Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pijanec tišina :P

ammm kaj pa ostali? noben noče povedat?

Zate vse :winkiss: Pa magari bom tud tiho.

Če noben noče povedat sta dve možnosti.

Al jih je sram al pa so pijani (od žalosti al pa od sreče). :D

chunga lunga za tebe pa tak vsi vemo da si grizel knjige za maturo :lol:

Alo kak je te šel Alan v bolnico? Ste ga vi nesli al so ga peljali (vsaj daleč ni mel z lenta pa gor do bolnice)? Daj naj nekdo potek napiše, če mi noče odpisat na msnju, da bi malo izkušnje delila :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate vse :winkiss: Pa magari bom tud tiho.

Če noben noče povedat sta dve možnosti.

Al jih je sram al pa so pijani (od žalosti al pa od sreče). :D

chunga lunga za tebe pa tak vsi vemo da si grizel knjige za maturo :lol:

Alo kak je te šel Alan v bolnico? Ste ga vi nesli al so ga peljali (vsaj daleč ni mel z lenta pa gor do bolnice)? Daj naj nekdo potek napiše, če mi noče odpisat na msnju, da bi malo izkušnje delila :D .

ja sem grizo ja, kište pri davidovem hramu haha

po alana je pa rešilni prišo pa ga pelo v bolnico, pa renata je z njim šla, jaz pa še en kolega pa sma bla tak pijana da sma se neki furala z avtom pa kuj v neki šumi prespala, spomnim se bolj malo samo takšne slike hehe:...alan na tleh koma....jaz v vodnjaku....jaz moker....jaz lulam...jaz padem v dravo...jaz v avtu...jaz zjutraj v avtu sredi šume...kolega spi zraven avta zunaj na tleh....jaz hodim domov samo v gatah, bilo je že svetlo....vsi ostali detajli so zaviti v tančico skrivnosti hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem grizo ja, kište pri davidovem hramu haha

po alana je pa rešilni prišo pa ga pelo v bolnico, pa renata je z njim šla, jaz pa še en kolega pa sma bla tak pijana da sma se neki furala z avtom pa kuj v neki šumi prespala, spomnim se bolj malo samo takšne slike hehe:...alan na tleh koma....jaz v vodnjaku....jaz moker....jaz lulam...jaz padem v dravo...jaz v avtu...jaz zjutraj v avtu sredi šume...kolega spi zraven avta zunaj na tleh....jaz hodim domov samo v gatah, bilo je že svetlo....vsi ostali detajli so zaviti v tančico skrivnosti hehehe

čuj ti vsak vikend hoiš okrog v gatah ? :D jao kaj ti si že kaka pederčina ratal ? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega spi zraven avta zunaj na tleh hahhahah

Crash to?

Pa še me je Renata klicala naj pridem na lenta, samo ko sem bral tu kake namene je mel pa kaj je vse kupil, se mi je le posvetilo in mi je nekaj reklo: "Boljše da si danes doma, drugič je za plačat, dnarja pa ni za take neumnosti".

Pa njegovi stari vedo, kaj je blo?

Ćamo bogi smo si (z enega foruma):

"Korzika in maturanski ne gresta skupaj. Korzika je definitivno daleč najlepši sredozemski otok z astronomskimi cenami. Tja hodijo (hodimo) več ali manj ljubitelji narave in ne klasični turisti, ki jim je dospust poležavanje na plaži in nalivanje po kafičih. Pir v kafiču je 5 EUR."

Bomo gajbe zraven nesli? :D

Popravljeno . Popravil pehy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti vsak vikend hoiš okrog v gatah ? :D jao kaj ti si že kaka pederčina ratal ? :D :D

to sn vedno bil :wub:

kolega spi zraven avta zunaj na tleh hahhahah

Crash to?

Pa še me je Renata klicala naj pridem na lenta, samo ko sem bral tu kake namene je mel pa kaj je vse kupil, se mi je le posvetilo in mi je nekaj reklo: "Boljše da si danes doma, drugič je za plačat, dnarja pa ni za take neumnosti".

Pa njegovi stari vedo, kaj je blo?

Ćamo bogi smo si (z enega foruma):

"Korzika in maturanski ne gresta skupaj. Korzika je definitivno daleč najlepši sredozemski otok z astronomskimi cenami. Tja hodijo (hodimo) več ali manj ljubitelji narave in ne klasični turisti, ki jim je dospust poležavanje na plaži in nalivanje po kafičih. Pir v kafiču je 5 EUR."

Bomo gajbe zraven nesli? :D

kreš ja, za korziko pa sn tak jaz reko čamizu da ste se jako pametno odločli, jaz sn bil 4 leta nazaj tam, sej je lepo pa vse, samo cene pa so res bolane hahah, grčija je bosna proti korziki kar se cen tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn pa naredo maturo s 5 5 3 3 3 :)

pri anglescini mi je manjkal 1% do 4, pri matematiki pa 2 al trije %, ampak ayde, saj nimam omejitve na faxu, tak da vseen drek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje d fak ste pa korziko najdl za maturanca :D

fantje lorre del mar če se že greste tak drage variante... tam boste užival... viva €spana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah nea morš mature past haha, to pa je res neke najlažjega kaj je možno, vijim kake elitne gimnazije mate v ljubljani mene je moja teksaška spravla brez učenja na same 3 in 4-ke :D ...sicer pa moje sožalje no, čeprav mi ni jasno kak si lahko maturo pado...

najlažje ni to nemorš rečt, sam tud men ni še čist jasn kako mi je neratal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

> Are You Male or Female ???

>

>

>

>

>

> To know the Answer, look down.

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

>

> Not here, Stupid.

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje d fak ste pa korziko najdl za maturanca :D

fantje lorre del mar če se že greste tak drage variante... tam boste užival... viva €spana :D

Fantje (7) smo bli po večini za Grčijo, samo kaj naj proti ostalim 24 pi*ketinam? One se tak gredo kopat pa občudovat naravo.

Mene pa boli ku*ac za naravo tam, kopam se pa drugje tud lahko. Pir pa lahko pijem tud drugod, pa ne za 5 €, ampak za trikrat manj.

Ma dobro kar se mora, se mora. Pijanica bo.

Sem pa danes dobil odpustni list z UKC maribora od 1.6.08 :D. Piše spiranje želodca, je to isto kot črpanje?

Samo nisem vedel, da ti naredijo preiskav malo morje. Za canabis, kokain,... samo za vse je pisalo imunost negativno :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo par slikic, mal novih "vizualnih" dodatkov ...

1. Usran:

1.1

8r2-y.jpg

1.2

5xi-y1.jpg

2. Spucan:

2.1 (mrežice, ročke)

r42-x.jpg

2.2

xxc-mreica.jpg

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje d fak ste pa korziko najdl za maturanca :D

fantje lorre del mar če se že greste tak drage variante... tam boste užival... viva €spana :D

Lloret de mar je zakon ja. Diskačov polno, povsod se da popuste za pijačo dobit. Ene 150 trgovin samo z alkoholom, cene so malenkost višje k pr ns. Pičke so hude, varkoti so legende. Pa polno naših južnih bratov je tm. Plaža je tud lepa. Za mene je bil to edn najlepših tednov v lajfu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje (7) smo bli po večini za Grčijo, samo kaj naj proti ostalim 24 pi*ketinam? One se tak gredo kopat pa občudovat naravo.

Mene pa boli ku*ac za naravo tam, kopam se pa drugje tud lahko. Pir pa lahko pijem tud drugod, pa ne za 5 €, ampak za trikrat manj.

Ma dobro kar se mora, se mora. Pijanica bo.

Sem pa danes dobil odpustni list z UKC maribora od 1.6.08 :D . Piše spiranje želodca, je to isto kot črpanje?

Samo nisem vedel, da ti naredijo preiskav malo morje. Za canabis, kokain,... samo za vse je pisalo imunost negativno :D .

zato pri nas več kot četrt klasa sploh ni šlo na maturantskega vključno z mano, da bom jaz tam plačeval za neke jebene oglede če lahko mam črno goro napol zastonj pa še čaga stokrat večja ko pa neka grčija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo letos bli v Španiji-Loret de Mar preko Mondiala...zakon :OK:

kdor ne gre mu je lako žal do konca življenja .) res je zakon teden, ki si ga zapomneš za cel život :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa njegovi stari vedo, kaj je blo?

Ne, zato pa pssst.

Odpustno pismo sta dobla?

Ker men so ga po pošti poslali, pa sem komaj danes dobo. Tak da če ni dobo, naj zdaj med počitnicami vsaki dan on prvi pošto pregleda.

A dehnil je kaj? :D Ker testirajo vse, tak da pokaže vse. Upajmo da v zadnjemu tednu, ker to mensezdi dolgo not ostane.

Popravljeno . Popravil pehy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpustno pismo sta dobla?

Ker men so ga po pošti poslali, pa sem komaj danes dobo. Tak da če ni dobo, naj zdaj med počitnicami vsaki dan on prvi pošto pregleda.

A dehnil je kaj? :D Ker testirajo vse, tak da pokaže vse. Upajmo da v zadnjemu tednu, ker to mensezdi dolgo not ostane.

Moj ata se je zmenil bo dvigno, ne bo nič na dom. Nič ni dehal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ata se je zmenil bo dvigno, ne bo nič na dom. Nič ni dehal...

Te pa tak v redu. Pi*da zakaj sem se zgubo takrat na Cityju??

Samo glej to zaj:

- Eden je Alan drugi je Alen

- Oba hodita na 2. gim

- Oba uči d.r. (ena profesorica, ni važno kera)

- oba sta mela popravne pri tej profesorici (edina s te generacije, ki jo uči ona)

- oba sta popravca naredla z 2

- Oba sta se napila ob prisotnosti Ćamota

- njuna fotra sta policaja

- oba sta se že peljala v rešilnem avtu :D

- oba sta že bila "tam pa tam" :D

in še in še. To ne more bit naključje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7e na uro matr, kaj se pa dela če ni skrivnost?

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!