Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

halo

wie ghets?

po 4 dneh prisel iz skandinavije na dunaj...tukaj pa se zdaj uzivam kak teden...

lepo se imejte !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anybody danes na hočko ?? od 16h dalje sem jaz gori taki rdeči kombinezon pa smrdi mi iz auspuha če bo kdo gori me naj dohiti pa me naj ustavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje problem.. 3 mesce nazaj sm mel prometno... motor stal.. po 2 mesecih sem ga prižgal in je prižgal v prvo, zato do danes niti nisem več poskušal. Danes pa probam, štarter se prehitro vrti (hitreje kot prej), vžge ne nikakor, kurbl je mehek.. kot kaže nima kompresije. WTF? Sm odprt za vse predloge, če se komu kaj sanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje problem.. 3 mesce nazaj sm mel prometno... motor stal.. po 2 mesecih sem ga prižgal in je prižgal v prvo, zato do danes niti nisem več poskušal. Danes pa probam, štarter se prehitro vrti (hitreje kot prej), vžge ne nikakor, kurbl je mehek.. kot kaže nima kompresije. WTF? Sm odprt za vse predloge, če se komu kaj sanja :)

a dotok goriva maš odprt ? :)

kabl na svečki maš gor ? :)

kaj vergla ti al se sam v prazno štarter suče?

kaj mašina ni dobla niti praskice bek ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vergla hitreje kot bi moglo, bencin je, sm ga še šprico notr, kabl je gor, iskra je. Ne, z mašino ni bilo nič.. pa kot sm že napisal.. potem je še delala, zaj pa kr naenkrat nič od nič.. znoru bom :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NMF , Qualifierja 150/60-17 mi pravjo da ni za dobit??!! :cry: :cry:

valda je, če se prav spomnim, sem jaz mel točno to na cagivi pa še na eni rs 250 mam zdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje problem.. 3 mesce nazaj sm mel prometno... motor stal.. po 2 mesecih sem ga prižgal in je prižgal v prvo, zato do danes niti nisem več poskušal. Danes pa probam, štarter se prehitro vrti (hitreje kot prej), vžge ne nikakor, kurbl je mehek.. kot kaže nima kompresije. WTF? Sm odprt za vse predloge, če se komu kaj sanja :)

kompresije nimaš zato se ti tudi štarter posledično bol hitro vrti, kk so pa kaj batni obročki??? ti maš 4-T al ??? pa še eno butasto vprašanje...a si svečko vredo zategno (dihta)??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 4t z 7k km, rednimi servisi in vse. Svečka ni kriva, ker tud če dam prst gor tam ko kurblam tak na rahlo piha čist.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 4t z 7k km, rednimi servisi in vse. Svečka ni kriva, ker tud če dam prst gor tam ko kurblam tak na rahlo piha čist.. :cry:

tj je pa skor 90% da je nekaj z batom oz. batnimi obročki...a sam popravlaš al voziš k kakšnemu majstru???

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 4t z 7k km, rednimi servisi in vse. Svečka ni kriva, ker tud če dam prst gor tam ko kurblam tak na rahlo piha čist.. :cry:

to je men na cagivi nardil...dau sm v drugo porinu pa je blo...ugasnu motor pa je spet delal...pač štarter gre v prazno...pržgi ga na porivanje/kurbl

pol bo pa uredu :)

(ne sanji da ti bo 4T 125 zaribu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je men na cagivi nardil...dau sm v drugo porinu pa je blo...ugasnu motor pa je spet delal...pač štarter gre v prazno...pržgi ga na porivanje/kurbl

pol bo pa uredu :)

(ne sanji da ti bo 4T 125 zaribu)

ej pa ne da je zaribo...lahko da so se zalepli zj ko je pa hoto po dolgem času vžgat motor so se pa na silo odlepli pa so zgubli svojo lastnost...so nehali tesnit...no vsaj js tk razmišlam ne me držat za besedo :krneki:

posebej če je mel glavo al pa uplinjač al pa kaj tekšnega dlje časa dol nastane počasi korozija :krneki:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ne sanji da ti bo 4T 125 zaribu)

ne govori, jaz vem za 2 4T mašini, ki sta zaribali... Ena je v kombiju na službi, kjer delam :D model se je peljal čez zelooo visoko vodo z njim in motor je ribno :D saj na drugo stran vode niti ni prišel :P druga mašina pa je v hondi prelude, je pa res model tako delal z avtom, da ni čudno, da je zružla...

pardon nisem videl tistega 125 v postu :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa ne da je zaribo...lahko da so se zalepli zj ko je pa hoto po dolgem času vžgat motor so se pa na silo odlepli pa so zgubli svojo lastnost...so nehali tesnit...no vsaj js tk razmišlam ne me držat za besedo :krneki:

posebej če je mel glavo al pa uplinjač al pa kaj tekšnega dlje časa dol nastane počasi korozija :krneki:

Imel sm cel mesec odprto cev od izpuha (nisem imel nič gor).....

reesko: kurbl je mehk...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, kaj je torej z mojim narobe? :cry: :angry:

Ja težko reči, kaj bi bilo narobe. Odpri skucaj ali pa dej pod garancijo :naughty: .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potekla Tomosova enoletna garancija haha :D Pa tudi sicer nebi dajal, ker bi čakal najmanj mesec da bi kaj naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ker sem čez vikend prodal skuterja in zaslužil nekaj denarja sem se odločil da ga porabim za opremo.

Prvo sem obiskal kompija v Velenju in kupil x-lite 701------- 400eur

slika010.jpg

Nato sem še odšel v Celje v Promotor ter kupil dvodelni kombinezon winteks------ 500eur

slika011.jpg

Tam sem tudi kupil še motoristične škornje Suomy------- 220eur

slika009.jpg

Hvala kompiju ter ostalim prodajalcem v Compacu v Velenju za velik trud pri nakupu čelade. :worship: :worship:

Hvala tudi fantom v Promotorju za odlično postrežbo. :worship: :worship:

vse si predrago placal...za 400€ se da x801rr dobit...za 500€ jaz cakam na enodelni clover kombinezon...za skornje pa sicer ne vem kaki so.

jaz morem samo se dobre rokavice za vredi ceno najdit....

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!