Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jaz sm tui bil danes v šopingi dopoldne.. 2 jurja € šlo papa :cry: Pa to spodaj je edino kar sm od opreme kupo, grr :D

post-9211-1216298575_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@NejcZ dobra naložba, kak je pa kaj podplat?

______________

CBR 250 ma pa res ubijalski zvok

KLIK

:worship:

pizda bi jo mev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednje trd, pa lep :whistle: PM tote felne od tomosa ne.. za 2 kompleta 1400, baaa :D Da drugo sploh ne omenjam :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HITRO RABIM ODGOVOR

lahko dam na tomosa z 4.25 felno gor 160 šroko gumo? ker nimajo 150 na zalogi ne.. hitr rabm odgovorrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HITRO RABIM ODGOVOR

lahko dam na tomosa z 4.25 felno gor 160 šroko gumo? ker nimajo 150 na zalogi ne.. hitr rabm odgovorrr :D

rajš ne :) ker bo zgubo vozne lastnosti, guma se lahk lamle... raje na 150 počakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm tui bil danes v šopingi dopoldne.. 2 jurja € šlo papa :cry: Pa to spodaj je edino kar sm od opreme kupo, grr :D

pederu si iste kupo ko mam js :D ti jih bom zamenju ko moji so zrajsani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednje trd, pa lep :whistle: PM tote felne od tomosa ne.. za 2 kompleta 1400, baaa :D Da drugo sploh ne omenjam :)

kaj kurca rabiš 2 kompleta feltn, rajš bi kupu dirkalno odmično pa to, da bo vsaj kam šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje! JU3 grem na cesko, tko da hitr pmje za absint, pa kolicino, pa tulifonsko.

ce je kdo zainteresiran!

ajd

kdaj se boš pa vrno iz češke ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga sem bil danes v šopingu za opremo in nakupo za 563€ opreme

probiker dvodelni kombinezon (castrol ma gor , hudo )

želvo

podkapo

vanucci RV1 šuhe

ledvični pas

ps. kaj mi svetujete za drsnike ??

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater se mučimo ja :whistle:...fajn jebit plačan za špilanje cod4 prek mreže hehe

daj nehajjjj ker sem delal dans na pune 14 palet pizda polnih pa na niti eni pijači nikjer se nisma ustavla, edino v celem dnevu od počitka kaj sma šla jest

nene, zka? :P

hoUzi je drgac tak xD

l_72d7c29f9cdbf7965f76aee7e76c6e0c.jpg

sem mislil, da si bil tisto ti. No danes sem v Ravnah na Koroškem spet videl tega modela na tomosu z rdečo čelado v kratkih hlačah pa neke drsnike al steznike al kaj je mel na kolenih...

Evo js sm pa dans naredo izpit :D

Se mi zdi, da sem danes videl tole tvojo 125ko pred gostilno Kalimera v Dravogradu

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehajjjj ker sem delal dans na pune 14 palet pizda polnih pa na niti eni pijači nikjer se nisma ustavla, edino v celem dnevu od počitka kaj sma šla jest

sem mislil, da si bil tisto ti. No danes sem v Ravnah na Koroškem spet videl tega modela na tomosu z rdečo čelado v kratkih hlačah pa neke drsnike al steznike al kaj je mel na kolenih...

Jaaaaa, js sm se sam do enga pelo, sm pa tiste "drsnike" dal gor da mi ni v koleno pihalo (pa varnost, jebi ga če te fukne ni fajn v kratkih hlačah) :D

Pa vozo sm bol labavo ker je bla ketna hin, zdej že mam novo ....... TROBI DRUGIČ :D

taka helma a ne?

int-Hozis-.jpg

:winkiss:

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeej Ljubljančani, a mogoče veste, kje bi dubu uno lučko za tablco osvetlit, tako bol malo pa da je z diodic...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaa, js sm se sam do enga pelo, sm pa tiste "drsnike" dal gor da mi ni v koleno pihalo (pa varnost, jebi ga če te fukne ni fajn v kratkih hlačah) :D

Pa vozo sm bol labavo ker je bla ketna hin, zdej že mam novo ....... TROBI DRUGIČ :D

taka helma a ne?

int-Hozis-.jpg

:winkiss:

jajaja pol pa si bil ti :D danes si imel malo manj umazan motor kot zadnjič :D v tistem delu ko v rondoju greš desno pa med hišami pa desno gor si malo porajsal z zadnjo kolo? sma za tabo vozila, bil sem pa v tovornjaku Davidov Hram, kjer delam prek študentskega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehajjjj ker sem delal dans na pune 14 palet pizda polnih pa na niti eni pijači nikjer se nisma ustavla, edino v celem dnevu od počitka kaj sma šla jest

sem mislil, da si bil tisto ti. No danes sem v Ravnah na Koroškem spet videl tega modela na tomosu z rdečo čelado v kratkih hlačah pa neke drsnike al steznike al kaj je mel na kolenih...

Se mi zdi, da sem danes videl tole tvojo 125ko pred gostilno Kalimera v Dravogradu

Sm biv na kafejo ja... tam zravn kelnarce sm sedo... Samo si nekot len niti na wc se ti ni dalo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biv na kafejo ja... tam zravn kelnarce sm sedo... Samo si nekot len niti na wc se ti ni dalo :D :D

hahaha :D

a pol pa si bil tisto ti ja... am ja če sma ji robo pripeljala polno gostilno da do vrat nisi mogo, ki se mi te da tam preko do wc-ja plezat, sem šel v naslednjem kafiču scat potem :D lep motor je drugače, edino čimprej vse tisto od zadaj bek pa samo tablico pod luč, ker nosilec vse pokvari. drugače pa lep motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :D

a pol pa si bil tisto ti ja... am ja če sma ji robo pripeljala polno gostilno da do vrat nisi mogo, ki se mi te da tam preko do wc-ja plezat, sem šel v naslednjem kafiču scat potem :D lep motor je drugače, edino čimprej vse tisto od zadaj bek pa samo tablico pod luč, ker nosilec vse pokvari. drugače pa lep motor :)

Sej se je meni tud zdelo da si ti. Drgač me pa lahk skoz tam vidiš ker sem povprečno 5 ur na dan tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeej Ljubljančani, a mogoče veste, kje bi dubu uno lučko za tablco osvetlit, tako bol malo pa da je z diodic...??

ja in kva rabš to, sej nimaš tablce :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je meni tud zdelo da si ti. Drgač me pa lahk skoz tam vidiš ker sem povprečno 5 ur na dan tam :D

no saj zdaj ne bom najbrž nekaj časa tam, prvič ker je kupla toliko robe, da ima nekaj časa mir, drugič pa ker gremo naslednji teden na morje, potem ko pridem nazaj delat pa najbrž ne bom več hodil na koroško ampak te fure po MB in okolici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj zdaj ne bom najbrž nekaj časa tam, prvič ker je kupla toliko robe, da ima nekaj časa mir, drugič pa ker gremo naslednji teden na morje, potem ko pridem nazaj delat pa najbrž ne bom več hodil na koroško ampak te fure po MB in okolici...

Ma ja je nabavla tolko robe ker je obletnica kalimere, v petek balkan party, soboto dadi daz, čevapčiči pa tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedela nasledna

cjo škoda da takrat komaj...sm mislo da bi te neso kako flašo al pa 2 na morje zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!