Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

oboji so dokonca antipatični ampak letos so mi nemci še mal bl... zato bojo zmagal ;)

Kuraaac, Italija bo prvak ker se vedno prešvercajo. Sam spomn se mondiala 2006. Komi da so pršli do finala, tok sreče so mel da đabe. Pol so bli pa še prvaki. ;) Španija v vsakem primeru dons zgubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuraaac, Italija bo prvak ker se vedno prešvercajo. Sam spomn se mondiala 2006. Komi da so pršli do finala, tok sreče so mel da đabe. Pol so bli pa še prvaki. ;) Španija v vsakem primeru dons zgubi

španija dons izgubi to je sigurn... sam zej sm mal začev tud na turke mislt... ma so face tapru morjo bit saj en gol zadej pa hudo more časa zmankvat poj se pa začne ;) nakonc nrdijo tok kr rabjo pa je :D

drugač pa 125cc faaaaak.... ali je to novi rossi ;) 8. tekma zmagov (z mal sreče)

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa zej cev tank bencina pod pokluko pustu :) kva je noro pa vroč asfalt :worship:

jest pa na jezerskmu vrh, dobr drži jp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zdei naprei pa res sovražim skinheade, prokleti kurci jedni ...

sam zto ker se tk oblačim sm skor dobo bombe od dveh, sreča je bla cela banda zravn ...

itak sm sam stav tam uni je pa zahrbtno do mene pris pa me zacno tpst

no zei se je pa tut začelo ... 1 je dobo malo bol rahle bombe, enga smo pa nezavestnega v bolnico spravli z razklanim čelom ...

sam itak full sovražim pretepanje, pa se tut nobenga nism dotakno, ampak so ostali pobi znoreli, pa se je grdo končalo

zka izzivajo??

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zdei naprei pa res sovražim skinheade, prokleti kurci jedni ...

sam zto ker se tk oblačim sm skor dobo bombe od dveh, sreča je bla cela banda zravn ...

itak sm sam stav tam uni je pa zahrbtno do mene pris pa me zacno tpst

no zei se je pa tut začelo ... 1 je dobo malo bol rahle bombe, enga smo pa nezavestnega v bolnico spravli z razklanim čelom ...

sam itak full sovražim pretepanje, pa se tut nobenga nism dotakno, ampak so ostali pobi znoreli, pa se je grdo končalo

zka izzivajo??

:trance_33_sleep:

:) ker so debili, zravn tega pa majo prazno glavo :)

eni pač ne odobravajo različnih od sebe kao...ampak človeka ne morš sodit po zunanjem izgledu, vsi smo konec koncev človeki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pač ne odobravajo različnih od sebe kao...ampak človeka ne morš sodit po zunanjem izgledu, vsi smo konec koncev človeki

zelo globoka misel duhec :D pa ljudje smo, ne cloveki hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj je blo danes dopoldne med Zrečami in Kojicami? Ena R6 (sklepam) je malo piknala v avto, okol je blo še dosti motorjev, tako a je verjetno vozil prvi v skupšini in ga je avto izsilil? Voznika nisem videl.. motor ni zgledal preveč poškodovan, je pa bil obrnjen okol in na avto naslonjen.. Malo pred dvanajsto dopoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ker so debili, zravn tega pa majo prazno glavo :)

eni pač ne odobravajo različnih od sebe kao...ampak človeka ne morš sodit po zunanjem izgledu, vsi smo konec koncev človeki

:lol1: :lol1: :lol1: ni čudno da ti slova na maturi ni šla :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo globoka misel duhec :D pa ljudje smo, ne cloveki hehe :)

jah pardon no :D pač sm zajebal :D :D

:lol1: :lol1: :lol1: ni čudno da ti slova na maturi ni šla :worship:

em sj mi je kr šla veš :D tam sm se ful trudo lepo književno govorit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eni so prov vrei skini... samo maš ap tud take ne... sej to ni od frizure odvisn :D

tako je, imam kolega skina, je taprava faca :worship: mu ni treba dvakrat rečt da se gremo kam zapelat.......zdaj je kupu gsxr600 2005 s poliestri corona alstare poslikavo od nicoletija...morm dat sliko enkat gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!