Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kamerco ma spredej pa posname tablico:) tko da jebbba ....

:headbang: kolk pa je kazni če peleš (saj sam nevem kolk sm pelo črez omejitev) okoli 20km/h, 30km/h čez omejitev...izven naselja :krneki: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše obema tud iz moje strani :)

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: kolk pa je kazni če peleš (saj sam nevem kolk sm pelo črez omejitev) okoli 20km/h, 30km/h čez omejitev...izven naselja :krneki: ???

če si mladoleten boš itak sodnika dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa se more zamenjat pri sklopki ko je zanič? Zdej mam šrauf na balnaci čist odšraufan, pa pri mašini isto, pa če stisnem sklopko prime čisto na koncu, drsi pa nč. A to zamenjam lamele pa une diske, ki so umes? kaj pa fedre je treba tud zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če to je kr neki, meni tud neke vse ruži not , mnda je sklopka pa kurac če so lamele drage , maybe someday....pa tud čist takoj kak stisneš prime

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa se more zamenjat pri sklopki ko je zanič? Zdej mam šrauf na balnaci čist odšraufan, pa pri mašini isto, pa če stisnem sklopko prime čisto na koncu, drsi pa nč. A to zamenjam lamele pa une diske, ki so umes? kaj pa fedre je treba tud zamenjat?

lamele pa vmesne člene (une diske)

sicer za vmesne člene ni nujno, ampak lamele so pa nujne... kolkor vem fedrov ni treba menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če to je kr neki, meni tud neke vse ruži not , mnda je sklopka pa kurac če so lamele drage , maybe someday....pa tud čist takoj kak stisneš prime

cagiva mito

30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boy-si končno je gsx popoln(skoraj sprednja guma mi še fali). sem malo zmodificiral izpuh. se zdere ko veliki ded.

posnetek kaki sledi v kratkem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!