Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

k so za en kurac :D joke , meni so rekli org se pravi seh 6 lamel al kolk jih je, je reko 72 €

tako

točno tolko pride...

vmesni členi so pa 5€ 1 če se ne motm torej +30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi...ste sprejeti tja kamor ste napisali prvo željo al?

js sm za 3 pike sfulo prvo željo...en predmet bi mogo s 4 nareit :D jao :D nič neo z lj

sm v celju pristal...upam da so vrei pičke tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boysi...ste sprejeti tja kamor ste napisali prvo željo al?

js sm za 3 pike sfulo prvo željo...en predmet bi mogo s 4 nareit :D jao :D nič neo z lj

sm v celju pristal...upam da so vrei pičke tam :D

Jest sm pravilno izračunov kakšna bo omejitev za Ekonomsko fakulteto letos :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf. jaz sem tui sprejet... sem mel 20 pik fora.. ce bi se pa vpisal na VV to ko mi je bla zelja pe nebi bil sprejet.. ker bi mi zmanjkale 3 pike....

kam gres to v celje duhec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci danes s čamacom pičima malo po jugi...sarajevo, mostar, split, brač, pag- zrče, itd.. nama je en odpovedal ker smo misli it trije tak da zaj če keri če lahko gre zraven, ma cajt da se zjasni do okol 10 ih zvečer, ker pol krenemo, stane vas pa 60-70 eur za benz, 40 eur nekje za trajekte, in pač tisto kar mate zraven...sej itak vem da ne bo doben za akcijo ampak sn vseeno napisal, ker bi bla večja čaga če gremo trije....če ne boma pa pač sama šla hehe... v glavnem ju3 zjutraj že jemo burek in pijemo rakijo na baščaršiji v sarajevu :OK:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak vaju bojo neki skasirali

ni panike, ker so kazni tak smešne v bosni da se prav nič ne sekiram...nazadnje nas je v sarajevu opalo en policaj, ker sma se s fotrom furala po progah za tramvaj, po parih debatah in potem ko sta še škif in foter ugotovila da sta bla skupaj v vojski en cajt v splitu, je reko 10 mark za jednu pivo in to je blo to...pol so naš še enkrat vstavli ker smo pelali 25 kmh preveč v naselju in je bla kazen 35 mark...vstavijo pa te res za vsaki kurac ker ni glih ogromno turistov tam in si jim atrakcija pa se radi kaj pomenijo...

edino po hrvaškem bo treba malo pazit, ker tam pa so res radi prasci eni ja...po bosni bo pa itak čamac vozo da se malo uči ipak gre izpit delat kmalu pa rabi malo prakse :D...neo rabo več poligona bo kar tu vdaro en slalom med minami:D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo ki bi se dalo videt posnetek vcerajsne gp tekme?

na partisu maš po novem vse dirke posnete...

pa sam zlowdaš

je bla pa res včeraj kapo dol dirka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci danes s čamacom pičima malo po jugi...sarajevo, mostar, split, brač, pag- zrče, itd.. nama je en odpovedal ker smo misli it trije tak da zaj če keri če lahko gre zraven, ma cajt da se zjasni do okol 10 ih zvečer, ker pol krenemo, stane vas pa 60-70 eur za benz, 40 eur nekje za trajekte, in pač tisto kar mate zraven...sej itak vem da ne bo doben za akcijo ampak sn vseeno napisal, ker bi bla večja čaga če gremo trije....če ne boma pa pač sama šla hehe... v glavnem ju3 zjutraj že jemo burek in pijemo rakijo na baščaršiji v sarajevu :OK:

kk je že un komad ... aja ... ANARHIJA ALL OVER BAŠČARŠIJA :D (to je original)

Uživajta mwaaa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf. jaz sem tui sprejet... sem mel 20 pik fora.. ce bi se pa vpisal na VV to ko mi je bla zelja pe nebi bil sprejet.. ker bi mi zmanjkale 3 pike....

kam gres to v celje duhec?

logistika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!