Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Čamac tud iz moje strani vse najbolše :beer2:

Pa še z moje enako!!! :winkiss:

čamiz....I love you :D :worship:

hepi brzdj Čamćić :004 ^_^

pikolino pubeci kak hitro pa en teden na morji mine.Jaz bi še nazaj šau :( :( :(

PS Vse naj naj čamac

hvala vsem :D :winkiss:

čuj ti čupa čups.. se greš danes kaj vozit? jaz bi rad gume sprobal :)

mene pa ne bi povabo ne pa še ključ oni bi nujno rabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah in ti naenkrat pametuješ o policajih in kak koga nebojo dobili a čakal si eno leto ko budalo da si neki vpis v homologacijo dobo da si kao zdaj legaln, pa še zaj neke nabijaš kak si boš neko ročko dal na belanco, ko kao zapre hod plina, da ne bi ugotovili da maš blokado odstranjeno haha...in ti boš pol govoril o nekih pobegih policajem hahahah...jočem res, ja in tak ko je čamiz reko, na tisti mobikrog si se vozo s prikolico cel posran da te ne bi slučajno kje dobili :lol1: , zaj ko si pa končno legalen pa cel srečn delaš po 500km na dan, kot da maš potovalnik....smešn si res

sploh pa je ta da te z 2T 125 ne morjo dobit tud bosa, sploh na kaki ravnini si res zmagal ja, proti yamahi fjr 1300 :bounce:

ja ti si pa sploh caR ko se greš peljat se treseš in gledaš da ni policajev za ovinkom :headbang:

glede prikolice in mobikroga......a če bi se razsul bi lahko kar v žep dal motor in odkorakal domov a ne :worship: zdrava pamet kar vre iz tebe :slap:

kaj proti yamahi fjr1300, a si res tok hudičevo zabit v tist mozag da ne kapiraš da tu govorimo o papirjih??? legalnost oz. nelegalnost na cesti in ne dejanski pobeg pred policaji

tisto o potovalniku bi raje spregledal...sem mislil da imaš veliko proti slovenceljnom, a zdaj vidim da je foušija tudi tebe ujela....je jebeno ko se lahko voziš le po okoliških kurjih stezicah a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti si pa sploh caR ko se greš peljat se treseš in gledaš da ni policajev za ovinkom :headbang:

glede prikolice in mobikroga......a če bi se razsul bi lahko kar v žep dal motor in odkorakal domov a ne :worship: zdrava pamet kar vre iz tebe :slap:

kaj proti yamahi fjr1300, a si res tok hudičevo zabit v tist mozag da ne kapiraš da tu govorimo o papirjih??? legalnost oz. nelegalnost na cesti in ne dejanski pobeg pred policaji

tisto o potovalniku bi raje spregledal...sem mislil da imaš veliko proti slovenceljnom, a zdaj vidim da je foušija tudi tebe ujela....je jebeno ko se lahko voziš le po okoliških kurjih stezicah a :lol1:

poglej kekec, mislim da sem zadnji na tem svetu ki bi se tresel pred policaji, lahko tisti ki me poznajo potrdijo, kot drugo pa očitno nisi videl slik iz okolice ljubljane in besnice ko smo se vozli z matexom, to so za tebe okoliške stezice 200 km od doma ha? in pol tam na one trase po koroški, vitanje mislinja, slovenj gradec, kjer se furama z čamacom to so zate okoliške stezice bumbar??? 4000 km sn naredo in dokler bom živ jih bom delal, pa če mi napišejo 636 kazni pa nevemkajše drugega....

pred policaji se tresejo samo takšni tipkoti kot ti ki delajo vse po reglcih in so sužnji te represivne države zraun pa stokajo nonstop kak so bogi, kljub vsemu pa se podredijo kot pravi hlapci--- to kaj ste in kaj vedno bote tipični slovenci--->hlapci in nič druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še ena slikica od parih kolegov iz maribora, da ti malo prikažem kakšno je tu stanje in da se v resnici večinoma ne jebe nikogar, še najmanj pa taplavih pajacov:

post-20534-1214938968_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si tudi ti od dol al kaj......glej sej če si šiptar al pa bosanec, nima veze kaj, greš lahko nazaj v rodna sela če ti tu kaj ne paše, ko te bodo pa dobli (in enkrat verjami da te bodo saj gre vsaka rit enkrat na sekret) boš pa cvilil kako si študent in da nimaš dohodkov in ne vem kaj še vse, zato ne bit fouš tistim ki imamo vse pošlihtano tko tko treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa še ena slikica od parih kolegov iz maribora, da ti malo prikažem kakšno je tu stanje in da se v resnici večinoma ne jebe nikogar, še najmanj pa taplavih pajacov:

post-20534-1214938968_thumb.jpg

kaj bi se jim smejal ko bi padali po tleh, potem bi jih pa še s soljo posipal da bi si ja zapomnil da se to ne sme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si tudi ti od dol al kaj......glej sej če si šiptar al pa bosanec, nima veze kaj, greš lahko nazaj v rodna sela če ti tu kaj ne paše, ko te bodo pa dobli (in enkrat verjami da te bodo saj gre vsaka rit enkrat na sekret) boš pa cvilil kako si študent in da nimaš dohodkov in ne vem kaj še vse, zato ne bit fouš tistim ki imamo vse pošlihtano tko tko treba

hehe spet se krepko motiš in sklepaš na pamet tak ko vedno... moje rodno selo je slovenija, isto od fotra in mame, isto od bakice in dedeka in isto od prabakice in pradedeka...čisti slovenec po materini in fotrovi strani, česar pa se sramujem, zarad tega ker vidim kaki ste vi pravi slovenci...hinavci, faušljivi pa še hlapci države povrhu...izjeme seveda obstajajo.... in se mi jebe za to slovenijo in slovence upam da nam hrvati čimveč tiste nemarne obale pokradejo pa vržejo v kanalizacijo tistega jorasa neumnega...ti pa si še en primer pravega tipičnega slovenca, povrhu še nestrpneža do drugih narodov, kar je pa itak značilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi se jim smejal ko bi padali po tleh, potem bi jih pa še s soljo posipal da bi si ja zapomnil da se to ne sme

no še en dokaz hinavskega slovenca, ki privošči nesrečo drugemu ki mu ni storil nič žalega, ampak ker ga pač moti ker on tega ne upa delat in ker se vsega drži po reglcih drugi pa pač ne jebejo sistema....

in ne zdaj rečt za tisti post ko sem napisal za onega policaja, ker oni pame motijo in mi grenijo življenje, to pa je razlika....

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe spet se krepko motiš in sklepaš na pamet tak ko vedno... moje rodno selo je slovenija, isto od fotra in mame, isto od bakice in dedeka in isto od prabakice in pradedeka...čisti slovenec po materini in fotrovi strani, česar pa se sramujem, zarad tega ker vidim kaki ste vi pravi slovenci...hinavci, faušljivi pa še hlapci države povrhu...izjeme seveda obstajajo.... in se mi jebe za to slovenijo in slovence upam da nam hrvati čimveč tiste nemarne obale pokradejo pa vržejo v kanalizacijo tistega jorasa neumnega...ti pa si še en primer pravega tipičnega slovenca, povrhu še nestrpneža do drugih narodov, kar je pa itak značilno

no poglej kdo je zdaj nestrpnež :headbang:

no še en dokaz hinavskega slovenca, ki privošči nesrečo drugemu ki mu ni storil nič žalega, ampak ker ga pač moti ker on tega ne upa delat in ker se vsega drži po reglcih drugi pa pač ne jebejo sistema....

in ne zdaj rečt za tisti post ko sem napisal za onega policaja, ker oni pame motijo in mi grenijo življenje, to pa je razlika....

no ja, ne moreš govoriti nekaj in delati drugo, sam si si pljunil v skledo ja in je čist isto, ti si privoščil policaju jaz pa tem bumbarjem na sesalcu...........in ne policaji ti ne grenijo življenja, sam si ga, in upam da te čimprej dobijo in spravijo s ceste oz. tako oglobijo, da ne boš več pogledal motorja, ker res ne bi rad da me en idiot brez izpita kje zbije oz. se mi zaleti v avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no poglej kdo je zdaj nestrpnež :headbang:

no ja, ne moreš govoriti nekaj in delati drugo, sam si si pljunil v skledo ja in je čist isto, ti si privoščil policaju jaz pa tem bumbarjem na sesalcu...........in ne policaji ti ne grenijo življenja, sam si ga, in upam da te čimprej dobijo in spravijo s ceste oz. tako oglobijo, da ne boš več pogledal motorja, ker res ne bi rad da me en idiot brez izpita kje zbije oz. se mi zaleti v avto

glej debil še zadnji post ki ti ga napišem ker sn si reko da nebom več z tikoti izgubljal živcev ker ste promašeni slučaj, ampak me pa vsakič znova dvigne....in kaj za vraga ma veze če sem jaz uradno legalen ali ne...vozil bi čisto isto kot pa če bi imel tistih 25 kw v motorju...ampak tu se gre za princip, ki pa ga žal ti in tebi podobna raja ne boste nikoli razumeli...in brezveze da sploh še kaj rečem

glede jorasa in tega političnega dreka pa sn zato omenil, ker so slovenceljni tako pametni in nevem kaj še pa nestrpni do vseh, da bi blo prav da dobijo kdaj kak hladen tuš...čeprav tut eni hrvati niso ravno biseri, priznam....sicer pa se mi jebe za to politiko ne bom s tem s tabo diskutiral naj tvoji preljubi politiki in "sposobni" državniki rešujejo te zadeve...mi krakto povedano dol visi če jim vzamejo tistih par metrov one mlakuže, itak nisem tam skor nikoli praktično....

ti pa dalje uživaj v vsem svoje tipičnem slovenceljnizmu, sej enkrat boš mogoče spoznal kako mentalno reven si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti pa si navadn jajc, ka misliš da maš potovaln motor???

sej pa 400+ km ni vlko za SS motor :P samo roke te malo bolijo :D

drugac pa... vse najboljše Čamac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojči, Nejko :worship:

Pustita jih tarzane, nima smisla, tistim, ki hočeš kaj dopovedati, itak ne razumejo. Valj, zdaj pa pojdi v zidanico se ga vlit cvička, da bo mir. Čeprav bi pa bilo vseeno lepo, če bi nekateri zakompleksanci nehali biti agresorji, se vtikavati, zavidati, kazati večno nestrpnost in bi raje pokazali malo strpnosti in razumevanja.

sej pa 400+ km ni vlko za SS motor :P samo roke te malo bolijo :D

drugac pa... vse najboljše Čamac

Hvala :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa 400+ km ni vlko za SS motor :P samo roke te malo bolijo :D

drugac pa... vse najboljše Čamac

no sej ti ko si daješ neke kovčke potovalne gor na ss motorje, tak ko si si dal na aprilio nisi ravno neko merilo glede tega hehe...sej sn tud jaz nardil v enem dnevu čez 500 km pa ni blo neke panike samo ni to to...ni motor namenjen temu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej debil še zadnji post ki ti ga napišem ker sn si reko da nebom več z tikoti izgubljal živcev.......

bolj da ne ker z razmišljanjem ma stopnji človeške ribice res ne moreš dosti naredit :slap: edino pravilno da si se ugasnil, ker dosti pametnega tako ali tako nisi povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti si pa sploh caR ko se greš peljat se treseš in gledaš da ni policajev za ovinkom :headbang:

glede prikolice in mobikroga......a če bi se razsul bi lahko kar v žep dal motor in odkorakal domov a ne :worship: zdrava pamet kar vre iz tebe :slap:

kaj proti yamahi fjr1300, a si res tok hudičevo zabit v tist mozag da ne kapiraš da tu govorimo o papirjih??? legalnost oz. nelegalnost na cesti in ne dejanski pobeg pred policaji

tisto o potovalniku bi raje spregledal...sem mislil da imaš veliko proti slovenceljnom, a zdaj vidim da je foušija tudi tebe ujela....je jebeno ko se lahko voziš le po okoliških kurjih stezicah a :lol1:

mb- lj - horjul - besnca... to je pol slovenije... me zanima če ti upaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mo...amp;c_id=177390

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

nov slovenski rekord - tunel odprt 5h, pa ga ze popravljajo :lol1: :lol1: :lol1:

sami nesposobneži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!