Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

se gre kdo furat ju3?

da da, gremo malo skakat na motokros progo :D

prides zravn? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nejkač, priješ ju3 z matexom v maribor gremo na eno furo...če boš za akcijo pokliči matexa da se zmenita pa prijeta skup do sem, pol pa vdarimo eno moško z 600ss petardami :OK:

sm reku, da se zmente za čez vikend, ker med tednom delam, pa jutr morm popoldne še gume menat...

za kkšno nedelo pa rade volje pridm iz matexom če bo cajt, sam ta viknd spet ne bo nč, naslednga bi se pa lohk že dal kej zment :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku, da se zmente za čez vikend, ker med tednom delam, pa jutr morm popoldne še gume menat...

za kkšno nedelo pa rade volje pridm iz matexom če bo cajt, sam ta viknd spet ne bo nč, naslednga bi se pa lohk že dal kej zment :D

ja ja bla bla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja bla bla :D

hehe ja resno ti pravm no, ne morm med tednom edin če se kdaj kkšna lukna najde, sam to bom vedu en dan prej :)

če se hočm vozt je treba delat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja resno ti pravm no, ne morm med tednom edin če se kdaj kkšna lukna najde, sam to bom vedu en dan prej :)

če se hočm vozt je treba delat :grim

vedno neke izgovore najdete ja, eh men se pa ne da delat neke najbolj, sn prejšnjo leto se čist izčrpal hehe, letos bom mogoče kaka dva tedna največ, sej tak za sproti itak mam, pa mi je dovolj...preveč dnarja te tak pokvari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno neke izgovore najdete ja, eh men se pa ne da delat neke najbolj, sn prejšnjo leto se čist izčrpal hehe, letos bom mogoče kaka dva tedna največ, sej tak za sproti itak mam, pa mi je dovolj...preveč dnarja te tak pokvari :P

ah sej jst tist za sprot mam tud dost, da je za benz pa to, sam jst bi se letos rad mal več po dirkališčih vozu...pa še avto morm kupt pa take fore :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej jst tist za sprot mam tud dost, da je za benz pa to, sam jst bi se letos rad mal več po dirkališčih vozu...pa še avto morm kupt pa take fore :wacko:

ja sej jaz še mam tud v planu nekaj marofov letos...sej to itak ne stane tolko, grobnik je pa druga zadeva ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jaz še mam tud v planu nekaj marofov letos...sej to itak ne stane tolko, grobnik je pa druga zadeva ja...

ah grobnik me ne mika tok, ker ni tako prijazen do gum, če bom hodu, bom vrjetn kr na pannonio...no sej že v pondelk prvič pelm moj motor tja kamor najbol paše, že komi čakam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa a se komu sanja, kera stvar za hudiča je men tole plastiko razžrla, tiste flekce na sliki (je na tistih mestih kr plastiko skup potenil :blink: )

je možno da mi je iz posode za zavorno ole na balanci mal vn špricnl med vožno, ker k sm šlatu okol je blo mal mastno pr posodici :hmm:

bom probu kr pod garancijo uvelavlat za novo plastiko, kaj kurac pa niso dost dobr zategnl pokrovčka, tok sm jezn :angry:

post-10671-1214959329_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa a se komu sanja, kera stvar za hudiča je men tole plastiko razžrla, tiste flekce na sliki (je na tistih mestih kr plastiko skup potenil :blink: )

je možno da mi je iz posode za zavorno ole na balanci mal vn špricnl med vožno, ker k sm šlatu okol je blo mal mastno pr posodici :hmm:

bom probu kr pod garancijo uvelavlat za novo plastiko, kaj kurac pa niso dost dobr zategnl pokrovčka, tok sm jezn :angry:

post-10671-1214959329_thumb.jpg

ta plastika stane 95 eurov. je pa od šraufka ja. največja finta tega šraufka pa je da ga zategneš pa tak lepo skoči noter (si 100% da si zategno)potem pa ga moreš še za kaki cm na silo zategnit drugače ven teče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac vse najbolše za roj. dan, se oproščam za zamudo :) pa veliko sreče na cesti.

PS.: Kdaj si še eno jajco kupo?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se šau pelat z nejkotom in frecejem. smo šli na pohorje pa potem do sladkega vrha, na pohorje sem vozo tak da bi še me kaki biciklist bil zmožn prehitevat :) nepoznam tistih zaprtih ovinov plus nenačrtovane luknje na cesti. potem ostali del ceste je pa fajn bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta plastika stane 95 eurov. je pa od šraufka ja. največja finta tega šraufka pa je da ga zategneš pa tak lepo skoči noter (si 100% da si zategno)potem pa ga moreš še za kaki cm na silo zategnit drugače ven teče.

a to mislš pokrovček od posode za olje, da je treba tok zategnt??

pa da je plastika tok :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to mislš pokrovček od posode za olje, da je treba tok zategnt??

pa da je plastika tok :wacko:

verjetno je mislo pokrovcek za hladilno tekocino....drugace pa je plastika tolko, ce rece tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se šau pelat z nejkotom in frecejem. smo šli na pohorje pa potem do sladkega vrha, na pohorje sem vozo tak da bi še me kaki biciklist bil zmožn prehitevat :) nepoznam tistih zaprtih ovinov plus nenačrtovane luknje na cesti. potem ostali del ceste je pa fajn bilo.

ja neke sta se šparala jebote gor na pohorje sn si že mislo kosilo gori naročit heheh...meni je kuj začelo malo gumo svaljkat gor na pohorje hehe...drugač pa ja to je pohorje, ma svoj čar z vsemi svojimi nepridvidljivimi pastmi in ovinki ki se naenkrat zaprejo...prav zato mi je tak všeč hehe, zaj samo čakam prvega kandidata ki me bo neso gor, pa da vidim malo linijo da bom lahko še malo izpopolno...

je pa blo pol na cukeršpic bolj fajn ja hehe :OK: ...drugič lahko še malo bolj, ker vem da si še mel ogromno rezerve norc

zaj samo zavorne ploščice menjam pol pa gasa dalje pubeci...jebeš dirkališče cesta je zakon :OK:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neke sta se šparala jebote gor na pohorje sn si že mislo kosilo gori naročit heheh...meni je kuj začelo malo gumo svaljkat gor na pohorje hehe...drugač pa ja to je pohorje, ma svoj čar z vsemi svojimi nepridvidljivimi pastmi in ovinki ki se naenkrat zaprejo...prav zato mi je tak všeč hehe, zaj samo čakam prvega kandidata ki me bo neso gor, pa da vidim malo linijo da bom lahko še malo izpopolno...

je pa blo pol na cukeršpic bolj fajn ja hehe :OK: ...drugič lahko še malo bolj, ker vem da si še mel ogromno rezerve norc

zaj samo zavorne ploščice menjam pol pa gasa dalje pubeci...jebeš dirkališče cesta je zakon :OK:

zx_r?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx_r?

ja morn ga nahecat zaj enkrat da grema pa da mi malo drži linijo, pa da vidim kak dolgo bom mu lahko sledil... :D ...sej tolk extra boljše tut ne more pelat ker ipak ti ovinki ne dopustijo nekih ultra pospeševanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx_r?

ja morn ga nahecat zaj enkrat da grema pa da mi malo drži linijo, pa da vidim kak dolgo bom mu lahko sledil... :D ...sej tolk extra boljše tut ne more pelat ker ipak ti ovinki ne dopustijo nekih ultra pospeševanj pa hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!