Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nejko, ti kar...če upaš, pa seveda znaš - v kar močno dvomim .)

dej skini mi ttih 10 % warninga, ker sm pridn :P

k0ci mi ga je tut tai ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko pedr :D

matexu bom pa jajca odtrgu... 100% je meu prste vmes :D

ni imel matex nič s tem, ga lahko na msn vprašaš, jaz sem se malo poigraval hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, ti kar...če upaš, pa seveda znaš - v kar močno dvomim .)

hehe roky sej si videl, če sem đeriju lahko tud tebi...ampak ne bom ker vem da je kao kaznivo, razn če me boš posebej razjezo...sn zaj z izpiti večji del konec, tak da mam ogromno časa se s tem zajebavat in verjemi da se vse da če se hoče... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe roky sej si videl, če sem đeriju lahko tud tebi...ampak ne bom ker vem da je kao kaznivo, razn če me boš posebej razjezo...sn zaj z izpiti večji del konec, tak da mam ogromno časa se s tem zajebavat in verjemi da se vse da če se hoče... :D

No vsaj tukaj se nisi sam pojebal...ti kar poskušaj, če ti rata - toliko bolje...vendar za koga? :)

Multisuperduperheker :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj tukaj se nisi sam pojebal...ti kar poskušaj, če ti rata - toliko bolje...vendar za koga? :)

Multisuperduperheker :lol1:

za preganjanje dolgčasa in maščevanje ker ste moj original banali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi vidva z rokyjem me tožarla da sn si od vseh sposojal accounte, bi še zaj bil gor

zakaj si si moral sposojat accounte, ker si s svojim delal pizdarije in so ti ga banali....seveda, zdaj sva midva z rokyem kriva da so tvoj original banal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi vidva z rokyjem me tožarla da sn si od vseh sposojal accounte, bi še zaj bil gor

Če neznaš odgovarjat za svoja dejanja pa potem zajebeš še svoje frende, ti pa midva nisva kriva...sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si si moral sposojat accounte, ker si s svojim delal pizdarije in so ti ga banali....seveda, zdaj sva midva z rokyem kriva da so tvoj original banal :lol1:

ja sta kriva, ker sta tožarla, tiho bi lepo bla tak ko vedno pa ne bi blo panike...ja pa ti hinavc si me še na block dal na msn-ju :D

Če neznaš odgovarjat za svoja dejanja pa potem zajebeš še svoje frende, ti pa midva nisva kriva...sorry

dobenga nisn zajebo mi crkujemo od smeha, ko vidva mislita kak sta zajebana in sta zaj spucala forum...itak pa majo vsi ostali že druge nicke, tak da ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sta kriva, ker sta tožarla, tiho bi lepo bla tak ko vedno pa ne bi blo panike...ja pa ti hinavc si me še na block dal na msn-ju :D

dobenga nisn zajebo mi crkujemo od smeha, ko vidva mislita kak sta zajebana in sta zaj spucala forum...itak pa majo vsi ostali že druge nicke, tak da ni panike

Samo, da se vam ne zaleti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sta kriva, ker sta tožarla, tiho bi lepo bla tak ko vedno pa ne bi blo panike...ja pa ti hinavc si me še na block dal na msn-ju :D

dobenga nisn zajebo mi crkujemo od smeha, ko vidva mislita kak sta zajebana in sta zaj spucala forum...itak pa majo vsi ostali že druge nicke, tak da ni panike

Ja, majo s 100x manj objavami. Ti sploh veš kok je šlo to enga truda pa časa u kurac :D Ampak se je splačal, če si res alli tak pm napisu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, majo s 100x manj objavami. Ti sploh veš kok je šlo to enga truda pa časa u kurac :D Ampak se je splačal, če si res alli tak pm napisu :D

sem ja haha, ker ona pa mi gre najbolj na kurac od vseh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se hecaš :lol1: :lol1: :lol1:

poglej kje si slikal motor, na vrhu skale (vršiču), in potem ti meni o potovalnem motorju :slap:

alo no to je nejko pisu :D

ja biu sm na vršiču in kaj zdej?! :D

za preganjanje dolgčasa in maščevanje ker ste moj original banali :D

kaj se pol z mene norca delaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čamac :beer2: :drunk: :wub: vse naj naj, pa aprilii naj ti lepo delata

Tud z moje strani vse najbolše pa čim več varnih prevoženih km!

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!