Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jao kak se mi dopade nov duke. Sem ga vido danes v mb ko se je po predni en vozo pa je ful hud motor ne...verjetno kak testni iz motorjeta, vido sem ga tam blizu.

jaja bele barve pa brez tablice :D jaz ga tudi vedno vidim, ful lep :P Če istega mislima, ni nič testni.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gdje su ova dobra stara vremena, jugoslavija gre v finaleeee (1983) :worship: , tresu se tribineeee :worship:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, naj mi nekdo najde/pove "naslov" une "pesmi/zvoka" od Clinta Eastwooda matr kk bi povedo pač tisti značilni zvok iz puščave :D

komad: Hugo Montenegro - The Good The Bad and The Ugly

tut film je s tem naslovam, igra Clint Eastwood, fajna kavbojka :D

izvoli še na youtube-u : http://www.youtube.com/watch?v=qhzqHSDTJqc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@chunga

danes če boš kaj gor prišo na hoćko se vozit me boš tam vido med 16h in 17h če se ne vozim sem spodi pri oni trgovini neki al pa pri onem križišču že pol gori bol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprememba plana zajle rem na hočko pa bom do 16.30 gori se vozo pol pa treba neki shoping it tak da če boš kaj gor me kr ustavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a mate vi v svojih vrstajh kasnega stromarja al pa avtoelektricarja? pa po moznosti nekje okol gorenjske?

men nekje prebija strom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@chunga

danes če boš kaj gor prišo na hoćko se vozit me boš tam vido med 16h in 17h če se ne vozim sem spodi pri oni trgovini neki al pa pri onem križišču že pol gori bol

sprememba plana zajle rem na hočko pa bom do 16.30 gori se vozo pol pa treba neki shoping it tak da če boš kaj gor me kr ustavi

stari zdaj sem komaj domu prišo, sn ti reko že da me dodaj na msn----> nejko_636@hotmail.com pa se boma zmenla ker zadnje cajte sn malo bolj zaseden...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Ravnah na Koroškem viden en zelo umazan Tomos SM 125, voznik je imel pa zelo lepo čelado, mislim da Thor... Morda Hozi? Okrog kakšne 2. ali 3. ure, ne vem več točno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa r1freak mogoče dans tam neki v okolici bistrice, nisn ziher če si bil ti, je bil pred tabo še neki sesalec, tak da dvomim da si bil ti hehe...si pa mel kavbojke pa jakno hehe, zato sn mogoče pomislo da si ti, jaz sn bil z kombijem davidov hram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: SE OPRAVIČUJEM SAM TOLE MORTE VIDT :topic:

:wacko:

:wacko:

zakaj pa bi se opravičeval????...no sicer pa, vi kar dalje plešite tak ko naša vrla policija žvižga in upoštevajte kaj rečejo oni ker oni so bog i batina ja... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: SE OPRAVIČUJEM SAM TOLE MORTE VIDT :topic:

:wacko:

:wacko:

"mi smo policija, vi mene ne morte kaznovat, jaz pa vas lahko" :slap:

drugac pa ze staro ene 2-3 mesce

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja halo.. a ni tak? Policija pač ma neko avtoriteto, mi bureki pač ne.. kaj zej, tak je, jbiga

//NejcZ

ja sej se strinjam, zato pa jih ne jebem ni pet posto...edina avtoriteta je meni tetka s koso, samo ona odloči vse, doben drugi men neo diktiral kaj lahko delam in kaj ne... :D ne kradem, ne pobijam ljudi, nisn zloben, ali kakorkoli kršim ostalih zakonov ki so človeški in razumljivi...ampak svobode gibanja pa mi noben ne bo omejeval...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!