Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

js sm jo nalepu na lev bok na plastiko heh...sam neeeee to je grdo k smrt hehe:D men so rekl eni da so na izpit nalepl heh... mislm na uno folijo tko da nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jst sm mislu če bi jo nalimu na okvir...sam se okvir segreje pa da se nau nalepka odlimala? Na plastiko pa ni šans da nalimam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uu, dober si.. jaz sm že preko 2 meseca :D 27-etega je bla nesreča če se ne motm :) faking sraje

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :winkiss: :winkiss: :winkiss: jaz se pa kar z dvema vozim :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :winkiss: :winkiss: :winkiss: jaz se pa kar z dvema vozim :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty:

spremeni si v profilo ... motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viva espana :worship:

sej ni za zgublat besed... tok so bli bolsi da je blo kr veselje... skoda k ni blo temu primerno stevilo golov.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa mislu da bo Brazilija evropski prvak :( no sej španci tut niso bli slabi :hooray:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa mislu da bo Brazilija evropski prvak :( no se španci tut niso bli slabi :hooray:

jest sm mislu da bojo slovenci... sam j...ga tvoja želja je bolj realna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!