Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

in praviš da guma drži? se da segret na delovno temperaturo na navadnih cestah?

nism jih še zamenu, ker čakam da bodo te k jih mam zdj zanč...namen jih mam pa drug tedn zamenat k bo šlo zares in ti pol lohk kej več povem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kaj pa vreme dela omg...en kos leda od toče sm tak po glavi dobo pm...kriza vglavnem...

sam bogi oni ko jih je neurje še bol troflo zajle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kaj pa vreme dela omg...en kos leda od toče sm tak po glavi dobo pm...kriza vglavnem...

sam bogi oni ko jih je neurje še bol troflo zajle

kaj je toca bla?...proti kam je pa slo(J-S-Z-V)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej boysi kaj je tu zaen motor v tem videospotu od klemna klemna. Tm poglejte v posnetku od 2:32 pa do 2:45. Zgleda k ena 125-ka :D

post-3531-1214590644_thumb.jpg

troo troo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je toca bla?...proti kam je pa slo(J-S-Z-V)

ja toča je bla

k nam je prišlo iz mbja al pa pohorja, šlo pa je proti JV...

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jih še zamenu, ker čakam da bodo te k jih mam zdj zanč...namen jih mam pa drug tedn zamenat k bo šlo zares in ti pol lohk kej več povem :D

ja saj takrat bom jaz že tud zamenjal.. ju3 mamo motozbor in bo šla trenutna metzelerka v 3 pm pol pa bom videl kako pa kaj z dunlopkami

samo kaj to je normalno, da sem z m1 metzelerko naredo manj kot 4k km pa je čisto za kurac, sprednja pa ko nova profila 5mm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jih še zamenu, ker čakam da bodo te k jih mam zdj zanč...namen jih mam pa drug tedn zamenat k bo šlo zares in ti pol lohk kej več povem :D

ja saj takrat bom jaz že tud zamenjal.. ju3 mamo motozbor in bo šla trenutna metzelerka v 3 pm pol pa bom videl kako pa kaj z dunlopkami

samo kaj to je normalno, da sem z m1 metzelerko naredo manj kot 4k km pa je čisto za kurac, sprednja pa ko nova profila 5mm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeraj sem ponosni lastnik SV 650S :winkiss: :worship: :worship: :worship: :naughty:

opa, čestitke :)

mam eno vprašanje :P a boš tomosa prodou enmu 15letniku iz čirč? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, čestitke :)

mam eno vprašanje :P a boš tomosa prodou enmu 15letniku iz čirč? :D

Tomos ostane doma, nič ne bom prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos ostane doma, nič ne bom prodajal.

Matr mate dnarja :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka 125 :OK:

sej res

na nizozemskem je v soboto dirka :D

hvala da si napsiu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker lep prizor sm jst zadnič vidu :D Bel 848 pa RC8 na križišču pr brezovci skupi stala na semaforju :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker lep prizor sm jst zadnič vidu :D Bel 848 pa RC8 na križišču pr brezovci skupi stala na semaforju :wub:

Ja, jaz sem ju pa na planini vidu. Res le prizor :yea1:

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo mal naprej od planine agusta f4 in za njo agusta brutale, obe rdeči, in potem nazaj grede v vasi planina rumena ducatija, zadnji vem da je bil ali 999 ali 749, za prvega nisem ziher, mislim pa da je bil cagiva mito lookalike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans me fotr presenetu in mi kupu vinjeto :worship: . Zdej tm kaže zdi da mora biti nalimana na desni strani motorja. Zdej me zanima lasniki rs-k, ali ste jo nalimal na plastiko :cry: ali pa tm na okvir :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans me fotr presenetu in mi kupu vinjeto :worship: . Zdej tm kaže zdi da mora biti nalimana na desni strani motorja. Zdej me zanima lasniki rs-k, ali ste jo nalimal na plastiko :cry: ali pa tm na okvir :unsure:

jst jo bom njabrž kr na vilce napopu tam ko je bil včasih tehnični

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!