Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A mislite da bom dobo izpit nazai zei po 24 urah pa se pol lahk normalno vozo dokler da ne bom mogo na sodisce it, pa ka bo na sodiscu pol kaj (aja za tiste ko ne vete, napiho 0,19 :headbang: (budala jedna, sm mislo da po 5h urah ne bom vec kaj napiho :headbang: ) ... a mi bojo izpit uzeli al ka bojo, povejte malo (ker sm voznik začetnik) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr je ta factory... 10 debelih bab pa 500 cefurjov pa 5 revezev k se usi na njih spravljajo...

pa plasticni kozarcki :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bom dobo izpit nazai zei po 24 urah pa se pol lahk normalno vozo dokler da ne bom mogo na sodisce it, pa ka bo na sodiscu pol kaj (aja za tiste ko ne vete, napiho 0,19 :headbang: (budala jedna, sm mislo da po 5h urah ne bom vec kaj napiho :headbang: ) ... a mi bojo izpit uzeli al ka bojo, povejte malo (ker sm voznik začetnik) ;)

eh btk stari mladoletn si itak se boš zmeno lahko ti samo palamudi neke btk, tak je balkan tuuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredi hočkega meni lučka za olje začne goret , odlično jaz budalo pa seveda ka pa te še enkrat gor do bolnice :headbang: molil sn da neo ribno pa ni stari :worship:

moj rekord do bolnice cca 7minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredi hočkega meni lučka za olje začne goret , odlično jaz budalo pa seveda ka pa te še enkrat gor do bolnice :headbang: molil sn da neo ribno pa ni stari :worship:

moj rekord do bolnice cca 7minut

hehe, do bolnice ma nejko 3 min 57s :naughty: , ti kar pridno treniraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksne bolnice?

psihiatričnega oddelka splošne bolnišnice maribor...ironično kajneda hehe

ja al pa motor mi tud tak ne potegne ko njemu max 135kmh

sej me ni treba onikat, drugač pa na pohorje ko so zaprti ovinki ni take fejst razlike, edino na tisti ravnini, lahko mi daš enkrat tvojo nsr, boš vido da bo tut šlo pod 5 min komot...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom meu puni tank olja jaz se bom pa z tvojo pelal 20kmh max ok ? :D :D

ja samo ne po ovinkih, še nisi zrel za 120 konjov drkat po ovinkih, ker te kaj hitro iznenadijo, najprej toto nadrkaj pol pa bo...po ravnini pa se lahko malo peleš ja

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dealsamo jaz te bom pri bolnici čakal gori ko se boš z mojo prdalo pelopa neke štople za uhe si daj not :D :D

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dealsamo jaz te bom pri bolnici čakal gori ko se boš z mojo prdalo pelopa neke štople za uhe si daj not :D :D

ni nič proti temu, morš čut kdaj ninjo na 15 tisoč obratih, sploh pa ninjo na 15 tisoč obratih pa brez rora, lahko par oseb potrdi kaki zvok je to...še štopli za uhe ne pomagajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez rora :D :D se boma zmenla 1x spet ko bom meu štopl za olje pa black vizir a uredo nejc ? :D pa boš povedo če se že kaj boljše pelem od te ko si me nazadnje vido

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez rora :D :D se boma zmenla 1x spet ko bom meu štopl za olje pa black vizir a uredo nejc ? :D pa boš povedo če se že kaj boljše pelem od te ko si me nazadnje vido

ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bom dobo izpit nazai zei po 24 urah pa se pol lahk normalno vozo dokler da ne bom mogo na sodisce it, pa ka bo na sodiscu pol kaj (aja za tiste ko ne vete, napiho 0,19 :headbang: (budala jedna, sm mislo da po 5h urah ne bom vec kaj napiho :headbang: ) ... a mi bojo izpit uzeli al ka bojo, povejte malo (ker sm voznik začetnik) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si mladoletn lepo veselo na sodnika počakaj :D dal ti bo opomin, mal ti bo reko kaj si pri teh letih misliš... nebo pa ti vzel izpita :) sm 99% da ne :)

pač lepo se opraviči pa povej da nisi mislo da bo pač po par urcah še kaj alkota v tebi :)

palamudi nekaj pa bo :) če boš dobo po 24 urah izpit nazaj pa nimam pojma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi a tvoj motor stoji na robindvoru? Pa dans opažene tri aprilie rs v dravogradu, kdo od tu :D

Popravljeno . Popravil Jasko15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja dans sn se z cbrko vozo, to je tak mašina prava :). Ko 125ka je za vozit.

Coldy: nea moreš mojega časa prehitet(13:37).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Hozi a tvoj motor stoji na robindvoru? 2.Pa dans opažene tri aprilie rs v dravogradu, kdo od tu :D

1.Moj počiva tam ja ... pol zuta grem po njega ;)

2. Sonda and Co. so šli na Golico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!