Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja kaj si pa mislu, da bom jst :? :lol1:

haha koci lopov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam oni johndir pa fossil sta neki začela pametvat ostali smo sam odgovril na njune neumne poste :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat pa nevem, če bo samo warning...jebiga

Če te sprovocira vsak post, ki je "blatenje" tvojga preljubega Tomosa ti jaz žal nemorem pomagat. Glej, že nekajkrat sem prijazno opozoril (brez talanja warninga), da se držte topica, tudi warning si od mene dobil glede tega - če to ne pomaga, potem pa nič. Če vi neboste prijazni, tudi mi nebomo. Se pa uporabniki foruma pritožujejo nad vami zato se bo tema spucala !!!

Ja nea mi reči. Nisem nikjer drugje kot v Tomosovi temi odgovarjal onima dvemama bužovcema, nič drugega :) Pa da ne omenjam zraven da so določeni moderatorji zraven smetili ne :D Pa dobro ne hehe. Uglavnem, ona dva banaj, meni daj 10 posto (če že moraš) pa je to to :D Al pa ne, nea mi nič dajaj :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam oni johndir pa fossil sta neki začela pametvat ostali smo sam odgovril na njune neumne poste :slap: :D

Samo ta johndr pa res povsod same probleme išče, nisem še zasledil kakega pametnega posta od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim ne.. :whistle: Tam bil je živčn.. :lol1:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nea mi reči. Nisem nikjer drugje kot v Tomosovi temi odgovarjal onima dvemama bužovcema, nič drugega :) Pa da ne omenjam zraven da so določeni moderatorji zraven smetili ne :D Pa dobro ne hehe. Uglavnem, ona dva banaj, meni daj 10 posto (če že moraš) pa je to to :D Al pa ne, nea mi nič dajaj :D

Ti nisi nikol, nikdar, nikjer...

Sem ti mislu dat samo 10% pa si me zdele s temle ukazovanjem razočarov...najmanj 7 dni hladilnika ti ne uide :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nea mi reči. Nisem nikjer drugje kot v Tomosovi temi odgovarjal onima dvemama bužovcema, nič drugega smile.gif Pa da ne omenjam zraven da so določeni moderatorji zraven smetili ne biggrin.gif Pa dobro ne hehe. Uglavnem, ona dva banaj, meni daj 10 posto (če že moraš) pa je to to biggrin.gif Al pa ne, nea mi nič dajaj biggrin.gif

kdo je smetil jebote :whistle: samo tistega pajaca cereta sem postavil na realna tla, on kar misli da je tomos oh in sploh, pa vemo da ni....eno primorsko skorpucalo je in nič drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi nikol, nikdar, nikjer...

Sem ti mislu dat samo 10% pa si me zdele s temle ukazovanjem razočarov...najmanj 7 dni hladilnika ti ne uide :cry:

Daj no, nebo se ponovilo.. obljubim O:-)

k0ci... grr :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, čim se srečamo O:-) Al pa tak ko sm reko ne.. zajle celi Julij delam v Zrečah pa lahko prideš se kopat :) Zrihtam karto zastonj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, čim se srečamo O:-) Al pa tak ko sm reko ne.. zajle celi Julij delam v Zrečah pa lahko prideš se kopat :) Zrihtam karto zastonj :D

Glej ga kurbeža, bi barantov...pa nije ti ovo šiškebab :D

Bom premislu :naughty:

Sam vseen bi te rajš na vseh štirih, da ti za kazen nabijem sladoledno palčko v rit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...a si pozabu, da je k0ci tud moderator? :D

hehe, sej ni panike, ne bo sam 7 dni hladilnika, ampak bo kar 14 dni globoko zamrznjen v skrinji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj si žleht.. bom dal bek te če ni vrei :(

sm že sm že

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcz katastrofa sn zaj bral tisto vašo tomos temo, jebali vas ti tomosi, to pa res ni m od motora, ko da bi jaz govoril da je jawa najjača pa da vse dol počim z jawo- to so pač take prdalice za vsakodnevno uporabo do šole in nazaj ne pa neki motor...ja pa še tista ko je ovi tarzan reko, da smo mu fauš tomosa hahaha...pomoje še ti tisti z apn-i niso tomosa 125 fauš :lol1:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!