Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hvala bogu da so pusnil :worship:

ja bravo, veselite se doma :OK:

goooooooooooooo turkey :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship: :worship:

daj nehaj

haha zakon :D

ej lejte kdo bere MS

naš dragi grčar :D

saj ti si postal isti grčar pa se smejiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turki so vsega sposobni prevec ste jih podcenjevali tisti ki ste za hrvatsku navijali,(bas nemaju pojma o 11m) danes 11m niso ble loterije kot ponavadi ampak so zasluženo zmagali turki so tud več pokazali huda utakmico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maščevanje je vedno sladko...samo ko tk veš da ko boš šel pa ti na na hrvaško na Dopust.Morje, te bojo pa oni jebali oz. nas bojo :whistle:

oni nas itak že skos jebejo, naprimer s tistim ko so rušili apartmaje, ERC, zemljo gor v pomurju kradejo prasice ciganske, pol pa še jokajo kok so drage vinjete jebem jim mast, pri njih daš za cestnino od zagreba do splita in nazaj 50€ :headbang: mormo jim mal nazaj podkurt........pa tisto ko so z zastavicami hrvaški šli v avstrijo da bi bil jaz policaj bi vse na izredni tehnični, če pa neče it pa tablce dol pobral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni nas itak že skos jebejo, naprimer s tistim ko so rušili apartmaje, ERC, zemljo gor v pomurju kradejo prasice ciganske, pol pa še jokajo kok so drage vinjete jebem jim mast, pri njih daš za cestnino od zagreba do splita in nazaj 50€ :headbang: mormo jim mal nazaj podkurt........pa tisto ko so z zastavicami hrvaški šli v avstrijo da bi bil jaz policaj bi vse na izredni tehnični, če pa neče it pa tablce dol pobral

točno to dans sem bil v Mariboru pa kaj je tam od Tržaške naprej al kaj je tam ko hrvati pol dol nižje zavijejo za avstrijo ... pol avtomobilov hrvaških pa vsi z zastavami ... v zakonu pa kot je bilo objavljeno za to obstaja globa v višini 250€ ... samo njih slovenski možje postave neupajo j**at raje služijo na svojih državlanih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeri a bi su ju3 na turo? al pa se gdo iz lj?

ja bi šu do medvod ;) sam z druge strani :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turčija ole ole :D sam da hrvati niso zmagal ko so bli tulk samozavestni to je najbolš :D

kak je blo noro dans v portorožu.. je še biu mogoč kir dol dans? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tak sam da Hrvaška popoka, to je bla moja želja :D Prvaki bodo pa Nemci al pa Italjani :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tak sam da Hrvaška popoka, to je bla moja želja :D Prvaki bodo pa Nemci al pa Italjani :)

nizozemci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni nas itak že skos jebejo, naprimer s tistim ko so rušili apartmaje, ERC, zemljo gor v pomurju kradejo prasice ciganske, pol pa še jokajo kok so drage vinjete jebem jim mast, pri njih daš za cestnino od zagreba do splita in nazaj 50€ :headbang: mormo jim mal nazaj podkurt........pa tisto ko so z zastavicami hrvaški šli v avstrijo da bi bil jaz policaj bi vse na izredni tehnični, če pa neče it pa tablce dol pobral

dobro da nisi ti policaj, da so policaji v 70% bolj normalni in se ne spuščajo v take bedarije, navsezadnje je tu le texas in je lepo če se da s policajem kaj zmenit... maš pa kr nekaj bedakov ja, ki se zapikujejo v nesmiselne stvari pa iščejo dlako v jajco pa so celi srečni ko pišejo kazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga, opet en kamikaza na GSX600r .... grema z forom z kombijem, lepo ene 60 čez ovinek, nasproti en z omenjenim motorjem, po kolenu, nagnjen ko na motoGP, nevem če je šol več ko pol metra od naju kreten :headbang: Komaj sma se umaknila pizda mu glupa ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da nisi ti policaj, da so policaji v 70% bolj normalni in se ne spuščajo v take bedarije, navsezadnje je tu le texas in je lepo če se da s policajem kaj zmenit... maš pa kr nekaj bedakov ja, ki se zapikujejo v nesmiselne stvari pa iščejo dlako v jajco pa so celi srečni ko pišejo kazni

seveda, in zaradi takih kot si ti je stanje pri nas tako kot je, hrvatički nas jebejo v glavo, mi pa njih pustimo pri miru :headbang: tako se lahko nadaljuje v nedogled..........ampak enkrat jim je treba vrnit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti si postal isti grčar pa se smejiš

zakaj že?

jeri a bi su ju3 na turo? al pa se gdo iz lj?

mali lohk gremo sam bolj popoldan ... po 5ti prej ne morm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maščevanje je vedno sladko...samo ko tk veš da ko boš šel pa ti na na hrvaško na Dopust.Morje, te bojo pa oni jebali oz. nas bojo :whistle:

negremo na hrvaško .... ooOOoooooOOOooooo :D

in vedno več ljudi bo začelo hodit drugam, ker je ta hrvaška en drag pa totalno bedn dopust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, in zaradi takih kot si ti je stanje pri nas tako kot je, hrvatički nas jebejo v glavo, mi pa njih pustimo pri miru :headbang: tako se lahko nadaljuje v nedogled..........ampak enkrat jim je treba vrnit

koči a ne vidš da je on bosanc? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

negremo na hrvaško .... ooOOoooooOOOooooo :D

in vedno več ljudi bo začelo hodit drugam, ker je ta hrvaška en drag pa totalno bedn dopust :)

Cene so iste. Sam dalmacija ma pa še zmeri morje, ki ga redko najdeš v Italiji, Franciji ipd... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so iste. Sam dalmacija ma pa še zmeri morje, ki ga redko najdeš v Italiji, Franciji ipd... :unsure:

ma u italijo pa negrem na morje pa če je 3x cnej ko vse ostale obale... grčija grčija :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so iste. Sam dalmacija ma pa še zmeri morje, ki ga redko najdeš v Italiji, Franciji ipd... :unsure:

mah boli me k... sm vidu veliko lepše morje že

(francija, korzika :wub: (valovi :OK: ), italija, grčija, tud tunizija je bla :OK: , espana... tud valovi majka :D) ne pa tisti brez vezni zalivčki, k se nč ne dogaja, pol pa še gledaš ustaše kako te rubijo za vsako tuno al pa onega medveda... bljak nima smisla :) če so cene iste pa splooooooh ne grem na hrvaško ane :D ne rečm če bi blo pol cenejš ampak iz principa nea grem tja več :D

ma u italijo pa negrem na morje pa če je 3x cnej ko vse ostale obale... grčija grčija :winkiss:

cenejš glih ni je pa lepo :) sploh sicilija, čeprav je to bolj boga stran italije...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cenejš glih ni je pa lepo :) sploh sicilija, čeprav je to bolj boga stran italije...

ma men se je pa narod tako zameru... tle jih skos po bledu gledam kako so najbl pomembni in oh sploh najbolsi. s tem da ne zna ene besede anglešk in more za šankam s prstam kazat kaj bi rad spiv. da avtomobilov ki stojijo sred glavne ceste in slikajo skoz okn pokrajino sploh ne omenjam.... ko greš pa na nihov domač teren je pa vse skup še velik slabš ko ti vespe šopajo po vsh straneh, če ti en butne avto je to povsem normalno in se sploh ne okrepa in ker noben od nih ne zna besede drugega jezika glup izpadeš ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, in zaradi takih kot si ti je stanje pri nas tako kot je, hrvatički nas jebejo v glavo, mi pa njih pustimo pri miru :headbang: tako se lahko nadaljuje v nedogled..........ampak enkrat jim je treba vrnit

tipko slovenski neumni :headbang: ja najbolje je jim dajat kazni zaradi nacionalnih simbolov če se veselijo pa grejo na tekmo v dresih pa zastavah jebote tak kot bi šel vsak drug... normalno da vas potem jebejo na morju če take oslarije delate :headbang: res si dober ti za medsoseske odnose :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že?

zato ker motor uporabljaš kot prevozno sredstvo, voziš se po mestu, od motorja tako rekoč nimaš nič da bi se hodil kaj vozit kam na ovinke ali pa zelo redko, nikoli nimaš časa, povrhu pa še neko punco voziš okrog na motorju

koči a ne vidš da je on bosanc? :P

hrvat pa res, ti tipko

Cene so iste. Sam dalmacija ma pa še zmeri morje, ki ga redko najdeš v Italiji, Franciji ipd... :unsure:

res je :) Istra meni ni kaj preveč pri srcu, dalmacija pa je poglavje zase... najlepša pokrajina, najbolj prijazni ljudje, vse lepo umirjeno,...

mah boli me k... sm vidu veliko lepše morje že

(francija, korzika :wub: (valovi :OK: ), italija, grčija, tud tunizija je bla :OK: , espana... tud valovi majka :D) ne pa tisti brez vezni zalivčki, k se nč ne dogaja, pol pa še gledaš ustaše kako te rubijo za vsako tuno al pa onega medveda... bljak nima smisla :) če so cene iste pa splooooooh ne grem na hrvaško ane :D ne rečm če bi blo pol cenejš ampak iz principa nea grem tja več :D

cenejš glih ni je pa lepo :) sploh sicilija, čeprav je to bolj boga stran italije...

saj bolš da ne greš ja, manj je takih debilov tam boljše je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej nič nimam proti hrvatom samo poslušaj to: Dve leti nazaj gremo na morje(Brač) pa še eni so zravn šli, pa seveda po nekaj urah vožnje obstojimo da se malo okrepčamo pa kaj popijemo tam zraven je mel pa en Zagrebčan postavljen svvoj avto v katerem je sedel. No...mi lepo jemo se lepo pogovarjamo kr naenkrat pa on stopi iz avtona pa začne neki pizdit en izmed stavkov je tut bil:"Ovdje v Slovenci nimate besede" seveda se je še neki pizo ampak ker se nismo hotli prepirat smo se vsedli v avtto in odpeljali do naslednjega počivališča.

Zdaj pa reči da je to normalo da te en braz vsakega razloga tk napade???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej nič nimam proti hrvatom samo poslušaj to: Dve leti nazaj gremo na morje(Brač) pa še eni so zravn šli, pa seveda po nekaj urah vožnje obstojimo da se malo okrepčamo pa kaj popijemo tam zraven je mel pa en Zagrebčan postavljen svvoj avto v katerem je sedel. No...mi lepo jemo se lepo pogovarjamo kr naenkrat pa on stopi iz avtona pa začne neki pizdit en izmed stavkov je tut bil:"Ovdje v Slovenci nimate besede" seveda se je še neki pizo ampak ker se nismo hotli prepirat smo se vsedli v avtto in odpeljali do naslednjega počivališča.

Zdaj pa reči da je to normalo da te en braz vsakega razloga tk napade???

Ok še moj zadnji post...

Ne, to ni normalno, sicer pa tudi Zagrebčani niso dalmatinci in Zagreb je pač tak kak bi rekel... kot LJ tu ko tudi nekateri mislijo da so nekaj več... verjamem, da neprijetna izkušnja ja :) še vedno pa boljše to kakor v Italiji ko je en turist zaspal na počivališču, ko se je zbudil pa je imel veliko brazgotino... na koncu so ugotovili, da so mu ukradli ledvico :) Sonda menda si ti iz Koroške? Sem menda videl tole tvojo Aprilio v četrtek, ko smo imeli izlet v Mežico, si menda prehiteval naš avtobus pa ustavil si se še prej na bencinski nekje v slov. gradcu al kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!