Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk kak ste bli kaj uspešni na maturi ? :)

js sm vse nardil s 3 :D

slovenscino s 3...ostalo s 5....sem pa se prijavo se na 5. predmet :P
3,4,5,5 z lahkoto

kwa d fak mate vi to eno maturo :krneki:

jebovas mate pa zgleda res simpl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa d fak mate vi to eno maturo :krneki:

jebovas mate pa zgleda res simpl :D

ja poklicno majo (saj ves, one naloge na zacetku ucbenika) :P :)

malohecapress :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja poklicno majo (saj ves, one naloge na zacetku ucbenika) :P :)

malohecapress :)

ne malo heca, to je resnica, ker sem videl kake naloge so meli...v vrtcu majo težje pomoje...pol pa ni čuda da ko pridejo na faks pa tema pa jih tričetrt pogrne

če je norc slovenščino 3 pisal ti vse pove o zahtevnosti na poklicni maturi...jaz sem jo namreč na splošni komaj 2, tak da sploh ni primerjave med splošno pa poklicno kar se tiče zahtevnosti :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne malo heca, to je resnica, ker sem videl kake naloge so meli...v vrtcu majo težje pomoje...pol pa ni čuda da ko pridejo na faks pa tema pa jih tričetrt pogrne

če je norc slovenščino 3 pisal ti vse pove o zahtevnosti na poklicni maturi...jaz sem jo namreč na splošni komaj 2, tak da sploh ni primerjave med splošno pa poklicno kar se tiče zahtevnosti :D

pa čuješ ti norc je bil napiflan za ustnega in dobil vse pike možne. ki so celih 40% pol pa sem še kakih 25% od onega spravo pa sem na tri prišo. pa ajd dam jaz tebi test iz naše stroke pa ti bom reko da boš še mogo v cicibanove urice it da boš lahko v vrtec prišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čuješ ti norc je bil napiflan za ustnega in dobil vse pike možne, ki so celih 40% pol pa sem še kakih 25% od onega spravo, pa sem na tri prišo. pa ajd dam jaz tebi test iz naše stroke, pa ti bom reko da boš še mogo v cicibanove urice it, da boš lahko v vrtec prišo.

daj mi test iz matematike, mehanike, fizike, termodinamike, itd...kaj hočeš, pa bomo vidli...elektrotehnike pa priznam da ne znam kaj prida ja pa niti me ne zanima kaj dost, jo mam šele drugo leto na faksu, se jo bom pač takrat naučil...nujno zlo jebiga, ostalo pa kar se tiče naravoslovnih predmetov pa mislim da boš mogo še kar nekaj svinčnikov do konca porabit, da boš lahko pariral s tole poklicno šolo, ker mam sošolce iz strojne pa so mrtvi pri matematiki in fiziki, tiste strokovne predmete pač majo od prej malo podlage, ker so meli že v srednji, kar pa ni panike, ker sn jaz po enem mescu noter dobil in smo zdaj na istem praktično glede tega...oni pa matematike še vedno ne znajo, ker za matematiko pa je treba kaj več kot samo znat šraufat skutere .)

p.s: ki, ko, ker, da, če...vejica skače :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj neko osnovnošolsko rimo bi pa lahko skup spravo hehe  :D

veš kaj ti bom reko idi tja od kot si prišo,.....pa da neboš kake tipkovnice poleg vzel

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj ti bom reko idi tja od kot si prišo,.....pa da neboš kake tipkovnice poleg vzel

???...ja nazaj v mamo pa res težko grem taki vlki, al kam si to mislo hehe

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni tak švoh tole hočko pohorje , se mi kr dopade pa najbližje mam tak da bom verjetno zaj na kratke bol gor hodo

lp !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta na pohorje ni kaj prevec za motor namenjena...vsaj jaz se neb naganjal gor....mam tolko rad motor in sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta na pohorje ni kaj prevec za motor namenjena...vsaj jaz se neb naganjal gor....mam tolko rad motor in sebe...

caki da to nejc prebere :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni tak švoh tole hočko pohorje , se mi kr dopade pa najbližje mam tak da bom verjetno zaj na kratke bol gor hodo

lp !

rufni če bi rad kdaj šou lahko remo skup...

sori rossi

ko bo si še kombinezon nabavo pa bo res že blizu hehe, glede na to da ma 125, ga frikči res konkretno žge :worship:

cesta na pohorje ni kaj prevec za motor namenjena...vsaj jaz se neb naganjal gor....mam tolko rad motor in sebe...

a da ne, gosta naselja pa so ful primerna za podiranje hitrostnih rekordov ha, tak ko tisti posnetek ko si še mel hondo, nisi ravno vozil po omejitvah ali blizu njih... :whistle: , je te že pohorje boljše, tam se vsaj pokaže kdo obvlada motor, ter hitre spremembe smeri, ter kako odreagira ko se ovinek naenkrat zapre ali je cesta v kurcu...po ravnini med naselji pa prehitevat v škarje zna vsak trotl....

caki da to nejc prebere :D :D :D

ja, nimajo kaj da govorijo čez mojo pohorje .)

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bi te ne samo nijam cifre pa itq se ne boš hoto pelat z mano ko nisem glih neki pro na hardcore polagat, bzv nekaj tvegat

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bi te ne samo nijam cifre pa itq se ne boš hoto pelat z mano ko nisem glih neki pro na hardcore polagat, bzv nekaj tvegat

031 867 003, al pa me dodaj na msn--->nejko_636@hotmail.com...pa nima veze vsak pele svoj tempo, če ne druga gremo gori na eno pijačo, pa če ne druga se mogoče tut kaj naučiš malo linij pa to, sej ne da bi jaz bil kak hud rejser ali da bi imel izpiljeno tehniko same vožnje, daleč od tega, ampak na tem pohorju sn bil že tolkokrat da mam res že skoraj idealno linijo gor hehe, in bi jo znal z zaprtimi okami pelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

031 867 003, al pa me dodaj na msn--->nejko_636@hotmail.com...pa nima veze vsak pele svoj tempo, če ne druga gremo gori na eno pijačo, pa če ne druga se mogoče tut kaj naučiš malo linij pa to, sej ne da bi jaz bil kak hud rejser ali da bi imel izpiljeno tehniko same vožnje, daleč od tega, ampak na tem pohorju sn bil že tolkokrat da mam res že skoraj idealno linijo gor hehe, in bi jo znal z zaprtimi okami pelat :D

a to se boš ti od zx_r-a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tota "nova" akrapoviceva spletna stran pa mi gre tak na zivce. Je ze kr nekaj cajta gori, pa se kr nimajo kaj dosti podatkov za npr. malo starejse motorje. KTM-a pa sploh nimajo na spisku!

Rajsi se ukvarjajo s spletno trgovino, kot pa da bi posodobli vse skupaj

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred ki, ko, ker, da, če...vejica skače :D

:P

a da ne, gosta naselja pa so ful primerna za podiranje hitrostnih rekordov ha, tak ko tisti posnetek ko si še mel hondo, nisi ravno vozil po omejitvah ali blizu njih... :whistle: , je te že pohorje boljše, tam se vsaj pokaže kdo obvlada motor, ter hitre spremembe smeri, ter kako odreagira ko se ovinek naenkrat zapre ali je cesta v kurcu...po ravnini med naselji pa prehitevat v škarje zna vsak trotl....

uf, zarečenega kruha se največ poje aneda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

a da ne, gosta naselja pa so ful primerna za podiranje hitrostnih rekordov ha, tak ko tisti posnetek ko si še mel hondo, nisi ravno vozil po omejitvah ali blizu njih... :whistle: , je te že pohorje boljše, tam se vsaj pokaže kdo obvlada motor, ter hitre spremembe smeri, ter kako odreagira ko se ovinek naenkrat zapre ali je cesta v kurcu...po ravnini med naselji pa prehitevat v škarje zna vsak trotl....

....

prvo pridi do mene domov pa bos videl da tam ko sem z hondo snemal ni straha,ker je samo 5 his, pa se to so predn hitrost sploh pride do 80km/h.....vsak ocitno ne zna "prehitevat v skarje" po tvoje povedano, ker se je hudo poskodoval motorist v naselju Golobijek v soboto(cca 15km od mene).....naselje je dolgo celih 200m pa je motorist 5m za tablo (50km/h) poco direkt v avto....upam da je prezivel(ker je lezal na tleh pod infuzijo),...jaz sem pa skoraj dobo poloznico za voznjo po travniku...

:P

uf, zarečenega kruha se največ poje aneda

to je pa se kako res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!