Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no čungi ko ne spremljaš, hotu je rpodat motor in kupit bmw 3.........ampak sem točno vedel da po panoniji tega ne bo naredil.....a to si bil prvič na pisti ne? hehe, mormo se zment pa it na grobnik skup, al pa na panonijo če bo kdaj prilika

aja eh jebeš bmw 3, to je jajca proti motoru :D

ja neki sm razmišlu k me je cesta mal minila...sam tale pista je pa odfuk, tko da upam da se bom čimprej sam še gor vozu, ker šele tuki se lohk pelš tko k se iz SS motorjem morš, unim k mate SS motorje pa ne boste šli na progo je lohk zelo žov :whistle:

meni pa je oboje vrei, tak pista kot cesta, res je da nisn bil še na pravi pisti v stilu panonije in grobnika sn pa bil na marofu, pa tudi ni slabo, bom pa šou čimprej na eno tako pisto ko so hitrosti 200+, me pošteno mika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja eh jebeš bmw 3, to je jajca proti motoru :D

meni pa je oboje vrei, tak pista kot cesta, res je da nisn bil še na pravi pisti v stilu panonije in grobnika sn pa bil na marofu, pa tudi ni slabo, bom pa šou čimprej na eno tako pisto ko so hitrosti 200+, me pošteno mika :OK:

ma to morš čimprej probat, ker ti sploh ne morm povedat kakšn hud filng je k na konc ciljne iz 240-230km/h bremzaš v ovink in ga pr ene 160 daš na kolen :kva2: pa še to da tkrt k bremzaš na polno je zadn kol u luftu pa use pleše :kva1: ne morš da verjameš

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to morš čimprej probat, ker ti sploh ne morm povedat kakšn hud filng je k na konc ciljne iz 240-230km/h bremzaš v ovink in ga pr ene 160 daš na kolen :kva2: pa še to da tkrt k bremzaš na polno je zadn kol u luftu pa use pleše :kva1: ne morš da verjameš

legenda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

legenda :worship:

sej bom dau še kkšne posnetke, sam da jih dobim od unga k je snemu :) gumo je pa tko nasvalkalj da sam gledaš, pa hard trdota je :worship: drugač pa zelo zelo zadovoljen nad GP racer :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nejc bi si m3 kupu?

haha

če bi si ga kupu bi ga sam doma gledu pa glancu, ker za benz nebi imel :D

me zanima če si prpravljen dajat 90% prihrankov za benz, ker morš vedet da pri m3 zlahka nad 25 litrov porabe prideš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, naj mi nekdo najde/pove "naslov" une "pesmi/zvoka" od Clinta Eastwooda matr kk bi povedo pač tisti značilni zvok iz puščave :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo

je ta "zvok" pr 0:21 sam js bi rabo kak mp3 al pa original muziko :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nejc bi si m3 kupu?

haha

če bi si ga kupu bi ga sam doma gledu pa glancu, ker za benz nebi imel :D

me zanima če si prpravljen dajat 90% prihrankov za benz, ker morš vedet da pri m3 zlahka nad 25 litrov porabe prideš :D

ne ne jst sm mislu Z M opremo, ne pa mašino M :) sam zdj bom itak ostal na motorju, ker pista je pa odlom ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne jst sm mislu Z M opremo, ne pa mašino M :) sam zdj bom itak ostal na motorju, ker pista je pa odlom ane :D

in kulk je biu kej cajt na pannonii? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še nisn furo gor, drgač se je pa brat ja. Pa smo glih ju3 mislal dol it, pa ga je šiht zdelo, ne dobi fraj :whistle:

Drgač je pa forumaš helmut tud drgač zadnič biu prvič dol pa je biu cajt 2.06.221, s tem da velik fura grobnik (motor gsxr-1000, 2006), pa en kolega še z zx-6r, 2003 pa 2.05.pa neki še

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še nisn furo gor, drgač se je pa brat ja. Pa smo glih ju3 mislal dol it, pa ga je šiht zdelo, ne dobi fraj :whistle:

in kok je meu brat kej čas ko se je vozu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok je meu brat kej čas ko se je vozu :)

mislim da takrat z yamaho r6, 1999 okol 2.13...

bomo pa vid zej kulk bo šlo z gsxr-750 :P

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da takrat z yamaho r6, 1999 okol 2.13...

bomo pa vid zej kulk bo šlo z gsxr-750 :P

pa dobr je hehe

drugač pa učer se je en model pelu iz 600ccm 2.01... en iz 1000ccm pa 2.00... :kva2: sam to so pa res uni mojstri k so usake 14 dni gor hehe

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr je hehe

drugač pa učer se je en model pelu iz 600ccm 2.01... en iz 1000ccm pa 2.00... :kva2: sam to so pa res uni mojstri k so usake 14 dni gor hehe

u mater :rolleyes: , in kdej zej kej misliš spet dol pičit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater :rolleyes: , in kdej zej kej misliš spet dol pičit?

jah ne vem, upam da čimprej, neki smo se menil za drug mesc spet sam še ni 100% :D

kdaj pa greste vi pol zdej kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kak se mi dopade nov duke. Sem ga vido danes v mb ko se je po predni en vozo pa je ful hud motor ne...verjetno kak testni iz motorjeta, vido sem ga tam blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, naj mi nekdo najde/pove "naslov" une "pesmi/zvoka" od Clinta Eastwooda matr kk bi povedo pač tisti značilni zvok iz puščave :D

Ewo
je ta "zvok" pr 0:21 sam js bi rabo kak mp3 al pa original muziko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem, upam da čimprej, neki smo se menil za drug mesc spet sam še ni 100% :D

kdaj pa greste vi pol zdej kej?

drug mesnc 17. skor ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še nisn furo gor, drgač se je pa brat ja. Pa smo glih ju3 mislal dol it, pa ga je šiht zdelo, ne dobi fraj :whistle:

Drgač je pa forumaš helmut tud drgač zadnič biu prvič dol pa je biu cajt 2.06.221, s tem da velik fura grobnik (motor gsxr-1000, 2006), pa en kolega še z zx-6r, 2003 pa 2.05.pa neki še

se vidi da je mel pravi motor, da je lahko taki cajt dosego :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!