Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ok še moj zadnji post...

Ne, to ni normalno, sicer pa tudi Zagrebčani niso dalmatinci in Zagreb je pač tak kak bi rekel... kot LJ tu ko tudi nekateri mislijo da so nekaj več... verjamem, da neprijetna izkušnja ja :) še vedno pa boljše to kakor v Italiji ko je en turist zaspal na počivališču, ko se je zbudil pa je imel veliko brazgotino... na koncu so ugotovili, da so mu ukradli ledvico :) Sonda menda si ti iz Koroške? Sem menda videl tole tvojo Aprilio v četrtek, ko smo imeli izlet v Mežico, si menda prehiteval naš avtobus pa ustavil si se še prej na bencinski nekje v slov. gradcu al kje?

vrjetno nisem bil js ker v četrtek nisem bil v slovenj gradcu js sm pa drugač iz Raven na Koroškem tk da je vrjetno bil kdo drug....a ste šli v podzemlje Pece(rudnik)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...točno sem pa šel iz Raven v Mežico ko sem se šel za šiht menit, vmes sem pa tankal na Petrolo v Prevaljah... tk ma mogoče smo v slovenj gradcu pa 100% ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipko slovenski neumni :headbang: ja najbolje je jim dajat kazni zaradi nacionalnih simbolov če se veselijo pa grejo na tekmo v dresih pa zastavah jebote tak kot bi šel vsak drug... normalno da vas potem jebejo na morju če take oslarije delate :headbang: res si dober ti za medsoseske odnose :headbang:

al če ti kej ne paše greš lahko prosto nazaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je tudi popraskana, ne mislim niti popravljat, me nič ne moti, važno, da je vse ostalo porihtano, praske pa mi res nič ne pomenijo. Če pa bi kdo rad top top plastike pa itak za 100€ zrihta ličar plus vse nalepke pa je motor spet kot nov, samo ne bom tega delal, ker mi ni neke pomembno, naj bo podrsan.

za 100eur še nalepk ne dobiš.

razn še si sam ličarja mislu..

Popravljeno . Popravil Climber116
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke dobis za par €, saj ne gres k apriliji narocit orginalnih, ampak ti jih nekdo naredi...

sicer pa je napisal 100€ PLUS vse nalepke...

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je žedal gdo delat nalepke? Kakšne so kaj cene? Pa ne mislim tistih ki so iz folije zrezane ampak tiskane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejko, čamac pa vi MB ko pridete dans, js mam motor hin :headbang: (zadna guma pa zadna bremza)

lahk pa pridete v ravne pozdravit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ka si spet delo? :D

pa z onmo ko ma ktm-a sma malo gra po slemeno(nad Črno) norela ... z škorno(s peto) sem "prepikno" tisto cevko za olje :headbang: ... guma je pač crknala nvm zka, pa že zto ko skos sam na zadno bremzam da cviiiiiiiili :P

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja js pa sam na prvo bremzam skos razn če prije kej da se morm ful na hitr ustavit potem še zadno uporabim.. kr drugač pa nimam nekga dobrga filinga s škorni kulk prtisnem na zadno bremzo da mi kolesa ne zablokira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja js pa sam na prvo bremzam skos razn če prije kej da se morm ful na hitr ustavit potem še zadno uporabim.. kr drugač pa nimam nekga dobrga filinga s škorni kulk prtisnem na zadno bremzo da mi kolesa ne zablokira :)

sej js tut skos večinoma na predno zadne skor ne rabim, sam ko pa gremo malo dirjat tej pa skos na zadno da te fajn nosi po ridah :D

pizda že drugič v 14 dneh mam zadno gumo prepiknjeno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah boli me k... sm vidu veliko lepše morje že

(francija, korzika :wub: (valovi :OK: ), italija, grčija, tud tunizija je bla :OK: , espana... tud valovi majka :D) ne pa tisti brez vezni zalivčki, k se nč ne dogaja, pol pa še gledaš ustaše kako te rubijo za vsako tuno al pa onega medveda... bljak nima smisla :) če so cene iste pa splooooooh ne grem na hrvaško ane :D ne rečm če bi blo pol cenejš ampak iz principa nea grem tja več :D

cenejš glih ni je pa lepo :) sploh sicilija, čeprav je to bolj boga stran italije...

Ja sej sam tm ni lepa voda drgač, so valovi, sam ko se umiri mal poglej,kj vse tm plava, smo bli tut mi parkrat na kalabriji, pa korzika, francoska riviera, cinque terre, ciper, ...

pa nimaš nikjer take vode kukr so na kkšni korčuli, hvaru ipd... edin na enih otokih, med korziko in sardinijo pa je zakon :)

načeloma tut jst nemaram hrvatov zrd podobnih stvari, sam na otokih je pa folk zakon :) usaj mi smo mel dobre izkušnje... zagrebčani so pa itq poglavje zase...

mi tut s tastarimi nismo šli več na hrvaško, sam če hočš jit pa za čez vikend al pa za en dan se skopat, grem pa raj tm do crikvenice, kukr u portorož, k je vroče morje + tal ne vidš... :whistle: :whistle: Cene so pa iste za appartma it al pa hr, sam mal več te stane pot do kam delč it..

aya če greste na hrvaško na morje, morte met 50E na dan na osebo sabo, čene je kazen, mi je prejši tedn polcaj težiu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej js tut skos večinoma na predno zadne skor ne rabim, sam ko pa gremo malo dirjat tej pa skos na zadno da te fajn nosi po ridah :D

pizda že drugič v 14 dneh mam zadno gumo prepiknjeno :headbang:

pa fukni že bek te savine gume pa kup kej bolšga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa fukni že bek te savine gume pa kup kej bolšga ;)

čaki da jih zližem do konca, ko jim čist nč ne fali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn zto ko se z drugimi nisi vozu :P boš vidu da bo čist drugač :D

če že zej gre do konca, ka bo šele pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kako se ze prlima sm gor slikO?

ce hoc iz pc-ja das tam spoda BRSKAJ (ko pises objavo) pa naložiš sliko ...

ce pa iz kake strani pa sam kopiras link od slike pa ga sm prlepis

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...točno sem pa šel iz Raven v Mežico ko sem se šel za šiht menit, vmes sem pa tankal na Petrolo v Prevaljah... tk ma mogoče smo v slovenj gradcu pa 100% ne ;)

Ja, ti si bil sigurno, sem te videl iz avtobusa. Šli smo pa v podzemlje Pece ja :)

al če ti kej ne paše greš lahko prosto nazaj :yes:

k0ci=debil

za 100eur še nalepk ne dobiš.

razn še si sam ličarja mislu..

za 100 € imaš zrihtano ličarijo in vse nalepke... Nalepke ne pridejo preko 20 € nikakor :) Ličarija pa tudi za neko plastiko skitat, zbrusit pa špricnit ne pride toliko. Za 100€ maš komplet vse zrihtano, seveda če poznaš koga. Če kr tak nekam voziš potem je jasno drago ja :)

nalepke dobis za par €, saj ne gres k apriliji narocit orginalnih, ampak ti jih nekdo naredi...

sicer pa je napisal 100€ PLUS vse nalepke...

oboje sem mislil za 100 €

:worship:

tudi Flam€#7=debil

To je bil moj zadnji post v tej temi. Čao

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa z onmo ko ma ktm-a sma malo gra po slemeno(nad Črno) norela ... z škorno(s peto) sem "prepikno" tisto cevko za olje :headbang: ... guma je pač crknala nvm zka, pa že zto ko skos sam na zadno bremzam da cviiiiiiiili :P

ej večeraj sm te pa vido trije ste bli en je zavil gr v prevalah pol si se pa ti pa še en sama naprej pelala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamil zanč mi je sošolc eno hudo foro povedu - novo :D

greš do bloka, pogledaš, ko vidš enga na Đß÷×>ić pozvoniš, se model oglasi in ti mu rečš pejt domov :) hahah :lol1:

folk baje na drugi strani sam :" kaj kva šta ? " haha

aja to velja pač za vse jugoviče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam v temi evro 2008 je ena dobra fora :D citiram

" gladina jadrana se je dvignila za 1 meter...

... ker cela hrvaška joče :lol1: :lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci=debil

:lol1: najprej vsi jugoviči glasni, ko pa mu rečeš da gre lahko nazaj na jug pa vsi utihnejo :worship: ...potem slovenija le ni tko slaba a, sam faušija vas je da pljuvate čez vse kar je slovensko, ker vi tam doli tega nikol ne boste mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!