Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nice

sam pojdi bolj na odprt asfalt... tle je kr mal ozko ... ti bo zagustil pa boš vune leteu na robnik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn tole. probej še v drugo šaltnt, poj bo pa sploh fajn :) k boš pa enkrat najdu težišče si pa zmagou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne se jebat veš kolko zaslužjo...

un tipo k dela v nobel bureku dela po 12 ur in več na dan... veš kako to zaslužijo... samo je pa res da garajo :worship:

un zravn ko je tak bolj grbav ko kebabe pr noblu dela... ko je mel sladoled včasih... sm ga vidu tudi kako lavfa v privat življenju... fura merčko uno najjačo sicer ene 8 let star avto, samo pa zelo lepo spedenan (šipe, felge, gume valarji :) ) , živi pa tukaj čisto blizu mene v mansardi, v novi gradnji v bloku, kjer so garsonjere okoli 120m2 ... so pa to izredno dobre lokacije... tako da kar lepo živijo res pa je da garajo in zato pravim samo... :worship: :worship: :worship: da nov kdo mislu da nabijam... sm žarnce talov po blokih in sm po naklučju na njegova vrata naletu in mi je on odprl.. jst sam :eek: ... no ja ...

ta dva samo delata tam.. sef je mnda kak bratranec,stric,brat :D...on se pa tak pomojem v kaksnem cl-u vozi al pa kaj podobnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve???

a te lahko ta radar ko se postavi ob cesto in je vgrajen v avto pa snema proti tebi dobi???...nevem a te lahko kot morista od spredaj zmeri pa te odzadaj slika da dobi registersko al lahko ta radar samo avtomobile meri??? :whistle:

ps. pri 90km/h so vozli eni avtoobili pred menoj 60km/h, pol sm pa js šel prehitevat k sm se nazaj vrno na svoj pas je bla pa tabla 60km/h js sm pa še mel okoli 80km/h gor, za prometnim znakom je pa ta radar stal pa še tk je bil malo za grmičevju skrit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis.. ala kangu ki ma fotoaparat v kripi.. ni mozno da te je ujel, razen da je bil avto obrnjen v obratni smeri tvoje voznje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis.. ala kangu ki ma fotoaparat v kripi.. ni mozno da te je ujel, razen da je bil avto obrnjen v obratni smeri tvoje voznje...

to ja :rolleyes: ...ne tablice mi ni mogo prebrat razn če te lahko od spredaj potem slika... no mi nimamo kanguja je pa bela opel astra karavan :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao nejko , boljše da nisi prišo ja bi se tak razpalo neki hehe

tomazin je pa priso iz celja v mb , majster

ps. kr lepi dan danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno da nisi na začetku napisal : + akrapović :whistle: , aja pa na koncu, thanks for watching se napiše, sam tok d veš :)

sonda: če se ni nič zaflešalo ven se nimaš kaj bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao nejko , boljše da nisi prišo ja bi se tak razpalo neki hehe

tomazin je pa priso iz celja v mb , majster

ps. kr lepi dan danes

ja vreji je blo.. sm nardiu ene 250km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno da nisi na začetku napisal : + akrapović :whistle: , aja pa na koncu, thanks for watching se napiše, sam tok d veš :)

sonda: če se ni nič zaflešalo ven se nimaš kaj bat

opala, sm se zatipko ... THANK :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vreji je blo.. sm nardiu ene 250km :whistle:

Falot, ti falot. :)

Namesto, da bi prišel na Raceland. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đabe bi prišel, tko kot sem jaz :whistle: sem pa potem gledal matexa pa tonya ko sta se podila in zafrkavala gor, skos po zadnjem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đabe bi prišel, tko kot sem jaz :whistle: sem pa potem gledal matexa pa tonya ko sta se podila in zafrkavala gor, skos po zadnjem :worship:

Kaj đabe... Niso vsi taki zamudniki. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis.. ala kangu ki ma fotoaparat v kripi.. ni mozno da te je ujel, razen da je bil avto obrnjen v obratni smeri tvoje voznje...

kamerco ma spredej pa posname tablico:) tko da jebbba ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri gremo gor, tak da jutri lepo pridi :)

nisem že bil sto let na motorju, komaj čakam :P

in dokler teh jajc ne prodaš tudi še lep cajt ne boš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čamac pridem samo zaradi tebe če bo lepo vreme ni blema da malo nakažeš linijo :D daj msn čamac da se bomo zmenli fiksno ob keri uri pa to

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Falot, ti falot. :)

Namesto, da bi prišel na Raceland. :P

bom drugič ziher pršu.. ko bom meu ceu dan cajt.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamerco ma spredej pa posname tablico:) tko da jebbba ....

yap, kangoo te fotkne od spredej al pa zadej :D napredna pizdarija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!