Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

čamiza sn zaj nabil v pink ponku ko staro kurbo...matex- naslednja žrtev si ti :D

ja uau ko maš pingpong mizo doma jaz pa nisn sto let igral.. no saj pol ko sn se malo ogrel sn te pa zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uau ko maš pingpong mizo doma jaz pa nisn sto let igral.. no saj pol ko sn se malo ogrel sn te pa zmagal :)

ja en set od 636-ih...pa pol naslednjih 636 sn te spet premagoval kot za šalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pizdo kr nek...dele so mi pršli policaji da sm enga mulca prefuku pa doma sm bil s pičko...

...in je prišlo do manjšega pretepa s fotrom od tega mulca...preklete budale neumne.

Še če me ni sploh zraun sm kriu. Kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na kurac mi gre...vso familijo bom zbrcu pol pa nj pridejo polcaji pizda jim...da jim jebem bosansko neumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kurac je vsepovsod, tut tista tvoja radovljica je kisla, jaz ne grem iz mojga maribora pa da je nevemkaj, čeprav so ceste najslabše v celi sloveniji, je ipak tu tako vzdušje neko ko ga vi neote nikol meli...ta naš maribor je en taka mini balkan državica znotraj slovenije, doben ne jebe predpisov, vsi se furajo pijani, in podobno, pa še škifi so dokaj normalni da ti gledajo čez prste kolk se le da...pa še tako mesto je fajno, ne premajhno ne prevlko, čagaaa v glavnem :OK:

ma na kurac mi gre...vso familijo bom zbrcu pol pa nj pridejo polcaji pizda jim...da jim jebem bosansko neumno.

:lol1: kmalu si si na rep stopil ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kmalu si si na rep stopil ja :worship:

lepa :worship:

Ven0m pejd jim jebat nešolano mater :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeee pubeci ki ste iz okolice maribora- naslednja fura je dravska dolina do radelj, pa pol na golico...zaj sn bil v radljah (45 km od mb), do maribora sn prišo v okol 20 minutah, prazna cesta je bla praktično, pod 170 skor ni padlo hehe...norooo, čimprej da kombinezon mi popravijo kurci eni, pol bo pa še bolj na polno šlo :D , ipak je to kurčev filing ko ti hoče tiste kavbojke vtrgat dol iz tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kmalu si si na rep stopil ja :worship:

si se mal zajebu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ne tist glede polcajev pa tega sm jz napisu pravi Ven0m drugo pa je nejko...

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi ghost rider :P

wannabe ja, je pa šou mimo mene v nasprotno smer , jaz sn mel enih 190 noter, en z r6, ki je mel minimalno 220 noter, on je pa bil že bolj podoben ghostu ja hehe

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bom warning dobo pa nič kriv PM..

Tokrat pa nevem, če bo samo warning...jebiga

Če te sprovocira vsak post, ki je "blatenje" tvojga preljubega Tomosa ti jaz žal nemorem pomagat. Glej, že nekajkrat sem prijazno opozoril (brez talanja warninga), da se držte topica, tudi warning si od mene dobil glede tega - če to ne pomaga, potem pa nič. Če vi neboste prijazni, tudi mi nebomo. Se pa uporabniki foruma pritožujejo nad vami zato se bo tema spucala !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!