Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ne znajo dobro slovenski znajo pa dobri kebap speči :OK:

kebap pečejo turki in šiptarji, pravi bosanđerosi pa pečejo bureke, ćevape, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kebap pečejo turki in šiptarji, pravi bosanđerosi pa pečejo bureke, ćevape, itd...

:yea1: :OK:

aja pa jest jih tud pecem sam nism bosanac sem cistokrvni slovenka :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kebap pečejo turki in šiptarji, pravi bosanđerosi pa pečejo bureke, ćevape, itd...

:yea1: :yea1: :yea1: zdele bi mi sedl.. oz. vedno mi sedejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lepinji s kajmakom a :naughty:

na-a brez kajmaka pa podobnih pizdarij.. samo čevapi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zle že mama glasna spet doma kak divjamo, d pač ne morš videt motorista ko se tolk vozmo.. sm vse v kurac poslal.. jao. Nimaš kaj delat na cesti če ne morš ocenit kolk hitr se pelje pa predvidevat da ti bo en pržgal tam nekje.. Še najest se ne mormo v miru, že serjejo PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre kdo pelat?? :whistle:

ja

Zle že mama glasna spet doma kak divjamo, d pač ne morš videt motorista ko se tolk vozmo.. sm vse v kurac poslal.. jao. Nimaš kaj delat na cesti če ne morš ocenit kolk hitr se pelje pa predvidevat da ti bo en pržgal tam nekje.. Še najest se ne mormo v miru, že serjejo PM

puneff zatgnifff po zadnifff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamiza sn zaj nabil v pink ponku ko staro kurbo...matex- naslednja žrtev si ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme gre ze adijo... pr ns ze kapla po mal... :headbang:

pr nas pa pune hakle sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej baje da pa zdej po sredini tedna pa nej bi se res normaliziral nazaj na sonček in 30 stopinj.. upam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej baje da pa zdej po sredini tedna pa nej bi se res normaliziral nazaj na sonček in 30 stopinj.. upam :whistle:

bolš da... pr ns je čez noč 5 stopin 500m viši je pa sneg po gorah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš da... pr ns je čez noč 5 stopin 500m viši je pa sneg po gorah :rolleyes:

tota gorenjska ejeje, to pa res se raje vstrelim ko da tam živim, sploh pa kake rateče, kranjska gora in podobno, ko je v najtoplešjših mesecih, jedva 25 stopinj, vse ostale dni pa zmrzal....res raje šus v glavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota gorenjska ejeje, to pa res se raje vstrelim ko da tam živim, sploh pa kake rateče, kranjska gora in podobno, ko je v najtoplešjših mesecih, jedva 25 stopinj, vse ostale dni pa zmrzal....res raje šus v glavo :D

to je tle k sm jest lih fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tle k sm jest lih fajn ;)

pa kurac je vsepovsod, tut tista tvoja radovljica je kisla, jaz ne grem iz mojga maribora pa da je nevemkaj, čeprav so ceste najslabše v celi sloveniji, je ipak tu tako vzdušje neko ko ga vi neote nikol meli...ta naš maribor je en taka mini balkan državica znotraj slovenije, doben ne jebe predpisov, vsi se furajo pijani, in podobno, pa še škifi so dokaj normalni da ti gledajo čez prste kolk se le da...pa še tako mesto je fajno, ne premajhno ne prevlko, čagaaa v glavnem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!