Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

saj slovenscine za ustno je res pune dosti ne...ona knjiga ko mas samo povzetke vsega, pa je 300 strani. Jaz sn se sal na pamet naucit kazalo celo, pac z obdobji pa kdo je not in je to to :) o obdobju pa bos ze nekaj veo, tisto letnico, pa znacilnosti, saj ni take panike.

Probal sn se tui pisatle ucit, ampak jih je neki 45 pa sn po kakem 15 skoraj znorel, pa sn kr vse pusto, ampak itak ti neodo gnjavli zarai tega :)

Kaj te mate vi isto snov pri ustnem ko mi?

dans mel slovko zagovor. morem rečt da vam bo spraševalka pune pomagala. meni je rekla da sem se baje učil :P kar je tudi res samo tega kaj sem pa dobo si pa ravno nisem pogledal.

grem si pogledat malo mat mamo ju3, pa v petek še dva pa sem konec

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj slovenscine za ustno je res pune dosti ne...ona knjiga ko mas samo povzetke vsega, pa je 300 strani. Jaz sn se sal na pamet naucit kazalo celo, pac z obdobji pa kdo je not in je to to :) o obdobju pa bos ze nekaj veo, tisto letnico, pa znacilnosti, saj ni take panike.

Probal sn se tui pisatle ucit, ampak jih je neki 45 pa sn po kakem 15 skoraj znorel, pa sn kr vse pusto, ampak itak ti neodo gnjavli zarai tega :)

Kaj te mate vi isto snov pri ustnem ko mi?

aja :)

hm nea vem če mamo enako, mislim da nekaj del že, vsega pa vrjetno ne

sj mate to ne... 10 brat, antigona, kralj ojdip, konos 5, martin karčur, biblija, odiseja, matkova tina,sonetni venec, zdravljica,...? :D al

dans mel slovko zagovor. morem rečt da vam bo spraševalka pune pomagala. meni je rekla da sem se baje učil :P kar je tudi res samo tega kaj sem pa dobo si pa ravno nisem pogledal.

grem si pogledat malo mat mamo ju3, pa v petek še dva pa sem konec

aja fajn :) js upam da bom ju3 fajn listek ven cukno :)

vlk sreče vsem ne ko rihtate maturo :D

js se bom ful ju3 potrudo da dobim vsaj tistih 10% ko jih lahk dobiš od branja pa kak se pogovarjaš itd :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom ful ju3 potrudo da dobim vsaj tistih 10% ko jih lahk dobiš od branja pa kak se pogovarjaš itd :D

se pa ono boš pa ja že znal kaj uradno/neuradno pa tote bedarije, pa če veš v kericajt spada pisatelj pa si že tak na konji, o besedili se pa tak spomniš ko prebereš malo obnovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa ono boš pa ja že znal kaj uradno/neuradno pa tote bedarije, pa če veš v kericajt spada pisatelj pa si že tak na konji, o besedili se pa tak spomniš ko prebereš malo obnovo

čaki čaki :D aja to je treba sam? eh to znam :D sam malo... kaj tam zravn dobiš kako obnovo pa to ? :)

ker js sm mislo da je to tak... potegneš lsitek, maš 20 min cajta za pripravo, pol pa lapaš :D ...

če pa morš določat uradno/ neuradno pa take finte pol pa tak neo panike :)

emmm čuj kdo je pri vas biu v komisiji?

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn če dobiš za prebrat kakšno staro kmečko slovenščino ala Na novega lejta dan... tist še prebrat nism znov... kaj šele kej povedat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn če dobiš za prebrat kakšno staro kmečko slovenščino ala Na novega lejta dan... tist še prebrat nism znov... kaj šele kej povedat :>

mah ja, js nea vem kak lahk dajo to na maturo... sj vem da se je gospod svetokriški potrudo to napisat pa vse :D ampak bi lahk dali novo različico s sodobnim jezikom, ne pa da si jezik lamleš dobesedno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ja, js nea vem kak lahk dajo to na maturo... sj vem da se je gospod svetokriški potrudo to napisat pa vse :D ampak bi lahk dali novo različico s sodobnim jezikom, ne pa da si jezik lamleš dobesedno :D

ma to smo se mi s kolegi sam gledal k smo vn hodil... noben ni mev pojma k smo dobil same lepe dela... čakajoč godoja obrazi na novega lejta dan... same lepe stvari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to smo se mi s kolegi sam gledal k smo vn hodil... noben ni mev pojma k smo dobil same lepe dela... čakajoč godoja obrazi na novega lejta dan... same lepe stvari ;)

mhm obrazi ja... to je tut smotano, bi blo dost če bi sam lahk povedal da je narava močnejša od človeka :D ne pa da morš tam bluzit za posamezne obraze pa take finte... eh naš učni sistem bi blo treba dobro prenovit, pa vse kaj je neuporabno bi mogli ven zmetat, sj obravnava se lahk, sam je pa bedarija da se je treba to učit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm obrazi ja... to je tut smotano, bi blo dost če bi sam lahk povedal da je narava močnejša od človeka :D ne pa da morš tam bluzit za posamezne obraze pa take finte... eh naš učni sistem bi blo treba dobro prenovit, pa vse kaj je neuporabno bi mogli ven zmetat, sj obravnava se lahk, sam je pa bedarija da se je treba to učit :)

za obraze je blo najbol kolega notr... hm... ja... blo jih je 7 (komisija dobi velike oči)... no 9 (komisija začudena)... ene 12 (komisija v smeh) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za obraze je blo najbol kolega notr... hm... ja... blo jih je 7 (komisija dobi velike oči)... no 9 (komisija začudena)... ene 12 (komisija v smeh) :D

hehe :lol1: kuk ih p je pol u resnic?? sicr bi mogu tu js že vedt k sm zdej končou 3. letnik sm ne vem glih :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za obraze je blo najbol kolega notr... hm... ja... blo jih je 7 (komisija dobi velike oči)... no 9 (komisija začudena)... ene 12 (komisija v smeh) :D

haha :D zaj sm se še js nasmejal :D

škoda da ni prišo do 21 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D zaj sm se še js nasmejal :D

škoda da ni prišo do 21 :D

škoda ja... un k je mev čakajoč godoja je pa reku da delo govori o čakanju na gospoda godoja... poj je pa obdobje ugibov na isti način :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ja... un k je mev čakajoč godoja je pa reku da delo govori o čakanju na gospoda godoja... poj je pa obdobje ugibov na isti način :D

hehe :D ziher se je pune učo kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D ziher se je pune učo kaj :D

pune hakle se je učo ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej američani... zakaj kupr sploh športn motor če se ne mislš športno pelat... ker tlele sei v športni drži slep kot kura saj kukr je šipa nrjena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pomaga, nujno bi rabo te "drsnike" za podplate, ke se jih da dobit, naročit?

vjh-podpla.jpg

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!