Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

E, mam spet nekaj za vas če je že kdo poskušal. Nisem še mel prilike probat ker dežuje, sem si pa zadni amortizer malo zategno da je trši. Zanima me, če keri ve kak se pol motor obnaša pa kak je najbolš met na apriliah. Prednjega se pa ne da štelat kolko vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa :D ena slika je bla pa narjena v KR :D na laborah na Petrolu :P

Ja, res je. :)

@R1FREAK: Če si ga preveč zategnil, bo moped širil krivuljo v ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, mam spet nekaj za vas če je že kdo poskušal. Nisem še mel prilike probat ker dežuje, sem si pa zadni amortizer malo zategno da je trši. Zanima me, če keri ve kak se pol motor obnaša pa kak je najbolš met na apriliah. Prednjega se pa ne da štelat kolko vem.

pa ne morš to kr tko neki na uč zategvat.....ko se vsedeš na moped se mora ena točka nad osjo zadnjega kolesa (si jo izbereš na plastiki, samo mora biti naravnost gor) posesti za 3cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da lahk na oko zateguješ, pač probaš kak je pa vidiš. Jas sem zategno za ene pol centimetra pa sn se zdaj vozo pa se mi ne zdi nič ka drugače...razn da ni tak mehek na luknah. Malo trši mogoče cel motor. Za tote 3cm tak vem, sao jas sn pač tak htel malo proat, bom pa ju3 še tak nastavo pa vido kak bo.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr kva boš pa pol kupu k boš MZja prodal????

Če ga uspem prodat pred 18 letom, bom posegel po kakšni zadevi, ki jo hitro kupiš in prodaš.

Če pa po 18 letu, pa v garažo pride 750ccm+ 2 valjnik. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi koci :winkiss:

kirega bi vi vzeli (se ne kopujem, ampak me pac tak zanima):

- Benelli TNT Cafe Racer

- Aprilia Tuono (nad 06)

- KTM SuperDuke (nad 06)

:)

Superdufuka sigurno ti ne kupi... Jaz dam glas benelliju :D pa ne da mam kaj proti superduku, ful mi je všeč motor, samo to je prebikasto za tebe, če še suzukija s 160 kilami ne obvladaš...

E, mam spet nekaj za vas če je že kdo poskušal. Nisem še mel prilike probat ker dežuje, sem si pa zadni amortizer malo zategno da je trši. Zanima me, če keri ve kak se pol motor obnaša pa kak je najbolš met na apriliah. Prednjega se pa ne da štelat kolko vem.

ti samo zategni, se vsaj ne bo posedala čez ovinke, jaz mam na eni aprilii spredaj in zadaj zategnjeno pa je bomba, tudi matex ma na full zategnjeno hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se boš ti od zx_r-a? :P

to itak, od vas se žal bolj težko, če ste pa vedno odzadi tam gor :P

v pičko matr vse skup, pritožba ni zalegla :headbang: 580€ + 6pik :whistle:

vsak rit gre enkrat na sekret aneda koci .) , sej bi rekel da se mi smiliš, ampak se mi ne, ker vem kaki privoščljivec si...drugič tablica dol pa se ne vstavljaj, če hočeš da tvoja denarnica preživi, če pa tako rad delaš vse po reglcih pa kar dalje dovoli da te kasirajo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. :)

@R1FREAK: Če si ga preveč zategnil, bo moped širil krivuljo v ovinku.

Druga slikca je pa z mostu na soči an? :whistle:

Kdaj dobiš drgač izpit za 25kw ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga slikca je pa z mostu na soči an? :whistle:

Kdaj dobiš drgač izpit za 25kw ti?

Jap. Prva je z Nanosa, druga z Mosta na Soči, tretja iz Kranja, četrta iz Zadra in peta iz Dolomitov (Passo Duran).

Izpit za 25kW, dobim 8.8.2009. :)

P.S.: Kdaj boš pa ti kej Planetko prodajal?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Prva je z Nanosa, druga z Mosta na Soči, tretja iz Kranja, četrta iz Zadra in peti iz Dolomitov (Passo Duran).

Izpit za 25kW, dobim 8.8.2009. :)

omladinci :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo pridi do mene domov pa bos videl da tam ko sem z hondo snemal ni straha,ker je samo 5 his, pa se to so predn hitrost sploh pride do 80km/h.....vsak ocitno ne zna "prehitevat v skarje" po tvoje povedano, ker se je hudo poskodoval motorist v naselju Golobijek v soboto(cca 15km od mene).....naselje je dolgo celih 200m pa je motorist 5m za tablo (50km/h) poco direkt v avto....upam da je prezivel(ker je lezal na tleh pod infuzijo),...jaz sem pa skoraj dobo poloznico za voznjo po travniku...

to je pa se kako res :D

sej ni panike no, edino razpizdlo me je ko si za pohorje reko, da je to nevemkak nevarna cesta, obstajajo še dosti hujše(tud na sladki vrh med tistimi hišami ni ravno varno, pa še večje hitrosti so tam) , in ravno sem se spomnil na tisto tvoje tiščanje na posnetku pa sn mogo neke rečt kontra ne hehe... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak rit gre enkrat na sekret aneda koci .) , sej bi rekel da se mi smiliš, ampak se mi ne, ker vem kaki privoščljivec si...drugič tablica dol pa se ne vstavljaj, če hočeš da tvoja denarnica preživi, če pa tako rad delaš vse po reglcih pa kar dalje dovoli da te kasirajo... :D

eh zavednemu k0ciju pa ja ne bo problem odštet par evrov za njemu preljubo deželo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Prva je z Nanosa, druga z Mosta na Soči, tretja iz Kranja, četrta iz Zadra in peta iz Dolomitov (Passo Duran).

Izpit za 25kW, dobim 8.8.2009. :)

P.S.: Kdaj boš pa ti kej Planetko prodajal?

Planetko mislm zdej enkrat tud prodat, sm se naveličov... v roku enga mesca, dveh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planetko mislm zdej enkrat tud prodat, sm se naveličov... v roku enga mesca, dveh...

hehe

Jah, mogoče se slišmo kej. (če bo MZ šel...) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zavednemu k0ciju pa ja ne bo problem odštet par evrov za njemu preljubo deželo :OK:

eh ka pa je to 500€, drobiž :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ka pa je to 500€, drobiž :lol1:

fajn ne :D te pa še meni daj nekaj drobiža :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje k bi vi vedl kok je to noro noro dobr super fino fajn k greš enkrat na tapravo progo, ma to se ti strga :kva2: :kva2: motorja ne prodajam več, me je spet tok zagrabl, sam se bom pomoje bol sam še po pistah vozu...tkole na progi te pa za cesto čist mine, ker na progi ga pa lohk tok na limitu pelš da res ni :worship:

post-10671-1215552593_thumb.jpgpost-10671-1215552628_thumb.jpg

post-10671-1215552685_thumb.jpgpost-10671-1215552721_thumb.jpg

post-10671-1215552818_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislo prodajat motor al kaj??? ja drugač pa more bit nora tale panonija ja, bo treba sprobat ob priliki :OK:

no čungi ko ne spremljaš, hotu je rpodat motor in kupit bmw 3.........ampak sem točno vedel da po panoniji tega ne bo naredil.....a to si bil prvič na pisti ne? hehe, mormo se zment pa it na grobnik skup, al pa na panonijo če bo kdaj prilika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislo prodajat motor al kaj??? ja drugač pa more bit nora tale panonija ja, bo treba sprobat ob priliki :OK:

je mel oglas gor ja, je mene tud cudlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislo prodajat motor al kaj??? ja drugač pa more bit nora tale panonija ja, bo treba sprobat ob priliki :OK:

ja neki sm razmišlu k me je cesta mal minila...sam tale pista je pa odfuk, tko da upam da se bom čimprej sam še gor vozu, ker šele tuki se lohk pelš tko k se iz SS motorjem morš, unim k mate SS motorje pa ne boste šli na progo je lohk zelo žov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no čungi ko ne spremljaš, hotu je rpodat motor in kupit bmw 3.........ampak sem točno vedel da po panoniji tega ne bo naredil.....a to si bil prvič na pisti ne? hehe, mormo se zment pa it na grobnik skup, al pa na panonijo če bo kdaj prilika

prvič ja :D in morm rečt da sm iz časom zelo zadovoln, sm računu da bo šlo še 2s dol na dirki, sam se je pa 15min pred dirko uscal in je odpadla :angry:

evo sej tuki si lohk še mal fotk ogledate od dons :)

http://www.pannonia-ring.com/index.php?id=5

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!