Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja ka zej sonda sonce se dela:D Grema na kafe ? :D

ti si smešn pa vidiš kk je se uščije pa spet sonce prej je tu tk pihalo pa grmelo da je blo kr veselje...net vn metalo ....svašta...

ej...sm se učera dojst navozo smo bli cev popoldan na motorjih .)

ti pa čimprej izpit nardi da greš kdaj zravn saj veš več nas je bolš je :D H0ZI bi mogo zravn jt smo mi je pol povedo zjutra po msnjo da so mu izpit uzeli pol smo pa sami šli

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm biu že na pou poti pa sm se obrnu zrat vremena.. me je že zadnič celo pot iz maribora pral do doma.. tak da bom šou raj drug tedn.. lahk greš zram če hočeš ne.. ;)

ok za drug tedn ko bos vedo pa powei kdaj bos sou da se prej zmenmo hehe da nam s5 zamudo ko danes..ceprav ocitno nisn nc zamudo hehe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si smešn pa vidiš kk je se uščije pa spet sonce prej je tu tk pihalo pa grmelo da je blo kr veselje...net vn metalo ....svašta...

ej...sm se učera dojst navozo smo bli cev popoldan na motorjih .)

ti pa čimprej izpit nardi da greš kdaj zravn saj veš več nas je bolš je :D H0ZI bi mogo zravn jt smo mi je pol povedo zjutra po msnjo da so mu izpit uzeli pol smo pa sami šli

Pa drugič :D Ste slučajno bli kaj dola na onmu "srečanju"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drugič :D Ste slučajno bli kaj dola na onmu "srečanju"?

ej smo mislali obstat smo nismo vedli a ma smo društvo svoj piknik al kk so meli nevem pol pa nismo obstali :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej smo mislali obstat smo nismo vedli a ma smo društvo svoj piknik al kk so meli nevem pol pa nismo obstali :rolleyes:

Ne sej je blo za vse... Sm opazo eno cagivo mito pa yamaho xt iz Radlj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok za drug tedn ko bos vedo pa powei kdaj bos sou da se prej zmenmo hehe da nam s5 zamudo ko danes..ceprav ocitno nisn nc zamudo hehe :worship:

ok :)

pr nam je sam ful dežval.. zdej pa že sonce sije, jao :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam je tud po domace receno zjebalo vse. Vse roze, drevesa, v glavnem kompletni vrt in okolico, vse je potolklo. Jaz se take toce pri nas nisem dozivel, pa nenormalno fejst je pihalo...

Tak da bed je to ja...ampak k sreci "samo" to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hardcoreee vibessss :kva2:

Am steklenica je črna?

Ej kaj to je res zaradi teh kokinih listov pa to neki učinek BUZZ pa ne vem kaj vse piše na flaši, da daje pivcu edinstven občutek, ki loči agwo od drugih pijač itd

Glej tga pijanca... :D use ve, pol pa sm jz kronik brez meja... haha učer oz dns bil u kopru... jebote tile flešerji odfukani. Spet sm se Vozu...kopr drift xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci kupuje kdo avto.

prodam megane coupe letnik 1999.

kupo sem ga lansko leto od prvega lastnika(55 let starega dedeka).

alu+zimske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se sploh ne more vstat, beli ko zid leži tu pri meni... Ob 5 je že šel iz bolnice, samo ga niso sčrpali veš, pač infuzija pa diuretiki pa opazovanje pa to... 2,6 je mel v krvi.

Hehe jaz sn tuji bel še celi dan bledi. Pa saj za sebe tud ne vem če so me črpali al niso. Ker vsi pravijo, da bi temoglo grlo bolet pa neki plavi bi naj bil, a jaz sem bil osmih zjutraj ko novi tam v bolnici.

Sn pa tud mel infuzijo. Opazovali pa so me tud ja, študentka vsakih 15 minut prišla pogledat če pehy aja al kaj druegega dela :D.

Dobro je jaz sn mel 2,3 mu privoščim zmago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma kdo nokio n73??

al pa kero drugo nokio n serie ko ma isti OS gor naložen...

kak pri pizdi si naj teme gor naložim? ker svija sam gnjavi s preverjanjem certifikatov... se da to kak izklopit? al pa zbrisat ven iz fona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma kdo nokio n73??

al pa kero drugo nokio n serie ko ma isti OS gor naložen...

kak pri pizdi si naj teme gor naložim? ker svija sam gnjavi s preverjanjem certifikatov... se da to kak izklopit? al pa zbrisat ven iz fona?

pojdi pod:

-orodja

-nadzor. apl.

-možnosti

-nastavitve

-nameščanje aplikacij: vse

-prev. certif. ob pov. : izključeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam je tud po domace receno zjebalo vse. Vse roze, drevesa, v glavnem kompletni vrt in okolico, vse je potolklo. Jaz se take toce pri nas nisem dozivel, pa nenormalno fejst je pihalo...

Tak da bed je to ja...ampak k sreci "samo" to

jaz tui ne, res je bla huda toča

Hehe jaz sn tuji bel še celi dan bledi. Pa saj za sebe tud ne vem če so me črpali al niso. Ker vsi pravijo, da bi temoglo grlo bolet pa neki plavi bi naj bil, a jaz sem bil osmih zjutraj ko novi tam v bolnici.

Sn pa tud mel infuzijo. Opazovali pa so me tud ja, študentka vsakih 15 minut prišla pogledat če pehy aja al kaj druegega dela :D .

Dobro je jaz sn mel 2,3 mu privoščim zmago.

tista infuzija je fiziološka raztopina NaCl (natrijev klorid), se pravi tekoča sol ki naj bi pospešeno izločala alkohol iz krvi, sploh če ti ga v žilo stisnejo si kar hitro spet normaln...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi pod:

-orodja

-nadzor. apl.

-možnosti

-nastavitve

-nameščanje aplikacij: vse

-prev. certif. ob pov. : izključeno

tnx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!