Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zakva pa to :blink:

mah tale cesta me je res mal minila, sm res preveč norc in se tud mal zase bojim :closedeyes: tko da zdj če ga bom prodau, bom vrjetn uzeu BMWja serijo 3 M-paket :worship: usaj normalno na morje hodu pa babo vozu :rolleyes:

sej še ni use 100%, sam vrjetn bo tko da bom kkšno sezono al pa dve brez motorja, v tork še pannonio odvozm, pol bomo pa vidl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tale cesta me je res mal minila, sm res preveč norc in se tud mal zase bojim :closedeyes: tko da zdj če ga bom prodau, bom vrjetn uzeu BMWja serijo 3 M-paket :worship: usaj normalno na morje hodu pa babo vozu :rolleyes:

sej še ni use 100%, sam vrjetn bo tko da bom kkšno sezono al pa dve brez motorja, v tork še pannonio odvozm, pol bomo pa vidl :)

sm gledou na avtonetu, pizda je hud :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tale cesta me je res mal minila, sm res preveč norc in se tud mal zase bojim :closedeyes: tko da zdj če ga bom prodau, bom vrjetn uzeu BMWja serijo 3 M-paket :worship: usaj normalno na morje hodu pa babo vozu :rolleyes:

sej še ni use 100%, sam vrjetn bo tko da bom kkšno sezono al pa dve brez motorja, v tork še pannonio odvozm, pol bomo pa vidl :)

Stari bed ane.. mene isto to jebe, sm ful nezihr da bi kam se še pelu z motorjem, ker nimam niti mal zaupanja več v druge voznike :trance_33_sleep:

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cau! A slucajn ve kdo ke b i lahko v tem trenutku dubu olje(710) ? K ga nujno rabm :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tale cesta me je res mal minila, sm res preveč norc in se tud mal zase bojim :closedeyes: tko da zdj če ga bom prodau, bom vrjetn uzeu BMWja serijo 3 M-paket :worship: usaj normalno na morje hodu pa babo vozu :rolleyes:

sej še ni use 100%, sam vrjetn bo tko da bom kkšno sezono al pa dve brez motorja, v tork še pannonio odvozm, pol bomo pa vidl :)

puneff si zajebafff, ti bi mogo vijetff kakiiff norciff smo mi dans bliffm mateksčk je tako delafff da blo nenormanlo furaliff se z ninjoo brez rorafff, kako delaaaaffff :worship:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha brez rora ste se vozli z ninjo? :D

No jaz pa sem zdaj prišel domov pred pol ure, zdaj pa grem spat. Mislim, da je uspelo. Meni je bla čaga :P Vsem iz foruma, ki ste prišli, se zahvaljujem, sem vas bil vseh vesel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cau! A slucajn ve kdo ke b i lahko v tem trenutku dubu olje(710) ? K ga nujno rabm :headbang: :headbang: :headbang:

kupi tts zacasno ker motula je res težko kje na pumpi dobit, malo kera pumpa jih ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tts zacasno ker motula je res težko kje na pumpi dobit, malo kera pumpa jih ma

aham...a tts k je zdej neki nov PR2 a pa bo kul ce bom zmesu ??? emm pa se neki na kerih pumpah ga majo?? petrol, istrabenz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punefhaklef je blo vrei :worship:

čamil dobra čaga :worship:

nejko-->budalizem :worship:

lukan-> mwa

mateo in đeri fajn smo se mel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha brez rora ste se vozli z ninjo? :D

No jaz pa sem zdaj prišel domov pred pol ure, zdaj pa grem spat. Mislim, da je uspelo. Meni je bla čaga :P Vsem iz foruma, ki ste prišli, se zahvaljujem, sem vas bil vseh vesel :D

sigurno to zarad pičiča :D

vreii je blo... ja brez rora, tablce, v gatah

nejko respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham...a tts k je zdej neki nov PR2 a pa bo kul ce bom zmesu ??? emm pa se neki na kerih pumpah ga majo?? petrol, istrabenz?

ja na petrolu vrjetno majo tts

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreii je blo... .. v gatah

skor ste se nagi vozil? :kva1: kje sm biu pa js takrt? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na petrolu vrjetno majo tts

a nimajo na petrolu sam tisga njihovga petrol olja? js še nism vidu da bi mel kej druga.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omv mayb, jaz vem da sem v mbju na pobrežju pri petrolu kupo tts

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

puneff si zajebafff, ti bi mogo vijetff kakiiff norciff smo mi dans bliffm mateksčk je tako delafff da blo nenormanlo furaliff se z ninjoo brez rorafff, kako delaaaaffff :worship:

Pol pravte da ste vse spil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frk je prišo k sebi?

Ste majstri ni kaj, svaka vam čast :worship:

reesko legenda :worship: :winkiss: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor ste se nagi vozil? :kva1: kje sm biu pa js takrt? :closedeyes:

ja pizda če nisn kratkih hlač najdo, sn pač pol v gatah šou hehe...alo pubeci kaj pa pravite na skuter party hahahah

hahah najboljši pa je bil frk bruhica vse pokozlafff hahha, vijiš to pa je to kaj pa si me s pirom polival hahha

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha brez rora ste se vozli z ninjo? :D

No jaz pa sem zdaj prišel domov pred pol ure, zdaj pa grem spat. Mislim, da je uspelo. Meni je bla čaga :P Vsem iz foruma, ki ste prišli, se zahvaljujem, sem vas bil vseh vesel :D

punefff doro je blo....alo maš mojo denarnico, majco pa tipkovnico??? pa jaz mam neko jopco doma pa ne vem od koga je...pa riskač je pulover pri meni pozabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo na petrolu sam tisga njihovga petrol olja? js še nism vidu da bi mel kej druga.. :whistle:

majo tut TTS :) ampak ne na vseh petrolih (preverjeno) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punefff doro je blo....alo maš mojo denarnico, majco pa tipkovnico??? pa jaz mam neko jopco doma pa ne vem od koga je...pa riskač je pulover pri meni pozabo

mam vse 3 ja. jopca je od alana. eh riskač to namerno sledi pušča za sabo veš tak kot parfum takrat ker se rad vrača tam ki je čaga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda če nisn kratkih hlač najdo, sn pač pol v gatah šou hehe...alo pubeci kaj pa pravite na skuter party hahahah

hahah najboljši pa je bil frk bruhica vse pokozlafff hahha, vijiš to pa je to kaj pa si me s pirom polival hahha

skuter party hahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: nova aprilia sr... se ganjajo po travi, se prevrne, se pobere pa reče " a sm tukej gor kj umazan?" hahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijee ovi skuteri :D da bi vi dans vidli kroge črne po igrišču od gume, vsakih 5 metrov je en črni obroč pa trava zjebana... Gol je zvit (štanga) popolnoma ona zadnja, zlaman pokrov wc školjke, za nameček pa nam je frk postregel z uro čiščenja samo njegovega bruhanja, ki je bilo res povsod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!