Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

uf... zadev sm BMW 530i pa 180.000funtov :) to more bit moj srečn dan....

kva dab blo vsaj pov res pa ne sam en un nategljiv maillll....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ce bos sam sanju o tem nebo nic.

ena dobra ideja pa delavnost pa mejckn srece pa je tale nagrada smet proti tistmu kar dobis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi blo sam mal sreče potrebne bi blo na svetu velik več bogatašov... tud sama pridnost ni dost ker tak poj v eni firmi pridno dela podrejen drugim... morš met jajca pa neki nrdit kar še ni dat svoj obstoj na loterijo pa zadet... pa še takrat ne morš rečt da je 300.000€ smet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zračunu da pri Aprilji RS 125 človek rabi 69cm da s kolenom drajsa po asfaltu, z mojim CH pa 69cm.

To je upoštevano brez posedanja in brez tega da zlezeš iz sedeža- tko mal za primerjavo.

Ker dons men na poligonu ni ratal dobit kolena do tal, je prej šu motor po tleh :(

Grem jutr spet probat pa bl se bom jst nagnu dol, k dons sm se pomoje ful premal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zračunu da pri Aprilji RS 125 človek rabi 69cm da s kolenom drajsa po asfaltu, z mojim CH pa 69cm.

To je upoštevano brez posedanja in brez tega da zlezeš iz sedeža- tko mal za primerjavo.

Ker dons men na poligonu ni ratal dobit kolena do tal, je prej šu motor po tleh :(

Grem jutr spet probat pa bl se bom jst nagnu dol, k dons sm se pomoje ful premal.

a pr obeh je isto... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zračunu da pri Aprilji RS 125 človek rabi 69cm da s kolenom drajsa po asfaltu, z mojim CH pa 69cm.

To je upoštevano brez posedanja in brez tega da zlezeš iz sedeža- tko mal za primerjavo.

Ker dons men na poligonu ni ratal dobit kolena do tal, je prej šu motor po tleh :(

Grem jutr spet probat pa bl se bom jst nagnu dol, k dons sm se pomoje ful premal.

Kam si pa sou to? Kko misls 69cm? Probi se presest pa bo pomojm slo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zračunu da pri Aprilji RS 125 človek rabi 69cm da s kolenom drajsa po asfaltu, z mojim CH pa 69cm.

To je upoštevano brez posedanja in brez tega da zlezeš iz sedeža- tko mal za primerjavo.

Ker dons men na poligonu ni ratal dobit kolena do tal, je prej šu motor po tleh :(

Grem jutr spet probat pa bl se bom jst nagnu dol, k dons sm se pomoje ful premal.

ej glavno je da delas use postopoma.

lej mene jst se tut nism doug furu pa dons sm biu zlo zadovoln kokr sm prelu (pol centi do roba)...

mogoce me tut mal spona tale premejhn kombinizon sam useen, se mal hitrosti dobim not, ga bol nagnm, pa bo.

sekeru se pa glih nebom zato, raj sm ziv pa cel pa zdrav ko pa da dosezem ta kolen pa ga usujem pri tem ko pretiravam da bi ga dosegel..

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naviju sm za nizozemce

ampak so rusi odlično igrali in zasluženo zmagali

bravo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa nevarjetno... vsako tekmo so zmagal tisti za katere nisem bil jaz... torej upam napovedat dokončni izid (fantje pejte stavt to se splača)

polfinala bojo zmagal nemci prot turkam in italjani prot špancam finale zmagajo nemci... to je to... brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija bo prvak.. sm se zaj odločo med nemci pa italjani :D

oboji so dokonca antipatični ampak letos so mi nemci še mal bl... zato bojo zmagal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tak si naiven kot večina folka. Tako kot sm napisal.. so največ pokazali do včeraj, samo je čisto mal manjkalo da se jim zalomi tak kot sm napisal par dni nazaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kle si pa na polni črti zgrešil...italija se je komej pršlepala do kle :whistle: letos jim res ne gre!!! NEMČIJA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!