Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jst sm ruknu mato pa fizko :closedeyes:

mata 5% fizka 3% sfalil

razočaran sm sam nad sabo :closedeyes:

SLO:4

ANG:4

MAT:3

INF:3

GEO:3

Seveda se bom še pritožil pri nekaterih predmeth, ker mi nekje fali po 2% :)

Đeri kako da je teb se pr 2eh predmetih ponesrečl? A nisi meu ful dobrga filinga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đeri kako da je teb se pr 2eh predmetih ponesrečl? A nisi meu ful dobrga filinga?

ne vem ne morm verjet... za mato se mi sanjal ni kaj tazga, ker mi je res šla... fizko sm pa vedu , da me bo zjebal če me bo kaj da bo fizka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri a kej vše kako je s pritožbami?

30€ pride na predmet..pol pa če ti ugodijo ti povrnejo denar...sam sm bral pa piše, da majo 60dni časa da ti povejo odgovor na ugovor...a se to pol še šteje pod prvi rok namreč takrat bo že drugi rok v teku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista infuzija je fiziološka raztopina NaCl (natrijev klorid), se pravi tekoča sol ki naj bi pospešeno izločala alkohol iz krvi, sploh če ti ga v žilo stisnejo si kar hitro spet normaln...

Ampak ni samo natrijev klorid, nekaj drugega še je poleg.

Aja tvoja mama je tud medicinska sestra al neke takega ne. Mi je ćamil povedal, kaj si ji enkrat rekel.

Da rad gledaš ene filme, ko so medicinske not :D :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ni samo natrijev klorid, nekaj drugega še je poleg.

Aja tvoja mama je tud medicinska sestra al neke takega ne. Mi je ćamil povedal, kaj si ji enkrat rekel.

Da rad gledaš ene filme, ko so medicinske not :D :D :worship:

pijanec tišina :P

ammm kaj pa ostali? gixxer itd..noben noče povedat?

đeri s koliko si pa druge predmete opravil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri a kej vše kako je s pritožbami?

30€ pride na predmet..pol pa če ti ugodijo ti povrnejo denar...sam sm bral pa piše, da majo 60dni časa da ti povejo odgovor na ugovor...a se to pol še šteje pod prvi rok namreč takrat bo že drugi rok v teku...

Pozabi na pritožbe. Lansko leto je meni pri vseh predmetih za višjo oceno zmanjkalo 1-3%. Problem je ker imaš zraven napisane pravilne odgovore, ki so napisani za zabite prfokse ki to popravljajo.

Recimo slovenščina.... Navodila....prebereš text in odgovoriš s celimi stavki... Primer, moj odgovor...Ni je bilo, ker je morala iti v šolo.----0 točk, če bi napisal---Ni je bilo.----2 točki.

Vglavnem jaz se na to maturo poserjem. Bolj si glup boljš jo pišeš. Pritoži se pa samo če si 100%, da boš dobil več. pa še to pri večih vprašanjih da imaš nekaj rezerve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo slišal za Gilero sc 125. Motoje je na pogled čist enak kot derbi gpr za mašino pa nevem. Naj bi pa bla 2t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš ti mogoč črnga mitota?

Drgač pa mal poglej na net za dele od mitota učas je blo kej...

amm ne nimam crnga... Drgac pa ja sm ze pogledu sam ni nc heh...a nevem ke naj dubim=(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ste govoril iz mature, jst sm mel v svojih časih tkole:

mata 3

slova 3

angla 3

gefa 4

zgodovina 4

Sm bil kar zadovoljen, glede na splošni uspeh (2)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham zakai pa??=)

pač je bolša :)

zakaj je pa mito bolši od aprilie? pač je bolši.tako je in ne moremo pri temu nič pomagati...vse kar lahko naredimo je da kupimo boljšo zadevo za praktično isti denar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač je bolša :)

zakaj je pa mito bolši od aprilie? pač je bolši.tako je in ne moremo pri temu nič pomagati...vse kar lahko naredimo je da kupimo boljšo zadevo za praktično isti denar :)

ahaam gud tu nou*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slova 2

gefa 3

angla 2

pritožba je pa 4€na predmet... mi je mt sprinatala...

sej praktično ni problema glede faxa sploh... vse kar rabim je da maturo naredim... fakultet je kar nekaj frei če ne druzga strojništvo v portorožu, sošolka in sošolc bosta tud na primorsko hodla na faxe (koper, portorož), tak da bi imel fajn in družbo in stanovanje... sicer pa prek vez se da dons use in veze imam.. če ne druzga pa pač izredni...

je pa res da je treba prvo maturo narest... drgač pa reesko sm dans na šihtu k sm biu sva z uno sodelavko pogledala za eno njeno sošolko...

odpreva stran

1

1

1

1

1

midva sam :eek: :eek: :eek: nism mogu verjet da je možn... za povrh pa še na bežigradu

no ja bo že... če ne druzga se bom mogu učit, pa bom ufuran direkt za fax :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ste govoril iz mature, jst sm mel v svojih časih tkole:

mata 3

slova 3

angla 3

gefa 4

zgodovina 4

Sm bil kar zadovoljen, glede na splošni uspeh (2)

ja

tvojga brata bomo pa tepl :P

preklet G33k kr zlati maturant :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slova 2

gefa 3

angla 2

pritožba je pa 4€na predmet... mi je mt sprinatala...

sej praktično ni problema glede faxa sploh... vse kar rabim je da maturo naredim... fakultet je kar nekaj frei če ne druzga strojništvo v portorožu, sošolka in sošolc bosta tud na primorsko hodla na faxe (koper, portorož), tak da bi imel fajn in družbo in stanovanje... sicer pa prek vez se da dons use in veze imam.. če ne druzga pa pač izredni...

je pa res da je treba prvo maturo narest... drgač pa reesko sm dans na šihtu k sm biu sva z uno sodelavko pogledala za eno njeno sošolko...

odpreva stran

1

1

1

1

1

midva sam :eek: :eek: :eek: nism mogu verjet da je možn... za povrh pa še na bežigradu

no ja bo že... če ne druzga se bom mogu učit, pa bom ufuran direkt za fax :P

uff tist je pa pol res kriza :trance_33_sleep:

glede 4ih€...4,5€ je če hočš da pogledajo če so pravilno rezultate vnesli v računalnik...potem je pa še 25€ če hočeš dobiti polo v roko in še sam z ocenjevalcem pregledati naloge...tud jst sm vidu najprej 4,5€ pa sm mislu uuu luksus sam 4,5€..sam ni...verjem da ni..ponavad je blo 5tisoč sit...verjem da ne bi slovenija dala kr na 4,5€ če pa lahko služjo več ...

upam da ti rata čimbolš zrihtat...jst pa upam da redno pridem na faks :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol pa tko

ja pol pa če najdm da so zajebal, mi ne bodo sam 45€ vrnl ampak jih bom še tožu banda kurčeva :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko kdaj boma šla hočko pucat zaj ko je bo neurje ?? :D vrjetno je tolko šodra tud pred bolnico gori pa tak še več, bom šal kaj pogledat ko bo lepše vreme gor da vidim če se je za vozit sploh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidli se še ti jaz mogoče pridružimpa boma do belvija šla

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo slišal za Gilero sc 125. Motoje je na pogled čist enak kot derbi gpr za mašino pa nevem. Naj bi pa bla 2t.

to v bistvu je derbi

derbi na nek način je gilera in je klasičen dvotakt notr, kokr v gpr-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ruknu mato pa fizko :closedeyes:

mata 5% fizka 3% sfalil

razočaran sm sam nad sabo :closedeyes:

hahah nea morš mature past haha, to pa je res neke najlažjega kaj je možno, vijim kake elitne gimnazije mate v ljubljani mene je moja teksaška spravla brez učenja na same 3 in 4-ke :D ...sicer pa moje sožalje no, čeprav mi ni jasno kak si lahko maturo pado...

nejko kdaj boma šla hočko pucat zaj ko je bo neurje ?? :D vrjetno je tolko šodra tud pred bolnico gori pa tak še več, bom šal kaj pogledat ko bo lepše vreme gor da vidim če se je za vozit sploh

sej neke cajta pa se bo samo spucalo, sej je evdno tak, če ti je pa idi pucat men se nea da :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!