Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nejkooo najprej se nauči vozit motor pol se pa oglašaj

ok, bom ijo še parkrat na pohorje da bom znal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gumo ma pa isto ko jaz na jawi haha

cjee kak se to dere :D

čuješ gregec fajna je tota tvoja bivša dainese jakna, sn se dans vozo z njo, mi je celo bla prav- se vidi da jo je čamac raztegno haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk se šele dere od unga ko se skop vozima ktm :blink:

hozi zaj pričakuj enkrat da rema na golico, ker tota dravska dolina me je dans navdušla...bom prišo do radelj, ga tu žgal po totih odprtih ovinkih, pol boma šla skup na golico, bom tam še tebe pojedef kot za šalo in bo dan popoln :OK:

hehehehe :D saj meni je bla malenkost prevlka :D

aja drugač ti si prodal motor al kaj??? ne duha ne sluha o tebi in tvojem gikseru...

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti tedn se prezivim, pol pa se zacne komaj moja sezona :) ju3 mam slovenscino, torek matematiko, sreda anglescina, cetrtek nemscina - ustni del mature. Pol pa zakljucujem do oktobra s solo in zacenjam poglavje imenovano motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti tedn se prezivim, pol pa se zacne komaj moja sezona :) ju3 mam slovenscino, torek matematiko, sreda anglescina, cetrtek nemscina - ustni del mature. Pol pa zakljucujem do oktobra s solo in zacenjam poglavje imenovano motor :D

no, zaj si to tak povedal ko da bi moral v enem mescu napisat doktorsko disertacijo, in ne bi res mogel niti videti belega dne, ne pa tu z neko maturo smešno hehe...al cilaš na petke same al kak??? ni mi jasno hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah petke ja...ma samo zaj je blo itak slabo vreme, nekaj sem delal pri fotru in nekak ni blo casa...ostalo sem pa rajsi posvetil maturi, kljub temu da sn se vse bolj ali majn ucil 1 do 2 dni prej.

Saj bo zaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah petke ja...ma samo zaj je blo itak slabo vreme, nekaj sem delal pri fotru in nekak ni blo casa...ostalo sem pa rajsi posvetil maturi, kljub temu da sn se vse bolj ali majn ucil 1 do 2 dni prej.

Saj bo zaj :)

no to le glej da ti neo zaroštal tisti gikser, če ne druga ga te vsaj malo na sonce peli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hozi zaj pričakuj enkrat da rema na golico, ker tota dravska dolina me je dans navdušla...bom prišo do radelj, ga tu žgal po totih odprtih ovinkih, pol boma šla skup na golico, bom tam še tebe pojedef kot za šalo in bo dan popoln :OK:

Navzold lahk zobam češnje s tabo, navzgor pa ne :D

Sm ovinke natreniran skor u nulo, tk da bo zanimivo ;)

Pridi čimprei pa gremo cela banda gr ... !!

Sam pomoje te pa oni s ktm-om naščije ko cucka :P

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAvzold lahk kosam češnje s tabo, navzgor pa ne :D

še navzdol te bom pojedefff ko prasca, in to na tvojem terenu jokaff boš ko dojenček, od sile si boš irokezo iz las ven spulo :lol1:

a z ktmom pa bi me res poscal verjetno sploh glede na to da bom jaz prvič tam in ne poznam proge pa nič, vi pa ste nadrkani pa še supermoto je bolj za take zaprte ovinke...no sej lahko pa vi vsi pridete kdaj na pohorje pogledat, tam bo pa verjetno situacija obratna

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še navzdol te bom pojedefff ko prasca, in to na tvojem terenu jokaff boš ko dojenček, od sile si boš irokezo iz las ven spulo :lol1:

a z ktmom pa bi me res poscal verjetno sploh glede na to da bom jaz prvič tam in ne poznam proge pa nič, vi pa ste nadrkani pa še supermoto je bolj za take zaprte ovinke...no sej lahko pa vi vsi pridete kdaj na pohorje pogledat, tam bo pa verjetno situacija obratna

Ka zei ni več norišnice na pohorjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zei ni več norišnice na pohorjo?

ne, po novem je tukaj v mestu, no zadnič smo glih ujeli enga modela ko je stal zunaj hahaha:

post-10442-1213562071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda, js bi tut mev ktma pa tol moči, uni se skos po zadni koli vozi :cry:

ja debil nei kupoval novega tomosa za take dnare pa bi še malo šparal pa kupo rablenega ktm-a ne pa da si kupo to jajco novo pa vrgo dnar stran

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja debil nei kupoval novega tomosa za take dnare pa bi še malo šparal pa kupo rablenega ktm-a ne pa da si kupo to jajco novo pa vrgo dnar stran

ja pa čaki da bom dojst star pa si ga bom kupo :D

sei bom tk in tk prodav zei ttega ... 2000 € minimalno bom pa z dobo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa čaki da bom dojst star pa si ga bom kupo :D

sei bom tk in tk prodav zei ttega ... 2000 € minimalno bom pa z dobo :winkiss:

jebeš to dost star, glej ga čamaca cara, pri 16 letih se je vozo z cbr600rr okol, to si vzamte za zgled pubeci...tak se dela tu pr nas v maribori, vi ste pa sami neki pussiji :yes:

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš to dost star, glej ga čamaca cara, pri 16 letih se je vozo z cbr600rr okol, to si vzamte za zgled pubeci...tak se dela tu pr nas v maribori, vi ste pa sami neki pussiji :yes:

pridi v ravne, vsak tedn me ustavijo ... ?!?!?!?!?! (dans so me spt)

v torek itak morm na sodišče -_-

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi v ravne, vsak tedn me ustavijo ... ?!?!?!?!?! (dans so me spt)

v torek itak morm na sodišče -_-

ja če se furaš po mestu not tarzan valda da te vstavijo, ko se rem jaz po mestu furat dam tablico dol, pa lonec dol pa mi lahko pušijo kurac vsi po vrsti...zadnič sem šel tak, pa v kratki majci pa kratkih hlačah haha, ko pravi čefur sn bil, folk je samo gledo ne

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če se furaš po mestu not tarzan valda da te vstavijo, ko se rem jaz po mestu furat dam tablico dol, pa lonec dol pa mi lahko pušijo kurac vsi po vrsti

ja pa ti si nor, kk pa naj drgac domo pridem ko pa tam mimo, niti pa nimamo tk vlkega mesta da bi se lahk nvm kje furo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ti si nor, kk pa naj drgac domo pridem ko pa tam mimo, niti pa nimamo tk vlkega mesta da bi se lahk nvm kje furo :lol1:

vem ja ravne so tak ološ od mesta, če ne druga mate vsaj kelnarce sfije...si mi pozdravo ono pri lenki, črno tako, pa ono pri lahovniku v prevaljah, taka blontna pune petarda, pa hindaj kupeja ma starega....joj bom mogo zaj spet enkrat prit jih malo pozdravit, ziher me pogrešajo... :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja ravne so tak ološ od mesta, če ne druga mate vsaj kelnarce sfije...si mi pozdravo ono pri lenki, črno tako, pa ono pri lahovniku v prevaljah, taka blontna pune petarda, pa hindaj kupeja ma starega....

pa ti hodis v une gostilne za stare mačke :lol1:

pridi pa grema skup pozdravit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti hodis v une gostilne za stare mačke :lol1:

pridi pa grema skup pozdravit :P

ja pa doro nea jaz tja hodim, jaz sn tja samo pijačo dostavlal in tam sn spoznal tiste lubice ko smo zlagali pijače v skladišče in so mi rekle kaj kam spada hehe...so pa vedno pijačo častle niaš kaj, take punce mam rad, pa čeprav je na račun hiše šlo hehe

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!