Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

heh ja hvala čeprov ni moja :)

je pa moja bivša :)

ja cena je kr previsoka... res da je generalka + novaketna, samo ima pa 1 leto več pa 5000km + pa jo model prodaja za več kulkr sm mu jo jst prodal :)

dada sej na moji je tud generalka samo pač so plastike malo v slabšem stanju ostalo je pa brezhibno, bi tud mogo dobit nekje 2k € če bi tak gledo ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dada sej na moji je tud generalka samo pač so plastike malo v slabšem stanju ostalo je pa brezhibno, bi tud mogo dobit nekje 2k € če bi tak gledo ne :evilgrin:

problem je da mulc takoj k vid odrgnene plastike mal zabremza ker hoče met lep motor :) kaj si fotr k znemu pride misl o dveh praskah pa sploh nebi začev ker to pa take vn pridejo ko je fotr pametn k misl da ve več o motorju kot prodajalc...

je bla pr men malenkost balanca kriva... in se od mulca pele (povedov sm da je balanca kriva za kak cm) pride nazaj... ta motor je biv zbit. krive vilce ma kr prid pogledat... pa v eno stran drugač zavija kot v drugo... in mi poj kaže da je razmak od balance do vilc na obe strani različn... jebote glupo če je balanca kriva :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, pa nam sam osmice furu :lol1: . Sej drgač sm si reku da si bom med vikendom vzel cajt, pa pogledu neko knjigo ki sem jo našel na spletu, sej nevem kako se imenuje.

pejt raj na kkšno MAKSIjevo delavnico, to je bolš k 100 knjig...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je da mulc takoj k vid odrgnene plastike mal zabremza ker hoče met lep motor :) kaj si fotr k znemu pride misl o dveh praskah pa sploh nebi začev ker to pa take vn pridejo ko je fotr pametn k misl da ve več o motorju kot prodajalc...

je bla pr men malenkost balanca kriva... in se od mulca pele (povedov sm da je balanca kriva za kak cm) pride nazaj... ta motor je biv zbit. krive vilce ma kr prid pogledat... pa v eno stran drugač zavija kot v drugo... in mi poj kaže da je razmak od balance do vilc na obe strani različn... jebote glupo če je balanca kriva :slap:

Hehehe pr men niso tezil ker je biu mau popraskan in tudi jaz nisem ko sem se zmenil za BaHovo rsko ki je tudi malo popraskana se pac zgodi ane k da men nebo ratal no upam da ne :rolleyes: Mi je useen vazn kaka je masina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva sm zejle eno lepo furo kratkih ovinkov naredu :) radovljica-kropa-jamnik-podbrezje-tržič-begunje-radovljica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je tudi popraskana, ne mislim niti popravljat, me nič ne moti, važno, da je vse ostalo porihtano, praske pa mi res nič ne pomenijo. Če pa bi kdo rad top top plastike pa itak za 100€ zrihta ličar plus vse nalepke pa je motor spet kot nov, samo ne bom tega delal, ker mi ni neke pomembno, naj bo podrsan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesm sm su ucer na blad mal u vodo, pa po hribih nazaj. fino je ce mas mal mocnej motorck ja :D

dej pejmo še dons na bled v vodo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, mi u Savinjo hodmo hehe. Tam na bledu tak ne upam k sm ziher da je nekaj takega notr k ona pošast iz Loch Nessa..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si nor, mi u Savinjo hodmo hehe. Tam na bledu tak ne upam k sm ziher da je nekaj takega notr k ona pošast iz Loch Nessa..

:lol1: :worship: edina stvar ki je v bledu sta ene 2 dvometerska soma ki pa mata rada svoj mir in se zadržujeta v globinah alpa okrog otoka... isto ostali k so manjši pa tisti zavaleni krapi k komej se plavajo k so tako okrogli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pejmo še dons na bled v vodo ;)

A si nor, mi u Savinjo hodmo hehe. Tam na bledu tak ne upam k sm ziher da je nekaj takega notr k ona pošast iz Loch Nessa..

bled al pa bohinj ?

jest sm za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa to? :blink:

Delavnica varne vožnje, greš z svojim motorjem tja, pol pa zvadš ene par vaj, 8ica, slalom, ustavljanje v sili,...

pa inštruktorji so zravn, k ti mal povejo kako pa kaj... kr ql za kdaj it... (valda use zaston),

drgač pa mal pod dogodki poglej, al pa kontaktiraj bladzo- ta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se lepo usedem na motor in grem na bencinsko. 50m pred bencinsko pogledam kako hitro se peljem.

In kaj vidim? K A Č O ! Na števcu pr motorju je bla pofukana kača.

Hitr zavijm na benciinsko in skočm od motorja (ne maram kač!!!).

Pol jo je pa en sošolc po kšni urci uspel odstrant ker prej se je prasica šla skrit še pod plastiko.

slika001gn1.jpg

P.S. Mislim da sta se tudi Igorr in HyperJack mimo peljala? S HyperJackom sva se prou gledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se lepo usedem na motor in grem na bencinsko. 50m pred bencinsko pogledam kako hitro se peljem.

In kaj vidim? K A Č O ! Na števcu pr motorju je bla pofukana kača.

Hitr zavijm na benciinsko in skočm od motorja (ne maram kač!!!).

Pol jo je pa en sošolc po kšni urci uspel odstrant ker prej se je prasica šla skrit še pod plastiko.

slika001gn1.jpg

P.S. Mislim da sta se tudi Igorr in HyperJack mimo peljala? S HyperJackom sva se prou gledala.

U gak, fadno u pizdu mater a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se lepo usedem na motor in grem na bencinsko. 50m pred bencinsko pogledam kako hitro se peljem.

In kaj vidim? K A Č O ! Na števcu pr motorju je bla pofukana kača.

Hitr zavijm na benciinsko in skočm od motorja (ne maram kač!!!).

Pol jo je pa en sošolc po kšni urci uspel odstrant ker prej se je prasica šla skrit še pod plastiko.

slika001gn1.jpg

P.S. Mislim da sta se tudi Igorr in HyperJack mimo peljala? S HyperJackom sva se prou gledala.

AHAHAHAHAHAA loool kko ti je pa ratal kaco pod stevc dubit :worship: :worship: sam najbl legendarna je bla pa ta pogledam na stevc in kaj vidim KAČO hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Mislim da sta se tudi Igorr in HyperJack mimo peljala? S HyperJackom sva se prou gledala.

peljala sva se risko pa stafuc :)

gledu sm te pa jst ja. jst sm meu slovo maturo ustni del :P sm ti ušeč a :naughty:

Lp reesko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peljala sva se risko pa stafuc :)

gledu sm te pa jst ja. jst sm meu slovo maturo ustni del :P sm ti ušeč a :naughty:

Lp reesko

Štafca nism vidu, Igorr je res šel mim.

Če pa praviš da sva se midva gledala pa tud prou. Sicr pa si ti meu čelado pa use jest pa ne tko da sm bl jest teb ušeč :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa KTM SMC 660 LC4 trga :worship: :worship: :worship: :kva2: :kva2: :kva2:

Hozi, spet je najin čs, upam da maš kej dobrih slik? :D

post-20390-1213974694.jpg

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sei vseeno :P

2960.jpg

S kom si pa slike šopu sm not?

ja pa to je ž dovgo nazai, ne morm se spomnit xD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!