Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:worship: Čamac vse najboljše :worship:

hvala :D

Čamac vse najbolše za roj. dan, se oproščam za zamudo :) pa veliko sreče na cesti.

PS.: Kdaj si še eno jajco kupo?:D

hvala :D

Ni jajca, tale je petarda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride neka ženska na upravno enoto, da bi si dala izdelati lastno registrsko tablico za svoj avto. Prijazna uslužbenka ji uslužno pove, da naj kar pove svoje želje:

- gospa : »veste, jaz bi imela takšno lepo registrsko tablico, obrobljeno z vijoličasto črto, črke in številke bi bile rdeče, prva črka pa bi bila L – za lezbijko!«

-uslužbenka: » ja, gospa, tako enostavno pa to ne gre. Veste, določene omejitve pa vseeno obstajajo. Registrske tablice morajo imeti lepo zeleno obrobo, prvi dve črki morajo biti MB, LJ, CE,… odvisno pač od kraja bivanja, ostale črke in številke pa si lahko izbirate«.

- gospa :« to pa je višek !!! Jaz se bom pritožila !! To je diskriminacija ! zakaj me lezbike ne smemo imeti svojih registrskih tablic, pedri pa jih lahko imajo ??

- uslužbenka: »ja, kakšni pedri? Ja kakšne registrske tablice za pedre ? Kje ste pa še to videli, dajte no mir !!!«

- gospa: » Ja, pa sem jih videla! In to večkrat, pa tudi vi ste jih že videli! Veste imajo take, modro obkrožene tablice, prva črka je P, nato pa številke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!«

(se ti zdi poznana??)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se vec? saj itak mamo ze prakticno celo drzavo, ki je obrnjena proti nam, tak da je se ena taka poteza cisto odvecna oz. ne pripelje do nicesar novega.

Pa en je lepo napisal pod komentarji, da vsi pisejo kak jih sovrazijo, hodi pa se vedno 70% ljudi tja na morje, potem pa jamrajo, kaksen je odnost itd. (pa ne pravim, da nimajo lepega morja, ker ga imajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se vec? saj itak mamo ze prakticno celo drzavo, ki je obrnjena proti nam, tak da je se ena taka poteza cisto odvecna oz. ne pripelje do nicesar novega.

Pa en je lepo napisal pod komentarji, da vsi pisejo kak jih sovrazijo, hodi pa se vedno 70% ljudi tja na morje, potem pa jamrajo, kaksen je odnost itd. (pa ne pravim, da nimajo lepega morja, ker ga imajo)

zgleja se nisma vrei razumela, sem mislo da podpiraš te vinjete (polletne in letne), ki še samo slabšajo odnosi z našimi sosedi...drugač pa ja najbolj glasni so tisti slovenci, nonstop neke proti hrvaški a vsako poletje grejo s prikolico in 10 kilami krompirja na pag kampirat...naj jim kuj porušijo vse tote prikolice pa na črno zgrajene bajte doli na hrvaškem, pol bo jo res meli kaj za šimfat...jaz nevem ko so vsi taki domoljubi in nevemkajše, zakaj se ne grejo kopat na tistih 45km obale, pa še to tričetrt neuporabne...obratno seveda isto velja za določene hrvate, ki vem da imajo nekateri grd odnos do slovencev, slabši kot do ostalih svojih gostov, za njih pa bi veljal rek: ne grizi roke ki te hrani...skratka začaran krog, so pa budale tak eni kot drugi...če bi bil tito še živ, ne bi blo teh brezveznih pizdarij in kreganj med brati...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ves kak je, podpiram vinjete, ampak sem pa tudi jaz mnenja, da bi mogle obstajat se vsaj mesecne.

Drugace pa, eni in drugi so kreteni (predvsem ciljam na politike). Nasi so totalni nesposobnezi, hrvati so pa tud klasa za sebe, tak da je tezko rect, kdo je zdaj bolj cudn.

Podpiram ne nobenga, ampak kljub temu bi si pa zelel malo bolj kvaliteten pristop nasih nesposobnezev k dolocenim problemom. Ker se mi zdi, da je meja zelo velik problem in mi nikoli ni blo logicno, kak lahko neka drzava vstopi v sengen, ce sploh nima dolocenih mej :?

Vse pa se dodatno podpihujejo novinarji (kot ponavadi).

Smo pa tudi mi ze imeli probleme na morju v kaksnih restavracijah oz. kaficih, ko te enostavno odjebejo, ker si slovenec in se rajsi posvetijo komu drugemu. Npr. nemce imajo veliko raje, pa so se veliko bolj skrti in ne zapravljajo ravno veliko. Tak da zaradi nekaterih slabih izkusenj kaksnih 5-6 let tudi mi ne hodimo vec k njim na morje.

Morem pa dodat tudi to, da pa poznam tudi nekaj hrvaskih drzavljanov, ki so pa super ljudje in se z njimi zelo dobro razumem/o. Tak da pri vseh teh pogovirh je enostavno vse prevec posploseno in kot sem ze omenil, vecina zaradi novinarskih prispevkov in provokacij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebiga, bomo jih pač z fleksarco obrezali da bojo iste ko prej hehe...jaz si ne mislim novega nosilca delat za tablico

tut js mam to v planu :P

bom obrezou rob :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ves kak je, podpiram vinjete, ampak sem pa tudi jaz mnenja, da bi mogle obstajat se vsaj mesecne.

Drugace pa, eni in drugi so kreteni (predvsem ciljam na politike). Nasi so totalni nesposobnezi, hrvati so pa tud klasa za sebe, tak da je tezko rect, kdo je zdaj bolj cudn.

Podpiram ne nobenga, ampak kljub temu bi si pa zelel malo bolj kvaliteten pristop nasih nesposobnezev k dolocenim problemom. Ker se mi zdi, da je meja zelo velik problem in mi nikoli ni blo logicno, kak lahko neka drzava vstopi v sengen, ce sploh nima dolocenih mej :?

Vse pa se dodatno podpihujejo novinarji (kot ponavadi).

Smo pa tudi mi ze imeli probleme na morju v kaksnih restavracijah oz. kaficih, ko te enostavno odjebejo, ker si slovenec in se rajsi posvetijo komu drugemu. Npr. nemce imajo veliko raje, pa so se veliko bolj skrti in ne zapravljajo ravno veliko. Tak da zaradi nekaterih slabih izkusenj kaksnih 5-6 let tudi mi ne hodimo vec k njim na morje.

Morem pa dodat tudi to, da pa poznam tudi nekaj hrvaskih drzavljanov, ki so pa super ljudje in se z njimi zelo dobro razumem/o. Tak da pri vseh teh pogovirh je enostavno vse prevec posploseno in kot sem ze omenil, vecina zaradi novinarskih prispevkov in provokacij

se strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chunga lunga... marsikej pozabljaš oz. mogoče ne veš

za avtocesto zagreb- split tja in nazaj plačaš nekako tako kot za polletno vinjeto pri nas

da ne rečem da imajo oni mostnine ki niso poceni... da ne rečem da so gužve zarad tega in je bo zaradi uvedbe vinjet pri nas manj (sem prepričan v to)

ti veš da če bi imeli vinjete tudi 10 dnevne , da bi naša vinjeta celloletna narasla za več kot 100% ?

ti res misliš da veš vse in imaš o vsem prav? in da je 100% najbolše tako kot ti misliš? ;) Imamo prvič v samostojni sloveniji prometnega ministra ki ve kaj dela

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chunga lunga... marsikej pozabljaš oz. mogoče ne veš

za avtocesto zagreb- split tja in nazaj plačaš nekako tako kot za polletno vinjeto pri nas

da ne rečem da imajo oni mostnine ki niso poceni... da ne rečem da so gužve zarad tega in je bo zaradi uvedbe vinjet pri nas manj (sem prepričan v to)

ti veš da če bi imeli vinjete tudi 10 dnevne , da bi naša vinjeta celloletna narasla za več kot 100% ?

ti res misliš da veš vse in imaš o vsem prav? in da je 100% najbolše tako kot ti misliš? ;) Imamo prvič v samostojni sloveniji prometnega ministra ki ve kaj dela

se z vecino kar si napisal kar strinjam, venda o zadnjem stavku bi se pa dalo razpravljat :D (boljsi kot prejsnji pa je, to pa ni dvoma)

Je pa tudi nekaj, drugo bo, ko bo do hrvaske speljana avtocesta, vendar je trenutno enostavno ni! Tako da se oni resnicno po avtocesti peljejo samo teh nekaj km skozi maribor (pa se to je obvoznica). In zato mi je nekako logicno zakaj se razburjajo, da placajo toliko denarja, seveda bi pa bil absurd ce bi se razburjali takrat, ce bi ta avtocesesta od ene do druge meje obstajala.

Ker mislim da pa tisti, ki prihajajo iz bolj zahodnih delov drzave, uvedbe vinjet sploh ne komentirajo, saj vedo, da jo lahko "uporabijo"

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chunga lunga... marsikej pozabljaš oz. mogoče ne veš

za avtocesto zagreb- split tja in nazaj plačaš nekako tako kot za polletno vinjeto pri nas

da ne rečem da imajo oni mostnine ki niso poceni... da ne rečem da so gužve zarad tega in je bo zaradi uvedbe vinjet pri nas manj (sem prepričan v to)

ti veš da če bi imeli vinjete tudi 10 dnevne , da bi naša vinjeta celloletna narasla za več kot 100% ?

ti res misliš da veš vse in imaš o vsem prav? in da je 100% najbolše tako kot ti misliš? ;) Imamo prvič v samostojni sloveniji prometnega ministra ki ve kaj dela

alo pubec, si ti mel geografijo v šoli?? ti veš da je razdalja med zagrebom in splitom 390km...zdaj pa si zračunaj kolk bi to v sloveniji po starih cestninah prišlo...kolk vem je blo samo od mb do ljubljane okol 1300-1500 bivših sit, pa je do tja 120 km avtoceste, zaj pa si zračunaj kolk bi bloo za 390 km, pa smo tam nekje ko hrvatje če ne še več...je pa res da so hrvati tut malo dvignili ceno te avtoceste zarad velikega navala turistov kar je logično, če bi mi imeli tako obalo in tako razvit turizem bi verjetno stalo 100 evrov v eno smer...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubec, si ti mel geografijo v šoli?? ti veš da je razdalja med zagrebom in splitom 390km...zdaj pa si zračunaj kolk bi to v sloveniji po starih cestninah prišlo...kolk vem je blo samo od mb do ljubljane okol 1500-2000 bivših sit, pa je do tja 120 km avtoceste, zaj pa si zračunaj kolk bi bloo za 390 km, pa smo tam nekje ko hrvatje...

če gledaš vse kratkoročno oz. enodnevno smo bolj ko ne na istem

če pa pogledaš zadevo širše, torej vsaj na obdobje pol leta, je pa zadeva veliko bolj ugodna. Hrvati so ene navadni idioti, in morjo iz zadeve, katere bo profitiral tudi marsikateri hrvat, ki se bo 3x na pol leta peljal po Slo, narediti štalo. Seveda so za 90% te štale krivi novinarji in njihovi politiki.

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gledaš vse kratkoročno oz. enodnevno smo bolj ko ne na istem

če pa pogledaš zadevo širše, torej vsaj na obdobje pol leta, je pa zadeva veliko bolj ugodna. Hrvati so ene navadni idioti, in morjo iz zadeve, katere bo profitiral tudi marsikateri hrvat, ki se bo 3x na pol leta peljal po Slo, narediti štalo. Seveda so za 90% te štale krivi novinarji in njihovi politiki.

ja kakor za koga, kaj pa za tistega ki gre trikrat na leto po nakupe iz zagreba v graz ha? pa bo plačal polletno vinjeto za 8 km pofukane gnile obvoznice okol maribora, pa pol tistih par km avtoceste do šentilja??? treba gledat tud iz drugega zornega kota...drugač, da ne bo pomote, vsekakor se strinjam z vinjetami, ampak naj nardijo barem 10 dnevne tako ko avstrijci in ostali narodi po evropi ki imajo vinjete, če pa nimajo dnarja pa bi pustli takšen sistem kot je bil prej, ne pa da si tlačijo v usta kos hrane, ki ga ne morjo pogoltnit...meni je itak vseeno za mene je super ugodno, ampak pravim da je treba gledat še iz druge perspektive ter se postavit v kožo kakšnega turista ali pa pač enega ki gre samo naključno skozi slovenijo...ne ampak vi tipkoti bote samo na svoje riti gledali, dokler je vam pogodu je vse ok vas boli kurac kak je za druge, da pa vam en majčkeno na žul stopi pa vik in krik vsi so že najhujši in najslabši :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim da so cene vinjet tako nizke, da praktično nebi smelo biti razloga za vik in krik... seveda pa so odnosi s hrvati "prijateljski" in seveda oni se največ pizdijo... je pa hr. minister za promet eden prvih ministrov hrvaške, kateri se je utikal v prometne zveze druge države...

jst v skoraj 3 sezonah nism 1x plačal avtoceste, sedaj sm pa dal 17,5€ za vinjeto, ker praktično se ne moreš voziti brez nje, vsaj po lj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim da so cene vinjet tako nizke, da praktično nebi smelo biti razloga za vik in krik... seveda pa so odnosi s hrvati "prijateljski" in seveda oni se največ pizdijo... je pa hr. minister za promet eden prvih ministrov hrvaške, kateri se je utikal v prometne zveze druge države...

jst v skoraj 3 sezonah nism 1x plačal avtoceste, sedaj sm pa dal 17,5€ za vinjeto, ker praktično se ne moreš voziti brez nje, vsaj po lj ne.

men jo je na srečo babica kupla, sam si je ne bi kupil, iz principa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim da so cene vinjet tako nizke, da praktično nebi smelo biti razloga za vik in krik... seveda pa so odnosi s hrvati "prijateljski" in seveda oni se največ pizdijo... je pa hr. minister za promet eden prvih ministrov hrvaške, kateri se je utikal v prometne zveze druge države...

jst v skoraj 3 sezonah nism 1x plačal avtoceste, sedaj sm pa dal 17,5€ za vinjeto, ker praktično se ne moreš voziti brez nje, vsaj po lj ne.

Kam si jo nalimov? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!