Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja za kombinežo ti dam roko :worship: Malo nas je z wintexi...čeprou jst sm dau za nouga 600€ in se mi je zdelo da je neka konkurenčna cena za to kvaliteto tko de nisi nč preveč dal...

Btw da si pa skuter prodal pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je men na cagivi nardil...dau sm v drugo porinu pa je blo...ugasnu motor pa je spet delal...pač štarter gre v prazno...pržgi ga na porivanje/kurbl

pol bo pa uredu :)

(ne sanji da ti bo 4T 125 zaribu)

Tvojmu sosedu je hayabusa ribnla, androtu je pa riejeu ribnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse si predrago placal...za 400€ se da x801rr dobit...za 500€ jaz cakam na enodelni clover kombinezon...za skornje pa sicer ne vem kaki so.

jaz morem samo se dobre rokavice za vredi ceno najdit....

Lej tko je. Zdej x-701 sm kupil ker se mi je pač zelo dopadla. Sem gledal tudi x-801 pa mi ni bla tak všeč.

Zdej glede na kvaliteto mislim da sta zelo podobni. Verjetno je x-801 še malo kvalitetnejša. Ampak mislim da bom tudi z x-701 zlo zadovoljn. Glede kombinezona pa mislem da tudi nisem zgrešil da sem ga kupil in da je vreden svojega denarja. Sem slišal od kar nekaj motoristov da ga hvaljo tisti ki so ga imeli al ga pa še majo. Evo pa če ga še _Luke_ hvali pol bo že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe danes so me škifi ustavli zaradi zvoka 200m pred domom, kaj jim te dela majmuni :D sej itq mi niso mogli nič ne , ni meu dokazov da sem se tam 100 pelal rečmo 50m pred škifom hehe pa rem domov se preoblečem pa si mislim eh tu jih zihr neo pa se pelem pa evo isto spet 100 nažgem pa isti policaj , koda bi me bral da se bom tam pelal :D sicer me ni vstavo ne kr me je tak prej že ampak vseeno sej se ne upam več tak pelet mi bojo skoz gnjavli , je reko zarad tega motor ni lepši hahah kiss my ass

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah veš kak se to dere pff a si fukjen sej boš slišal ju3 če prideš na hočko ob kakih 15h pa tja do 17h al pa do 18h ure, pa na hočkem se še bol dere hribi pa to pa ko je skoz not v rdečo :D če bo hoto zvok zadušit bi mogo na novo luft nastavlat

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah veš kak se to dere pff a si fukjen sej boš slišal ju3 če prideš na hočko ob kakih 15h pa tja do 17h al pa do 18h ure, pa na hočkem se še bol dere hribi pa to pa ko je skoz not v rdečo :D če bo hoto zvok zadušit bi mogo na novo luft nastavlat

hm se še morm odločit za ju3 al bi šou do Krškega mal pogledat al pa bi pršu v Maribor.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha dele so ns ustavl polcaji v novi bmw petici in moril glih ene 20 min :worship: pa od koga je avto, pa vs avto pregledal če kej švercamo, pa pihat pa take fore in seveda nč najdl :rolleyes: kok se mi pa to hudo zdi k polcaji usi z dolgimi nosovi končajo pregled pa še sami mulci v takmu avtu :lol1: :lol1: seveda je blo pa to v lj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo pa sm izpopolno(vizualno) zadn del :P

ot1-nalepk.jpg

dj akrapota še mal na levo stran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P GP sound :D

če bi meu tak motor bi se js pumoje skos tko furou :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P GP sound :D

če bi meu tak motor bi se js pumoje skos tko furou :D haha

Dobr zvok ja. Sam je ful mal totih cbr 250. Na mobile.de vem da je enih 6 pa še tiste majo ful navite cene glede na letnik. A je v Sloveniji sploh bla kdaj kakšna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to so res naredli hudi motor ne , obliko da bi posodobili da bi blo podobno kaki novi 600tko cbrki, pa 250ccm pa fuf ftrgalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...

s tema masinama se pripeljeta na siht dva kebaparja ki delata v eni malo vecji kebapcionici na dunaju..

post-7857-1216469142_thumb.jpg

za 8-10 ur dela na dan.. tip z cbro se ma e46 cabrio....

p.s. camac se ti bo tipkovnica zmocla ti lahko eno iz mediamarkta poceni prinesem :D

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...

s tema masinama se pripeljeta na siht dva kebaparja ki delata v eni malo vecji kebapcionici na dunaju..

post-7857-1216469142_thumb.jpg

za 8-10 ur dela na dan.. tip z cbro se ma e46 cabrio....

p.s. camac se ti bo tipkovnica zmocla ti lahko eno iz mediamarkta poceni prinesem :D

js bi meu hanspree :P je "mn škode" v primeru padca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...

s tema masinama se pripeljeta na siht dva kebaparja ki delata v eni malo vecji kebapcionici na dunaju..

post-7857-1216469142_thumb.jpg

za 8-10 ur dela na dan.. tip z cbro se ma e46 cabrio....

p.s. camac se ti bo tipkovnica zmocla ti lahko eno iz mediamarkta poceni prinesem :D

ej ne se jebat veš kolko zaslužjo...

un tipo k dela v nobel bureku dela po 12 ur in več na dan... veš kako to zaslužijo... samo je pa res da garajo :worship:

un zravn ko je tak bolj grbav ko kebabe pr noblu dela... ko je mel sladoled včasih... sm ga vidu tudi kako lavfa v privat življenju... fura merčko uno najjačo sicer ene 8 let star avto, samo pa zelo lepo spedenan (šipe, felge, gume valarji :) ) , živi pa tukaj čisto blizu mene v mansardi, v novi gradnji v bloku, kjer so garsonjere okoli 120m2 ... so pa to izredno dobre lokacije... tako da kar lepo živijo res pa je da garajo in zato pravim samo... :worship: :worship: :worship: da nov kdo mislu da nabijam... sm žarnce talov po blokih in sm po naklučju na njegova vrata naletu in mi je on odprl.. jst sam :eek: ... no ja ...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!