Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dankešen :love1:

bitešn :D

hmmm ime mogoce mas ?

js ga mam ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda se tolčem po glav, tako lepo vreme js pa še kr brez motorja :headbang: Faking prometne nesreče :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Glih 3 mesece glavne sezone, se prav skor celo bom bek fukno pm no :(

:trance_33_sleep:

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma res, pizda od pizde je to :headbang: Lani še izpita nism mel do konca julija, letos mam motor v tolk delih da nevem če bom sestavit znal :D Pizda totalna. Tak da zaj konec sezone prodam motor, 2009 nekje na sredini kupim avto, vmes pa delam vedno ko bo čas da bom mogoče lahko potem še poleg enga kolkr tolk vredi avta kupo še motor :) Upam da bo znesl. Drgač sm pa res razpizden totalno ne.. :trance_33_sleep: Pol mi pa še na banki sere da sam ne morm dvignt 2,5k€ da mora fotr bit zravn k je na fakin' morju.. še zrihtat ne morm PM :angry:

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kak si pa rešo z zavarovalnico oz. si že dobo?

PS.: Zaj ko mam trd zadni amortizer mi ful zategne cel motor ob powerslidu oz. ful na hitro se zgodi proti prej. Me je že 2x skor skotalo te dni :). Bom probal ono foro z 3cm, še nisem se zraven uspel spravit :D.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za materialno škodo sm dobo končno :worship: :wub: :wub: Sicer je trajalo dlje od roka k ga majo za izplačilo ampak dobo sm pa le :D Pol pa še tale motosvet crew ma čist ignorantski odnos, mi ne morejo faking PM-jev odklenit (sm banan), ko mam notr cifro od nekoga za prednje vilice, in morm še za to čakat zaj en tedn. Res v pizdi totalno ne :D :grim

Amortizer zadnji.. mam js tui do kraja zategnjenega, pa se mi še kr zdi mehek..

PS, kje naj dobim šraufek za odzračevanje zavorne čeljusti?

//NejcZ

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsepovsod kjer se ukvarjajo z avti, motorji, avtodeli itd., mislim da bi mogli bit enaki med seboj, vsaj večina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !

ali ima novi cilinder ko ga kupis orginal iz firme, not blokado kot vsi org cilindri ko motor kupiš iz trgovine ??

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne komentiraj ce mislis s takimi bzvnimi vun hodit , kaj bom te šraufo za bzv pol pa neo nič mutec, spamaš neke za bzv

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kako se na tc motoshopovi strani kaj naroči? Ker včasih je bla zravn artikla opcija v košarico zdaj pa tega več ni. Sam ena koda artikla je napisana zraven. A to pol pomen da morm js oddat naročilo po e-mailu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna kdo na N95 aktivirat senzor za premik telefona al kaj ze je...

Programček RotateMe (google it)

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hardcoreee vibessss :kva2:

veš kak sma dans s picotom not v kombiju nabijala toto, tako so basi delali da so se skor flaše vse polamale od sile hehe

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi malo povedat ka se zgodi če napihaš kot voznik začetnik 0,19 pa kak je z izpitom itd. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130. člen ZVCP-1D

(1) V cestnem prometu ne sme imeti alkohola v organizmu:

1. voznik motornega vozila ali skupine vozil kategorije C, D1, D, B+E, C+E, D1 + E in D+E;

2. voznik vozila, s katerim se opravlja javni prevoz potnikov ali blaga ali prevoz oseb za lastne potrebe;

3. voznik vozila, s katerim se prevaža nevarno blago;

4. poklicni voznik motornega vozila, kadar opravlja ta poklic;

5. učitelj vožnje med usposabljanjem kandidata za voznika v vožnji motornega vozila;

6. kandidat za voznika med usposabljanjem v vožnji motornega vozila;

7. spremljevalec;

8. voznik začetnik;

...

....

11. voznik, ki prevaža skupino otrok.

.....................

kazen do 0.24 mg pa je mislim da 150€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Programček RotateMe (google it)

//NejcZ

kak se ga pa potem usposobi...ker sem probal ze nekaj pa mi ga ni hotlo namestit...

...v Laškem majo pa dober pir :D ....pa se dogajanje je blo dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!