ene čelade ko se da kao not slušalke namontirat, al pa so že tut not v enih par modelih kolk vem, sam ni priporočljivo...že tak je dost nesreč, če bi muziko na motoru poslušal pa bi še biu majn pozoren :)

zravn tega pa nea vem kolk bi kaj ču če maš kako glasno zverino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js če mam mam tak ono vakumsko slušalko v enem ušesu ne, tak da slišim vse 100% in musko in dogajanje na cest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah če lohk u avtu poslušaš pol na motorju tud lohk

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to še manjka. ja.... meni niti na pamet ne pride da bi glasbo poslušal na motorju, v avtu me pa ne moti....

piše pa nekje v zakonu se mi zdi, da je prepovedano uporabljat stvari ki zmanjšujejo voznikovo koncentracijo, dvd player navi ipd med vožnjo.. sej zato so pa za preglasno glasbo dali 200€ kazen, ker pač ne morejo čist prepovedat tega se mi zdi.....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem, meni se je zdelo da nisem bil nič manj skoncentriran z tem ko sem mel eno slušalko v uhi.. Na tako glasnost da slišiš musko normalno, ampak okolica in motor še vedno preglasita. Če bi mislil da bi manjša konecntracijo ali slabo vpliva na vožnjo nebi nikoli poslušal.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hitro kaj je fora tega

jst dam recimo

nemčija-hrvaška 1

italija - romunija 1

nizozemska - francija 1

in kaj pol pomen če dam sistem? a so lohk sam 3 al jih more bit več?

tu maš zdajjjj pederrr kaj pa stavljaš proti hrvaški :D

vatrenooo ludilo kad kreneee :whistle:

f_slowenien.gif Slovenia 7,90 €

a samo tolk stane poštnina iz nemčije (fc-moto.de)???

da, plus še neka taksa 4.90 €

@duhec: kaki šiht te maš to da auspuhe delaš? ki to? aja kaj zdaj z motorjem? nič ni blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je od folka odvisno.... kak je.. fotrof kolega že ma izpit vsaj 25 let. pa ni mel v življenju f aftu radija.. zdaj pač je prisiljen ker novega avta ne mroš kupit brez.. pa še tukaj ga ne oporablja.. vožnja od mb do paga je bla nema.. razn čvekanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@duhec: kaki šiht te maš to da auspuhe delaš? ki to? aja kaj zdaj z motorjem? nič ni blo?

100% jih ne dela.. najvrjetnje ga samo zbrusi če so risi, maš kr ogromno dela z enim... al pa postavi na obešalo, ko gre na eloksiranje....

sem sam to lani delal 1 teden in ni fajn.. tak da zdaj drugje delam sicer f isti službi samo delamo pohištvo za ikeo..

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% jih ne dela.. najvrjetnje ga samo zbrusi če so risi, maš kr ogromno dela z enim... al pa postavi na obešalo, ko gre na eloksiranje....

sem sam to lani delal 1 teden in ni fajn.. tak da zdaj drugje delam sicer f isti službi samo delamo pohištvo za ikeo..

em no ja mal sm se napačno izrazo :D nea jih delam ne, pač se pobrusi, pa robe dol pobere itd... sam je smotano to ja pm :D

3 ure sm to delal pa sm popizdo zravn...

@Čamac

v emmi-ju v slov.bistrici deam :) tu ko kukec :D

em ne za 1x še nič ni :) sj bo :D (kmalu :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, preglasna muska v avtu je 200€?

a to resno?

pa - kaj je za nih preglasna muska? :whistle:

to da ne čuješ če ti do ploza, da nea čuješ mašine kak ruži, da se iz avta sliši nenormalna jakost zvoka, mybe majo tut z db omejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm amm, en kueščn.. kdo ve, je dovoljeno na motorju poslušati glasbo? Nekje slišim ja, drugje ne..

V drugih državah je to kaznivo. Sploh pa ne smeš uporabljat samo ene slušalke, ker to vpliva na ravnotežje in....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da ne čuješ če ti do ploza, da nea čuješ mašine kak ruži, da se iz avta sliši nenormalna jakost zvoka, mybe majo tut z db omejeno

sj zato maš obratomer :D

js bom še zmer puslušou musko naglas.. sj je moj avto :P kaps mi tega ne more preprečt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm amm, en kueščn.. kdo ve, je dovoljeno na motorju poslušati glasbo? Nekje slišim ja, drugje ne..

ja pa en drum&bass al pa minimal daš gor, pa se zvrneš 100%, vsaj js bi se ko te muska not potegne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj zato maš obratomer :D

js bom še zmer puslušou musko naglas.. sj je moj avto :P kaps mi tega ne more preprečt :P

samo razveseli te lahko z cedlom za 120 eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo razveseli te lahko z cedlom za 120 eurov.

sm že naveličan teh kazni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugih državah je to kaznivo. Sploh pa ne smeš uporabljat samo ene slušalke, ker to vpliva na ravnotežje in....

jest sm mu zmer za kšne dalše ture... lepo musko pa ne preveč na glas tok da še slišš kaj se okol dogaja... tko k u avtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa en drum&bass al pa minimal daš gor, pa se zvrneš 100%, vsaj js bi se ko te muska not potegne...

no prosim hehe.. me ne potegne tolk, vsaj na motorju ne, pa v normalnem stanju drugače tui ne :D

jest sm mu zmer za kšne dalše ture... lepo musko pa ne preveč na glas tok da še slišš kaj se okol dogaja... tko k u avtu...

tako tako.. pa dobro, sej raje nebom mel ne, če lahko slabo vpliva na vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prosim hehe.. me ne potegne tolk, vsaj na motorju ne, pa v normalnem stanju drugače tui ne :D

sej sm ti reku drumbass al pa kej taga, pop te res ne more ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!