Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ti bom kr kopiral iz druge teme:

V jadralno letalo sem vgradil elektricni motorcek Speed 480. Vse normalno prilotam, vendar ko ga priklopim na elektriko, zacne piskat. To piskanje se ponavlja v nedogled, dokler ga ponovno ne odklopim. Zdaj pa nevem, al je tezava v motorcku, al v RV napravi, da so narobne nastavitve in le tega ne prepozna. Ker namrec piskanje se pricne kaksnih 5s po priklopu na elektriko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom kr kopiral iz druge teme:

V jadralno letalo sem vgradil elektricni motorcek Speed 480. Vse normalno prilotam, vendar ko ga priklopim na elektriko, zacne piskat. To piskanje se ponavlja v nedogled, dokler ga ponovno ne odklopim. Zdaj pa nevem, al je tezava v motorcku, al v RV napravi, da so narobne nastavitve in le tega ne prepozna. Ker namrec piskanje se pricne kaksnih 5s po priklopu na elektriko.

Maš dost polno baterijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, na ful

ker na sprejemniku ne more bit problem, ker krilca vsa delajo tako morejo

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, na ful

ker na sprejemniku ne more bit problem, ker krilca vsa delajo tako morejo

Men je v jadrilici ko sm prklopu baterijo piskanal. Ka to ti skoz piska? Ka če daš gas da se motorček vrti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je glih problem ja, da se motorcek sploh ne vrti, ker ga RV naprava ocitno ne prepozna. Ko sem pa direkt iz baterije priklopo motorcek, da sem sprobal ce je z njim kaj narobe, pa se je zavrtel. Tak da moj sum gre vedno bolj k nastvaritvam RV naprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je glih problem ja, da se motorcek sploh ne vrti, ker ga RV naprava ocitno ne prepozna. Ko sem pa direkt iz baterije priklopo motorcek, da sem sprobal ce je z njim kaj narobe, pa se je zavrtel. Tak da moj sum gre vedno bolj k nastvaritvam RV naprave

Prever ce maš v pravi kanal vštekan regler. To se je men tud dogajal da sm mel na čist drugi komandi gas. Mal probi na sprejemniku v druge kanale štekat. Če ne pa vpraši tule na forumu ti bodo ziher znal pomagat http://forum.modelarji.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom se malo spilal ja, drgac pa sem tud na tistem forumu ze vprasal :)

Hvala ti

Drgac pa me dodaj na MSN (ga mas v mojem profilu), pa boma se tam kako rekla o modelarstvu hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker666999 - sem zrihtal, napaka je bila v kanalu. Sem malo preseltaval in sem nasel pravega :D

Hvala za pomoc :)

Ok, ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eooo lih to gruntam pa sm prsu na to...da je blizi nemcija slovenije kokr pa anglija oz amerika in ti zato vrze vn nemsko stran ne pa anglesko heh

pa se to... Am a se vm zdi tale podatk tocn?? 25€ ketna+oba zobnike??' ( http://www.louis.de/_20327fdca979d595e37f0...ist&wgr=501 )

daj malo poglej potem dol za mitota kok je, to piše cena od 25€, za mitota pride 80€

sm ti že povedu pa ti ne mislim več govorit: pojdi do enega mehanika za motorje in naroči ketno za ta in ta motor, te bo najceneje prišlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti...v petek gremo na pag...pa glih zaj je slabo vreme dole :S

upam da se do petka/sobote popravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej konc tedna je že lepš napovedan pa za drug tedn tut.. ;)

mhm sj zato sm reko za petek oz soboto :) sam kaj veš kako vreme se zna s5 dole nardit :)

upam da bo ql...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ob morju je tut zdej lepš vreme pa toplejš ne.. :)

hehe :) em mah ne...dole je zaj res slabo vreme :D

celo noč je zarad burje biu most zaprt...pa nalivi so pa temperature so padle...

no sam zaj čez 2 dni zgleda da bo že malenkost bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti...v petek gremo na pag...pa glih zaj je slabo vreme dole :S

upam da se do petka/sobote popravi

a greste v zrče??

mi gremo tud v soboto :kva2: za vreme pa tud jst upam da bo bolš, drugač je blo dons na pagu 17 stopinj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a greste v zrče??

mi gremo tud v soboto :kva2: za vreme pa tud jst upam da bo bolš, drugač je blo dons na pagu 17 stopinj :slap:

em v novalju mamo apartma :) drgač pa bomo itq skozi v zrčah ja :)

mi gremo v petek zjutraj :) v soboto pa apartma prevzamemo...bomo 1 dan dole na btk :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em v novalju mamo apartma :) drgač pa bomo itq skozi v zrčah ja :)

mi gremo v petek zjutraj :) v soboto pa apartma prevzamemo...bomo 1 dan dole na btk :D :D

no mogoče se kej vidmo hehe :naughty:

matr že prov sit sm tega dela, komi čakam da se ga v soboto že nabutam k budala dol :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mogoče se kej vidmo hehe :naughty:

matr že prov sit sm tega dela, komi čakam da se ga v soboto že nabutam k budala dol :grim

ma ja :) hm sam dvomim da se boma prepoznala :D

js sm dans šo zadnič delat...sm 2 mesca trpel na šihtu pa doma :D ju3 še doma nekaj malega nardim pa sm fraj... pol pa do 15.8 s5 doma delam...greta stara 2 na dopust, pol pa grem še js 1x :) pol pa s5 šiht sebtembra... eh sj bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!