Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa dobro veš kulk je to tekočine.. bote 1 tedn skup pil :D

hehe ja jebiga mi si zalogo naredimo....za težke čase :D...no sej malo se hecam bo nas kar precej več...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je neki forum dolgočasen ratal ko ni prowlerja- sploh ne vem več kaj bi še napisal, k smo že vse obdelali. Ampak vseeno prosim za nasvet: ali aprilia 250 chesterfield '98 ali kawasaki zx-6r '97 ???

jaz predlagam rs 250 harada letnik 2002, kupljena 2004 :D vem za eno :P

evo pubeci nekaj malega za jutrišnjo čamacovo 18-ko hehe...par ajsov sn si že zaj odprl....jebiga potni stroški hehe

post-20534-1215183527_thumb.jpg

uuu za 600 € skoraj more bit pijače ja :D 6 gajb pira, 6 gajb iceov, 2 gajbi powera, 7 malibujev, 6 vodk, 2 viskija, 12 litrov rdečega, 6 litrov belega,...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam rs 250 harada letnik 2002, kupljena 2004 :D vem za eno :P

uuu za 600 € skoraj more bit pijače ja :D 6 gajb pira, 6 gajb iceov, 2 gajbi powera, 7 malibujev, 6 vodk, 2 viskija, 12 litrov rdečega, 6 litrov belega,...

ja pri vsakem daj zraven -1, sn si zdaj glih not v shrambo zložo, se te veš da sn zaj 2 tedna sam doma, morn neke pit toti čas ne, neom ki žejn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak je neke robe ne :D

ta kgrem js zaj luftat :D se čujemo ju3 al pa v nedeljo :D ju3 se še 1 dan čaga :D

če bo kdo v mbju me naj rufne da kaj skup ruknemo :D

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk fajn se mejte

duhec še jaz... vse najbolje pa nabuti se ga ko krava :D :OK: :OK: :OK:

jst grem tud vune feštat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje c-c-c :nono: :nono:

a se ne znate brez alkohola zabavat?, ta mladina danes, mi v starih časih ko smo šli na zabave, se drugega kot fructalov sok ni pilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje c-c-c :nono: :nono:

a se ne znate brez alkohola zabavat?, ta mladina danes, mi v starih časih ko smo šli na zabave, se drugega kot fructalov sok ni pilo...

Je reku kukec k je zadnič prvič v življenju pršou u petk domov nenažgan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pšubeci, kaj novega zaj toti teden? sm vido zaj da bomo meli večje tablice u PM :trance_33_sleep: :headbang:

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu za 600 € skoraj more bit pijače ja :D 6 gajb pira, 6 gajb iceov, 2 gajbi powera, 7 malibujev, 6 vodk, 2 viskija, 12 litrov rdečega, 6 litrov belega,...

A to maš za naju? :D

Čuješ jaz še ne vem kak bom prišo. Upam da bo frk neke zriho, drugač me pač ne bo :D.

Se boste zabavali brez mene, tak ko ste se na cityju :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam rs 250 harada letnik 2002, kupljena 2004 :D vem za eno :P

Tist motor je grd pa še nikamor ne gre...te stare pa so šle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to maš za naju? :D

Čuješ jaz še ne vem kak bom prišo. Upam da bo frk neke zriho, drugač me pač ne bo :D.

Se boste zabavali brez mene, tak ko ste se na cityju :D :D :D

Ne ne. Ni tega brez tebe, obvezno morš prit bmk kak. Pridi s skuterom če neo prevoza pa pol tak neoš šel takoj domov, se še spočiješ pa to pa pol dopoldan, pred kosilom domov v nedeljo. Al pa pridi v MB pa greš z nama z nejcom tja pa drugi dan nazaj v MB. Samo midva boma jutri ob enih 3 že tam...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist motor je grd pa še nikamor ne gre...te stare pa so šle

Mam jaz še eno z giannelliji doma :) Tale pa kr gre, pomoje nič manj kot stare :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne. Ni tega brez tebe, obvezno morš prit bmk kak. Pridi s skuterom če neo prevoza pa pol tak neoš šel takoj domov, se še spočiješ pa to pa pol dopoldan, pred kosilom domov v nedeljo. Al pa pridi v MB pa greš z nama z nejcom tja pa drugi dan nazaj v MB. Samo midva boma jutri ob enih 3 že tam...

Haha pa me ma foter 2 tedna na radiatoru z lisicami. Bom srečen če bom lahko sploh prišo. Vsaka ura po polnoči pa bo tud zlata vredna, ti pa pišeš da bi šel naslednji dan dopoldan domov :worship: .

nejko ti kuj začni tisto pit, ker to mi ne bomo spili nikol. Jaz mam 3 pire pa 2 soka pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam lanac..oko vrata...i na vrbu

Prvo kot prvo imaš beden nickname. Drugo kot drugo pa jebi se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pa me ma foter 2 tedna na radiatoru z lisicami. Bom srečen če bom lahko sploh prišo. Vsaka ura po polnoči pa bo tud zlata vredna, ti pa pišeš da bi šel naslednji dan dopoldan domov :worship: .

nejko ti kuj začni tisto pit, ker to mi ne bomo spili nikol. Jaz mam 3 pire pa 2 soka pa je to to.

daj ne govori neumnosti pa pridi na msn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pa me ma foter 2 tedna na radiatoru z lisicami. Bom srečen če bom lahko sploh prišo. Vsaka ura po polnoči pa bo tud zlata vredna, ti pa pišeš da bi šel naslednji dan dopoldan domov :worship: .

nejko ti kuj začni tisto pit, ker to mi ne bomo spili nikol. Jaz mam 3 pire pa 2 soka pa je to to.

kulk si te star? 10 let? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk si te star? 10 let? :D

Po mojem 10 letniki nimajo takega nadzora kot ga mam zdaj jaz. Foter je škif, če boš pa pogledal objave od 29. maja pa nekje do 2-3. junija (v tej temi) pa ti bo vse jasno :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!