Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ne

so kosmate...mogoce lepse od njihovih :D

opa :P tepih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, star sem na forumu. :D U glavnm un k je sprašvov za šiht....pod 4€ na uro ga težko dobiš :P Maš jih pa drgač polno. Manj in več zahtevnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, kadar ne mižim :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ka sm pa danes zvedu, najbolši cajt, oz. med najbolšimi časi na Grobniku ima skuter, tak da bote vedl, ma en ful dober predelanga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ka sm pa danes zvedu, najbolši cajt, oz. med najbolšimi časi na Grobniku ima skuter, tak da bote vedl, ma en ful dober predelanga :lol1:

zih kšn čefur z runnerco 180 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav fantje :rolleyes: mene zanima č kdo ma al p če ve kje bi dubu predno masko za aprilio rs125 k sm jo stouku :whistle: p ostalo plastiko bom sm prefarbou k je sm praskana...pru del mi je p poču p treba vrjetn novu :headbang: tko d č ma kdo kake koristne inf. bi lpo prosu ;) hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zih kšn čefur z runnerco 180 :naughty:

ma ja... sej se ne zna noben pelat... sam taglavni so k vsi črni gas navijajo po ravnin pa sedijo čist spred komi še na zicu da jih ne dvigne... supermoto stil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... sej se ne zna noben pelat... sam taglavni so k vsi črni gas navijajo po ravnin pa sedijo čist spred komi še na zicu da jih ne dvigne... supermoto stil ;)

to po KR čefurji razlagajo da jim gre 200 km/h +

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to po KR čefurji razlagajo da jim gre 200 km/h +

:)

ja sej... je kolega pomeru z 82 letnik bmw5 k itak vsi vejo da moš +60 na števc dat ker premal kaže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!