Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

to NaCl bi se dalo kje dobit ?? tak za nujne primere da maš kr polek :D :D

:lol1: ka se zajebavaš al nisi še nikol pr kemiji biu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to NaCl bi se dalo kje dobit ?? tak za nujne primere da maš kr polek :D :D

jaz mam doma, mati to dobi iz službe, ampak rabi za kaj druga, za akohol še jaz nisn nikol tega rabo na srečo hehe...je mati narava poskrbela za te zadeve (beri kozlanje) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ka se zajebavaš al nisi še nikol pr kemiji biu? :D

NaCl v fiziološki raztopini ni nič kaj nevarnega...tut če bi ga spil malo ni panike, pač nagraužn okus pa malo bi te na kozlanje sililo to pa je vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa vrži sol v vodo pa boš meu raztopino NaCl :lol1:

ja isto glih ni ker tam še maš neke primesi zraun, bom ju3 pogledal pa vam povem kaj je vse noter...ni pa nič nevarnega, glede na to da ti ga v žilo ruknejo verjetno ni glih kaki strup ne...lahko pa še matero ju3 vprašam pa vam vse o tem kaj več povem v katere namene se ta fiziološka raztopina tud uporablja

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje NaCl pa fiziološka glih ni isto a ne m zato pa ma fiziološka še nekaj polek da je izotonična zato pa lahko kar direkt v žilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to NaCl bi se dalo kje dobit ?? tak za nujne primere da maš kr polek :D :D

nejkota vprašaj :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje NaCl pa fiziološka glih ni isto a ne m zato pa ma fiziološka še nekaj polek da je izotonična zato pa lahko kar direkt v žilo

ja sje to jaz glih pravim da je to fiziološka raztopina NaCl, drugač NaCl je itak navadna sol, to pa je v trdi obliki ne, to pa tak ko sn reko še ma neke primesi zraun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je men zdelo da je to vse stransko , to bi si jaz mogo skoz polek nosit če me fukne ki ko mam tako suer opremo

pa Fiziološka raztopina se uporablja tudi pri izpiranju ran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ti to polijejo na zagnojeno rano k začne žvižgat jaaooo :D Ampak gre pol vsaj gaza lepo dol brez trganja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ti to polijejo na zagnojeno rano k začne žvižgat jaaooo :D Ampak gre pol vsaj gaza lepo dol brez trganja

še boljše je če ti kako domačo šljivo 60% gor počijo, je boljše če jo prej še sam spiješ neke, te manj boli hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še boljše je če ti kako domačo šljivo 60% gor počijo, je boljše če jo prej še sam spiješ neke, te manj boli hehe

Jah če tko pogledamo. Litrska flaša, ene 2-3dcl se porabi za zunanje razkuževanje, ostalo za notranje razkuževanje. Pobijmo vse bacile!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj drugega kot stolčen avto in vinske trte se niti ne bi sekiral :)

Sej če ti streho odfuka z bajte dol ni nč hudga a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj drugega kot stolčen avto in vinske trte se niti ne bi sekiral :)

ne ti pa jaz ki ne živima od tega verjetno ne, tisti gospod na posnetku ki pa je mel 3,5 ha vinogradov in je verjetno kar precejšni del zaslužka dobil od tega pa mu je zdaj toča vse razfukala in verjetno ne ve kako bo sploh preskrbel svojo družino pa verjetno ni tega mnenja, kaj praviš??? spet tako tipično slovensko- kaj me briga za ostale, samo da meni nič ni, dajmo mu še privoščit da mu je toča razbila ves pridelek :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je fantki? ste nardil maturo :P

vse je minimalno s 3...revno k prasica sej vem...sam ker se nisem NIČ učil sem res zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ruknu mato pa fizko :closedeyes:

mata 5% fizka 3% sfalil

razočaran sm sam nad sabo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am a kdo ve ke bi lahko dubu vzratna ogledala za mitota?? k sm klicu ta gil zupan u mengsu pa prau da se s tem neukvarja vec okj...ke je se ksn drug??

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!