Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

skuter party hahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: nova aprilia sr... se ganjajo po travi, se prevrne, se pobere pa reče " a sm tukej gor kj umazan?" hahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

najboljše pa ko se mi peljemo na skuteru jaz vozim, na sredini matex, odzadi risko pa gor v oni breg, seveda vsi pijani ko mine...pa pridemo do ene bajte pa stara ena vuni pa vprašam, če se gre tu gor na pohorje, pa stari nič jasno hahah...tisti sesalec je komaj vleko v oni hrib, je pa zato dol bolj letelo hahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijee ovi skuteri :D da bi vi dans vidli kroge črne po igrišču od gume, vsakih 5 metrov je en črni obroč pa trava zjebana... Gol je zvit (štanga) popolnoma ona zadnja, zlaman pokrov wc školjke, za nameček pa nam je frk postregel z uro čiščenja samo njegovega bruhanja, ki je bilo res povsod :P

ker cigan je pa to naredu :hmm: :slap:

najboljše pa ko se mi peljemo na skuteru jaz vozim, na sredini matex, odzadi risko pa gor v oni breg, seveda vsi pijani ko mine...pa pridemo do ene bajte pa stara ena vuni pa vprašam, če se gre tu gor na pohorje, pa stari nič jasno hahah...tisti sesalec je komaj vleko v oni hrib, je pa zato dol bolj letelo hahahha

haha

ekole čunga lunga v gačima fuck akrapovič & ducati sound :D

aja folk nasvet... đabe kupujete akrapoviče... ni primerljivo s tem :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker cigan je pa to naredu :hmm: :slap:

ja tam so se gor zibali po onem te pa je verjetno šou keri pretežki gor pa je zvilo hehe, sej ko je taka masa ljudi pa vsi pijani ko krave ne morš več glejat kak pa kaj, vedno se neke polomi še doro da ni bil kak tak bolj fini prostor da bi blo res kaj vrednega ker te bi pa res bla štala haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam so se gor zibali po onem te pa je verjetno šou keri pretežki gor pa je zvilo hehe, sej ko je taka masa ljudi pa vsi pijani ko krave ne morš več glejat kak pa kaj, vedno se neke polomi še doro da ni bil kak tak bolj fini prostor da bi blo res kaj vrednega ker te bi pa res bla štala haha

jst sm tisto zviu drgač :P

ponesreč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa je dans zjutraj nastalo, je blo potrebno se malo streznit hehe...drugač pa jebeš akrapoviča pa vse skup, to ti je zvok :D

jst sm tisto zviu drgač :P

ponesreč :P

ja vijiš to pa to ker si se preveč najedo hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vijiš to pa to ker si se preveč najedo hehehhe

če je ilo pa tak dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam vse 3 ja. jopca je od alana. eh riskač to namerno sledi pušča za sabo veš tak kot parfum takrat ker se rad vrača tam ki je čaga :D

U r gay :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frk je prišo k sebi?

Ste majstri ni kaj, svaka vam čast :worship:

reesko legenda :worship: :winkiss: :wub:

pehyyy legenda haha :D

budale nore vsi povrsti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

545km padlo dans....pa 281km/h gre gsx po stevci...mogoc bi se so malo...drugac pa gre vec ko 2003 r1ka :P

am 2002 r1ka gre po stevcu 299km/h;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to ne vem ker se ne zanimam za yamahe, sam to hitrost na digitalnem števcu je prekleto lahko dosečt...tudi jaz lahko na mojem dam predaj za 1 zob manjši zobnik in zadaj za 3 večjega pa bo brez problema šel 299 po števcu, sam realnih bo pa tu manj kot z originalnimi prenosi, recimo da bi potem mel max speed 240km/h, kazalo bi pa 299

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni isto...2003 je drug model ze...mu pa vec ko 270 ni pokazalo,prej je pa mel 98 letnik je pa sla 299...

to je popolnoma isto 2002 al pa 2003...uba masta isto masino pa isto masko...

no to ne vem ker se ne zanimam za yamahe, sam to hitrost na digitalnem števcu je prekleto lahko dosečt...tudi jaz lahko na mojem dam predaj za 1 zob manjši zobnik in zadaj za 3 večjega pa bo brez problema šel 299 po števcu, sam realnih bo pa tu manj kot z originalnimi prenosi, recimo da bi potem mel max speed 240km/h, kazalo bi pa 299

dobr js tuki govorim o stock motorjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

545km padlo dans....pa 281km/h gre gsx po stevci...mogoc bi se so malo...drugac pa gre vec ko 2003 r1ka :P

men gre ninja 275 max (če bi par kil shujšal, al pa se malo zmanjšal bi še mogoče šla bolj), pa ne verjamem da gre r1 270, te al tebi števec laže al pa ma on kake druge prenose...sma pa drugač mija z norcom zadnič malo dragala pa sma v pospeških bla praktično isto, ma pa po tovarniških podatkih neka konjev več tak gikser kot pa moja ninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako pa veš da je bil motor stock, a si samo pogledal pa se je videlo da ni nič predelan

vem k jo ma sosd;) pa zato vem da je use stock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bom kupu Yamaho YZF 450 z akrapovičem (l. 2005)! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ma že garmin pa nt europe v9 na n95... mam par vprašan za nt europe... adria mi lepo dela un me pa zajebava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bom kupu Yamaho YZF 450 z akrapovičem (l. 2005)! :D

opa, nice :D :worship: trga gate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kak ste bli kaj uspešni na maturi ? :)

js sm vse nardil s 3 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri smo delali splosno, tak da se mormo pocakat en tedn :P :)

ja sj vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!