Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Navali narode...

tejcy,pa si ti edina motoristka naših let na tem forumu???

No k že glih vsi ene ponudbe dajejo kako bi s tabo šraufal,umival,vozil motorje te pa jst povabm v 300tko na en koktejl B)  ;)

uuuuuu jaaaaaaaaaaa koktejli pa klub 300 ii my second home :P emmm ja sam jaz ne vozm pol dam ampak taxi :P sam mam bl mal cajta ta tedn lahka pa nasledn vikend k zdej ta vikend mam maturanca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej no sej sraufat mi dragc pomaga oci,no oziroma jaz njemu,sam sej ni tok tezko ves,dobra ideja je to da k das dol kaksno stvar jo das skupi tko da ves kam sraufi pasejo :D ccc no ja ceprov par stvari bo se treba postudirat kva je .) k je kr na enkrat blo na tleh...

No ja zdej me zanima edin natancn opis kako navit tole hondico :D heh sej to bom ze koga prasala k je to delu :P

Ja no drgac bomo sli pa skup km ane se zapelat,sam tok da dam skup ta motor,no ja sam ta vikend ne vem kako bo ker mam maturanca :beer2: :beer1: :drunk: :blush:

drgac pa opravicila sprejeta :D ccc

Lp se pisemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta wikend spet slabo vreme! mogoče drug wikend za kksno skupno furo??? mal v dolensko smer?

no piste kej pa se bomo zmenil.

uživite :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziti se je glagol:

vse ki zanima MZ 125 bo v MB 16 aprila od 10 ure dalje na parkingu za dvorano Tabor tut testna vožnja z MZ supermoto 125. Bojda je glasen!

Ideja: dajmo navalit na motor jet da pripravijo testne fure za MZ-je. navalite na mail: motorjet@siol.net :oops:

post-1616-1113387830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

Sn ga vido zadnjič v LJ onega MZ 125 super moto!!!

jaz sn ga že vozo drugač sam bi ga še enkrat!! Sn ga napičo 130 komot, ful dobra zadeva, lepa lega pa kolk vem je kr poceni?

Kaki sound, ko neka 660! Zakon!! Defenitivno pridem z kolegi pogledat, kaj se bo dalo probat pelat? (morem še enkrat :grim )

take oke sn dobo => :eek:

MZ 125 SM rulzzz!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta wikend spet slabo vreme!  mogoče drug wikend za kksno skupno furo???  mal v dolensko smer?

 

no piste kej pa se bomo zmenil. 

uživite :yea2:

jest bom mogu pa na servis, je treba bat menat tko da ne bo nc :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom mogu pa na servis, je treba bat menat tko da ne bo nc :(

probej to uredit jutr al pa v petk, k ne bo več dežja mende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej to uredit jutr al pa v petk, k ne bo več dežja mende

V soboto upam ga bom pelu pa v kšnem tednu pa bo upam :OK: pol g apa sam žgt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Žal se jaz trenutno ne furam, zaradi servisa ( nov bat, carbonasta "kuplonga" ) :P

- Aja da ne pozabim :yea1:

... 30.4.2005 Pred Pohorsko vzpenjačo je Meeting VABLJENI VSI 125-ke posebej !!! :worship:

Da jim podkurimo...

P.S: Povej naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se vm bom kmav prdruzla s hondo NSR125R!!!komi cakam B)

se gremo pol mav furat skp? :hmm: :blush:

LP,

|-motoRIsTKA-|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ce bo su kdo na grobnik zakrat k je slovenski dan na grobniku ?

Valda da bomo šli mal pogledat! :OK: Upam sam, da mi bodo diske na servisu do takrat zrihtal, da ne bo več treslo prve bremze.. Je zelo moteče! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu jaaaaaaaaaaa koktejli pa klub 300 ii my second home :P emmm ja sam jaz ne vozm pol dam ampak taxi :P  sam mam bl mal cajta ta tedn lahka pa nasledn vikend k zdej ta vikend mam maturanca :D

Dobiš PM povabilo ;) ...da ne bova tukej fantom preveč domišlijo burla :devil: :P

js se vm bom kmav prdruzla s hondo NSR125R!!!komi cakam  B)

se gremo pol mav furat skp?  :hmm:  :blush:

LP,

|-motoRIsTKA-|

O še ena motoristka...valda se bomo zmenil za kšno furco kdaj B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se vm bom kmav prdruzla s hondo NSR125R!!!komi cakam  B)

se gremo pol mav furat skp?  :hmm:  :blush:

LP,

|-motoRIsTKA-|

u lepo, s kje pa si?

kdaj pa naj bi blo to kmal?

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma še en tedn pa bodo počitnce pol ga pa švignemo magari za en tedn nekam :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a kej veste kaksn bo ta konc tedna? takrt bom meu ze motor registreran pa iz servisa, tko da se bi sli mal vozt, pa kksno skupno turo narest :kva2:

mejte se pa VARNO VOZNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej miti moje sožalje :( in kwa bos zdej naredu? tejcy kok cajta pa bo se tole tvoje sestavljanje trajal? dej hitr zrihti tist pa pol gremo usi skp nekam :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej miti moje sožalje :(  in kwa bos zdej naredu? tejcy kok cajta pa bo se tole tvoje sestavljanje trajal? dej hitr zrihti tist pa pol gremo usi skp nekam :yea2:

masina nej bi bla cist v....mogoce ce ma kdo ksno masino bom kupu pa zamenu ce ne ga bo pa serviser odkupu pa zase zrihtu.ker men se zdi prevec dnara da bi popravlu.mogoce bom pa pol ksno nsr-ko kupu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!