Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA???KETNA??? lol :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredi hočkega meni lučka za olje začne goret , odlično jaz budalo pa seveda ka pa te še enkrat gor do bolnice :headbang: molil sn da neo ribno pa ni stari :worship:

jah kaj da ne bo ribnu, tank za olje imaš cca. 1,5L, lučka pa se prižge ko je notri še 0,5L, pol si pa sam računaj za kolk km je to

...kaj ti težiš za ketno tukaj, pejt v štacuno pa kupi, pripravi 100€ pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kaj da ne bo ribnu, tank za olje imaš cca. 1,5L, lučka pa se prižge ko je notri še 0,5L, pol si pa sam računaj za kolk km je to

...kaj ti težiš za ketno tukaj, pejt v štacuno pa kupi, pripravi 100€ pa je to to

:lol1: za tomosa pa prije 17€ ketna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj ti težiš za ketno tukaj, pejt v štacuno pa kupi, pripravi 100€ pa je to to

dej mudel kaj se prcis ko veliki... Prasam ce jo kdo ma da proda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mudel kaj se prcis ko veliki... Prasam ce jo kdo ma da proda?

ja seveda, ziher kdo čaka tebe z novo ketno doma a :slap: ponavadi jo kupiš takrat ko jo rabiš in kjo potem takoj zamenjaš, ne vem če kdo kupuje ketne da ima potem doma zalogo, kot olje npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včere smo spet enga na črpanje pelali, pa jaz sem prišo domov moker ko svinja ker me je čamac v vodnjak na slomškovem trgu potisno, potem pa sem še v dravo pado pomotoma ko sem scat šou, pa je drselo, pa mi je spodrsnilo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včere smo spet enga na črpanje pelali, pa jaz sem prišo domov moker ko svinja ker me je čamac v vodnjak na slomškovem trgu potisno, potem pa sem še v dravo pado pomotoma ko sem scat šou, pa je drselo, pa mi je spodrsnilo... :D

:lol1:

zle prijem v maribor se mal z gondolo pelat na pohorje.. potem pa še mal pogledat te vaše ovinke na hočko pohorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

zle prijem v maribor se mal z gondolo pelat na pohorje.. potem pa še mal pogledat te vaše ovinke na hočko pohorje :D

ok povej ko boš prišo, da neoš gondole brezveze plačeval, pa tud na hočko pohorje se ti javim za vodiča .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei tomazin ti si iz cela an???a gres z motorjom na pohorje pa to??? se ti lahk mogoc priklucim ka nimam kj delat??? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda, ziher kdo čaka tebe z novo ketno doma a :slap: ponavadi jo kupiš takrat ko jo rabiš in kjo potem takoj zamenjaš, ne vem če kdo kupuje ketne da ima potem doma zalogo, kot olje npr.

nevem loh slucajno... Nevem povejte mi ke lahko kupm?? ke u lj? da nebom hodu gor u austrijo al pa italijo kokr kol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem loh slucajno... Nevem povejte mi ke lahko kupm?? ke u lj? da nebom hodu gor u austrijo al pa italijo kokr kol...

po posti narocis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem loh slucajno... Nevem povejte mi ke lahko kupm?? ke u lj? da nebom hodu gor u austrijo al pa italijo kokr kol...

ma pejt v kerokoli trgovino kjer prodajajo oz. servisirajo motorje, sam povej za ker motor rabiš (kok letnik) pa naroči komplet z zobniki!!! jaz sem jo tkt za mitota naroču pri pooblaščenem za aprilio in yamaho tu v NM, pa je bla v 3 dneh tukaj, DID professional

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včere smo spet enga na črpanje pelali, pa jaz sem prišo domov moker ko svinja ker me je čamac v vodnjak na slomškovem trgu potisno, potem pa sem še v dravo pado pomotoma ko sem scat šou, pa je drselo, pa mi je spodrsnilo... :D

Pardon, če pa sem mislo ko sta se neke potiskala pri vodi, da bo slej ko prej nekdo not pa sem malo dodal, saj potem si me ti tak nazaj v vodo vrgo, Alan pa je tak celi ležal v vodi. Če se sploh ne more vstat, beli ko zid leži tu pri meni... Ob 5 je že šel iz bolnice, samo ga niso sčrpali veš, pač infuzija pa diuretiki pa opazovanje pa to... 2,6 je mel v krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei tomazin ti si iz cela an???a gres z motorjom na pohorje pa to??? se ti lahk mogoc priklucim ka nimam kj delat??? :lol:

ja sm biu že na pou poti pa sm se obrnu zrat vremena.. me je že zadnič celo pot iz maribora pral do doma.. tak da bom šou raj drug tedn.. lahk greš zram če hočeš ne.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, če pa sem mislo ko sta se neke potiskala pri vodi, da bo slej ko prej nekdo not pa sem malo dodal, saj potem si me ti tak nazaj v vodo vrgo, Alan pa je tak celi ležal v vodi. Če se sploh ne more vstat, beli ko zid leži tu pri meni... Ob 5 je že šel iz bolnice, samo ga niso sčrpali veš, pač infuzija pa diuretiki pa opazovanje pa to... 2,6 je mel v krvi.

ja sej če ma preveč alkohola ga ti niti ne smejo, 2,6 je pa že kar kritična doza, nad 3 je že v dosti primerih smrt...pozdravi ga, reči da je bla rakija pune dobra hehe...mija s krešom pa sma se pol šla nekam z avtom furat na koncu sma pristala v neki šumi pa sma zaspala on kak je parkiral tak je samo odprl vrata pa pado ven iz avta pa kuj zaspal, jaz sn pa tui neki prek cele armaturke se vlego, v stilu ruske joge hehe...

ja sm biu že na pou poti pa sm se obrnu zrat vremena.. me je že zadnič celo pot iz maribora pral do doma.. tak da bom šou raj drug tedn.. lahk greš zram če hočeš ne.. ;)

še dobro da nisi prišo, ker ne bi bil moker ampak potolčen, pred 10 minutami se je namreč nad mariborom razvnela nenormalna nevihta s točo debelo kot oreh, sreča sn pravi cajt avto not dal v garažo , ker sosedu ga je malo natolklo po havbi, pa razfukalo nam je rože pa sadno drevje pa vrt, vse otišlo u tri pičke materine...sicer pa nas je pomoje tist pravo središče nevihte samo oplazilo, pomoje so nekje ljudje zdaj v solzah ker nad kozjakom je blo dobesedno črno, toča je bla tam dosti hujša pomoje...

prihajalo pa je iz zahoda tak da tisti ki ste iz krajev vzhodno od maribora se pripravite na najhujše, avte v garaže če je le možno al pa pokrit z kako cerado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej če ma preveč alkohola ga ti niti ne smejo, 2,6 je pa že kar kritična doza, nad 3 je že v dosti primerih smrt...pozdravi ga, reči da je bla rakija pune dobra hehe...mija s krešom pa sma se pol šla nekam z avtom furat na koncu sma pristala v neki šumi pa sma zaspala on kak je parkiral tak je samo odprl vrata pa pado ven iz avta pa kuj zaspal, jaz sn pa tui neki prek cele armaturke se vlego, v stilu ruske joge hehe...

še dobro da nisi prišo, ker ne bi bil moker ampak potolčen, pred 10 minutami se je namreč nad mariborom razvnela nenormalna nevihta s točo debelo kot oreh, sreča sn pravi cajt avto not dal v garažo , ker sosedu ga je malo natolklo po havbi, pa razfukalo nam je rože pa sadno drevje pa vrt, vse otišlo u tri pičke materine...sicer pa nas je pomoje tist pravo središče nevihte samo oplazilo, pomoje so nekje ljudje zdaj v solzah ker nad kozjakom je blo dobesedno črno, toča je bla tam dosti hujša pomoje...

prihajalo pa je iz zahoda tak da tisti ki ste iz krajev vzhodno od maribora se pripravite na najhujše, avte v garaže če je le možno al pa pokrit z kako cerado...

ja pri nas se bo vsak čas začelo neurje...že grmi pa veter piha mal bol močno...pizda je blo že dost tih neurij pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!