Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pa veš kak je too.. provokacija z oobeh strani ne, ti bi lahko vedo kak je to fajn :D Js samo pravim da je tomos nasplošno kurac od ofce ne, samo je pa za svojo klaso nadhud in ga nebi menju :D Ker kar je 125 je vse kurac, tud 2t odprti so isti šmorn :)

Še dpbro da bom lahko enkrat pravi motor probal ne.. povej :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veš kak je too.. provokacija z oobeh strani ne, ti bi lahko vedo kak je to fajn :D Js samo pravim da je tomos nasplošno kurac od ofce ne, samo je pa za svojo klaso nadhud in ga nebi menju :D Ker kar je 125 je cse kurac, tud 2t odprti so isti šmorn :)

edino kar priznam tomosu je to da zgleda kot pravi motor, pa zvok ma dober- se ve zakaj...drugač je pa čist isti ološ ko moja jawa...ja pa 2t 125 je tut kurac ja, leti glih med 10 in 12 tisoč obrati, pod tem megla, nad tem pa tak že blokada tolče...pa še zvok nikakvi povrhu...motori se začnejo nad 250 ostalo so pa bicikli, čeprav poznamo tud bicikle v 600 klasi, kakšni er-6 in podobne jajce nikakve

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda.. sej to so vsi tak ne.. nekje je treba začet, pa js rad vozim z vsemi papiri ne, mi je že večkrat prišlo prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda.. sej to so vsi tak ne.. nekje je treba začet, pa js rad vozim z vsemi papiri ne, mi je že večkrat prišlo prav :)

jaz tud ja....vedno mam wc papire zraun, če mi slučajno uide med brutalnim ninjinim pospeševanjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud ja....vedno mam wc papire zraun, če mi slučajno uide med brutalnim ninjinim pospeševanjem :D

dej dej to ni nč proti pospešku pr tomosu ti wc papir nč več ne pomaga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nea mi govori, jaz sm ponavadi z vsaj dvema gurtnama na štel privezan da me ne ftrga. Tam do 260,270 še gre nekak, pol pa že težko no..

aja, fuzbal je zai.. aiii :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej to ni nč proti pospešku pr tomosu ti wc papir nč več ne pomaga :lol1:

to pa res, pri tomosu se morš nazaj nagnit, da te od pospeška ne katapultira čez balanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res, pri tomosu se morš nazaj nagnit, da te od pospeška ne katapultira čez balanco

ja če se rikverc peleš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, takrat se morš naprej nagnit......sploh pa rikverc vidi tomos samo ko se pelješ na klanec, ki ima več kot 0.3 st. naklona, potem zaradi pomanjkanja moči začne drseti rikverc v dolino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej to ni nč proti pospešku pr tomosu ti wc papir nč več ne pomaga :lol1:

Seveda ti...ko se userješ od smeha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2t 125 sploh nima elektronske blokade :whistle:

ja kako pa ma? sicer nikol nisn mel 2t 125-ke tak da nea poznam neke tega, ampak motor čist isto začne tulit in sekat tak ko seka blokada ko pr meni na 600, in ne gre nikamor več, naenkrat je konec v glavnem, ni tak ko jawa ko res nima blokade in se mašina sploh več ne more vrtet nad 10 tisoč

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako pa ma? sicer nikol nisn mel 2t 125-ke tak da nea poznam neke tega, ampak motor čist isto začne tulit in sekat tak ko seka blokada ko pr meni na 600, in ne gre nikamor več, naenkrat je konec v glavnem, ni tak ko jawa ko res nima blokade in se mašina sploh več ne more vrtet nad 10 tisoč

Jap, 4t majo blokado....

2t pa blokade nima, vsaj cagiva ne... zvrti se do tistih 12, 13k, to je pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, 4t majo blokado....

2t pa blokade nima, vsaj cagiva ne... zvrti se do tistih 12, 13k, to je pa to....

mah kurac stari, jawa nia blokade dam roko v ogenj, do 10 tisoč se vrti al pa mogoče malo dlje pol pa kar konec motor ne more več nič dat od sebe. čist druga pa je ko sn se pelo z rs125 od frika pa od čamaca mito, tam pa prav sekat začne blokada, isto ko pr meni na 600...vsaj tak se mi je zdelo no, da malo prej je še motor lepo vleko, naenkrat pa kar konec podobno kot na ninji, seveda dost manj ampak podobn občutek ne....

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kurac stari, jawa nia blokade dam roko v ogenj, do 10 tisoč se vrti al pa mogoče malo dlje pol pa kar konec motor ne more več nič dat od sebe. čist druga pa je ko sn se pelo z rs125 od frika pa od čamaca mito, tam pa prav sekat začne blokada, isto ko pr meni na 600

Hja no... za jawo tud jest nebi dau roke v ogenj da jo ma... hyosung vem da jo je mel na 12500...

Cagiva pa, vsaj za ta prvo, k je mal obratomer, zdejšna ga nima, sm dosktrat jo nažigov na mestu pač, za hec... pa se samo zvrti, da bi se pa slišl, kako prekinja ko ob blokado touče, tist tatatatatata, pa ne.... samo neha se vrtet, ker ni več v resonanci vse skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja no... za jawo tud jest nebi dau roke v ogenj da jo ma... hyosung vem da jo je mel na 12500...

Cagiva pa, vsaj za ta prvo, k je mal obratomer, zdejšna ga nima, sm dosktrat jo nažigov na mestu pač, za hec... pa se samo zvrti, da bi se pa slišl, kako prekinja ko ob blokado touče, tist tatatatatata, pa ne.... samo neha se vrtet, ker ni več v resonanci vse skupaj

kaj pa vem, men se je zdelo kot da ma blokado, tak ko sn reko, se je prav čutlo da je blo kar naenkrat konec, pri jawi čist drugače čutiš da motor ne more več, tam pa se mi je zdelo kot da je neka blokada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob lepem vremenu posnamem, če se bom spomnu :D

da se sliš da se samo neha vrtet , ne pa da ob blokado tolče :)

ok :OK: , sej možno ja da se motim, nisn bil ful pozorn ampak sn mel pač tak občutek, ko je blo naenkrat vsega luštnega konec, pa tak kratko je trajalo hehe

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejkooo najprej se nauči vozit motor pol se pa oglašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :OK: , sej možno ja da se motim, nisn bil ful pozorn ampak sn mel pač tak občutek, ko je blo naenkrat vsega luštnega konec, pa tak kratko je trajalo hehe

sej je tko, ko enkrat pride do tistih obratou k ti resonanca več ne pomaga, je hitr konc :)

tole poglejte:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!