Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

na čelo gor ti jo bom nalimo ja

nea upaš

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleja se nisma vrei razumela, sem mislo da podpiraš te vinjete...

jaz jih ne, bi pa uvedel take ki veljajo samo za hrvate

alo pubec, si ti mel geografijo v šoli?? ti veš da je razdalja med zagrebom in splitom 390km...zdaj pa si zračunaj kolk bi to v sloveniji po starih cestninah prišlo...kolk vem je blo samo od mb do ljubljane okol 1300-1500 bivših sit, pa je do tja 120 km avtoceste, zaj pa si zračunaj kolk bi bloo za 390 km, pa smo tam nekje ko hrvatje če ne še več...je pa res da so hrvati tut malo dvignili ceno te avtoceste zarad velikega navala turistov kar je logično, če bi mi imeli tako obalo in tako razvit turizem bi verjetno stalo 100 evrov v eno smer...

aha no pa gremo: od MB do LJ je 1500SIT oz. 6€, torej če to relacijo prevoziš 4krat, nanese 24€ in 480KM, za 390KM na hrvaškem pa znese 42€

ja kakor za koga, kaj pa za tistega ki gre trikrat na leto po nakupe iz zagreba v graz ha? pa bo plačal polletno vinjeto za 8 km pofukane gnile obvoznice okol maribora, pa pol tistih par km avtoceste do šentilja??? treba gledat tud iz drugega zornega kota...drugač, da ne bo pomote, vsekakor se strinjam z vinjetami, ampak naj nardijo barem 10 dnevne tako ko avstrijci in ostali narodi po evropi ki imajo vinjete, če pa nimajo dnarja pa bi pustli takšen sistem kot je bil prej, ne pa da si tlačijo v usta kos hrane, ki ga ne morjo pogoltnit...meni je itak vseeno za mene je super ugodno, ampak pravim da je treba gledat še iz druge perspektive ter se postavit v kožo kakšnega turista ali pa pač enega ki gre samo naključno skozi slovenijo...ne ampak vi tipkoti bote samo na svoje riti gledali, dokler je vam pogodu je vse ok vas boli kurac kak je za druge, da pa vam en majčkeno na žul stopi pa vik in krik vsi so že najhujši in najslabši :headbang:

:hmm: a točno ob naši SV meji je pa Panonsko morje še vedno al kaj, naj gre čez Madžarsko če mu je škoda dat 35€ :headbang: ampak ne, tam bi pa preveč bencina šlo....vsi bi radi zastonj živeli in se vozili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn ti že reko tarzan, da logično da so oni malo zasolili cene, predvsem zaradi turizma, sploh pa je promet tam enih 4 krat bolj gost kot tu pri nas, in je tudi obraba cest večja in pol logično da je vse skup dražje...ostalega pa ne bom komenitral konju jedan, ker ne mislim več se prepirat s takimi hard core tipičnimi slovenci kot si ti

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec star si že :P :P :P

vse najbolše :worship: :worship: :worship:

tnx :)

mah ja :D pm v letih sm že res :D

ooo duhec vse naj naj :D

tnx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex zmeraj zahinavi

dej prid na msn da te neki uprašam :)

LP reesko

tako je tak ko vedno ja, sn se že navado hehe :D ... no bota pa zaj v soboto na čamifov rd prišla in ga bomo nalili lisjaka frdamanega, in ga pol posilili hahaha

ja pa vse najbolše duhac

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je tak ko vedno ja, sn se že navado hehe :D ... no bota pa zaj v soboto na čamifov rd prišla in ga bomo nalili lisjaka frdamanega, in ga pol posilili hahaha

ja pa vse najbolše duhac

tnx :)

ti om dal js duhac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj naj še iz moje strani :OK:

tnx :)

Fse najbolše dhueeec :D Puneffff haklefff lepofff praznuj. Ahči se :D

hehe bom bom :D

tnx :)

Vse najboljše Duhec :yea1:

tnx :)

dans če bo kdo v mbju zvečer vune me naj rufne :) gremo kaj skup spit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans če bo kdo v mbju zvečer vune me naj rufne :) gremo kaj skup spit :D

Nobena gostilna ni več varna :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je neki forum dolgočasen ratal ko ni prowlerja- sploh ne vem več kaj bi še napisal, k smo že vse obdelali. Ampak vseeno prosim za nasvet: ali aprilia 250 chesterfield '98 ali kawasaki zx-6r '97 ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je neki forum dolgočasen ratal ko ni prowlerja- sploh ne vem več kaj bi še napisal, k smo že vse obdelali. Ampak vseeno prosim za nasvet: ali aprilia 250 chesterfield '98 ali kawasaki zx-6r '97 ???

jaz predlagam lanac..oko vrata...i na vrbu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si jo nalimov? :D

bom sliku pa pokažem... na desno stran na geštel, tisti del med tankom in vilicami ko je frei...

se lepo vidi in je hkrati lepo skrita... je tudi v pravi višini tako da problemov nebi smelo bit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci nekaj malega za jutrišnjo čamacovo 18-ko hehe...par ajsov sn si že zaj odprl....jebiga potni stroški hehe

post-20534-1215183527_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!