Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nvm zakaj bi ti blokiral 1000ccm motor, ponavadi se blokirajo samo 600ccm, tak da dvomim da se da oz da se že ja sej se na elektroniki omeji pa je to to

hja sej blokada bo sam do homologacije :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj korajzn?? ce mas kej pameti v glavi...

ne pomaga...ker vseeno das gas kolko gre :P ....jaz tud ze gledam za 1000, pa mam komaj par mescev 600 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pomaga...ker vseeno das gas kolko gre :P ....jaz tud ze gledam za 1000, pa mam komaj par mescev 600 :D

si nebi rajše hayabuse omislo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pomaga...ker vseeno das gas kolko gre :P ....jaz tud ze gledam za 1000, pa mam komaj par mescev 600 :D

hja gas do konca tm k gre heh... Mja js bom kupu r1 zdej pa se cenej so jurja kokr 600tke heh kr neki pa se bl normaln se lahko furas s 1000 kokr 600 heh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja gas do konca tm k gre heh... Mja js bom kupu r1 zdej pa se cenej so jurja kokr 600tke heh kr neki pa se bl normaln se lahko furas s 1000 kokr 600 heh ...

sploh ti :)

Sožalje staršem... sploh po odstranitvi blokade... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja gas do konca tm k gre heh... Mja js bom kupu r1 zdej pa se cenej so jurja kokr 600tke heh kr neki pa se bl normaln se lahko furas s 1000 kokr 600 heh ...

ja to bo to no :D

dej se postav na realna tla...

sory brez zamere... smo kolegi pa vse... ampak to je najbolj debilno, primitivno razmišlanje čistega navadnega "čefurčka" iz okolice ljubljane...

over and out :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ti :)

Sožalje staršem... sploh po odstranitvi blokade... :closedeyes:

nima veze...

vozi mitota k nkamor ne gre :P

pa govori da se z r1 ko da lepo vozit... obvlada ni kej :worship:

600 so pa jajca ane cagivamito?

sploh pa ... verjem da ko te bo na R1ki ustavu te bo štrefnu na izrednega... ker za 600 je še nekak... ampak litrce si pa noben patrot nov kupu da se bo vozu z 25kw...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo to no :D

dej se postav na realna tla...

sory brez zamere... smo kolegi pa vse... ampak to je najbolj debilno, primitivno razmišlanje čistega navadnega "čefurčka" iz okolice ljubljane...

over and out :krneki:

:lol1: to si mi pa do besede natančno vzel izpod prstov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kaj je narobe z litrco (R1) s 25kW- meni se to ne zdi nič narobe. Celo pametno je to naresti, če nimaš denarja, da ga okoli serješ in na vsake dve leti menjavaš mopede

Narobe je to, da vozi 18 letnik brez izkušenj in brez kakšne večje kilometrine 180KM stroj.

Meni se recimo zdi Aprilia Falco zelo simpatična za zablokirat...

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K si že reku da nima vsak denarja za na 2 leti menjat motor...

Ceneje boš prišel skozi če boš kupil cenejši in švohnejši motor, pa čez 2 leti potem ta letnik, ki si ga mislu, koker pa če ga tkoj kupiš.

Drgače pa ja, men se še zmer ne zdi smiselno 1000cc blokirat, ker je pretežak, sploh dvovalnik. Ampak vsakemu svoje, če boš nabavu futurco pa blokiru, pridem pogledat da videm kako se to voz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo to no :D

dej se postav na realna tla...

sory brez zamere... smo kolegi pa vse... ampak to je najbolj debilno, primitivno razmišlanje čistega navadnega "čefurčka" iz okolice ljubljane...

over and out :krneki:

Okj nebodmo nesramni ane... Nevem kdo fulera z ninjo hehe... Pa o tem kako kdo voz pa tko no coment***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K si že reku da nima vsak denarja za na 2 leti menjat motor...

Ceneje boš prišel skozi če boš kupil cenejši in švohnejši motor, pa čez 2 leti potem ta letnik, ki si ga mislu, koker pa če ga tkoj kupiš.

Drgače pa ja, men se še zmer ne zdi smiselno 1000cc blokirat, ker je pretežak, sploh dvovalnik. Ampak vsakemu svoje, če boš nabavu futurco pa blokiru, pridem pogledat da videm kako se to voz :)

Futura žal ne bo, ker ne obstaja blokade zanjo. Bo pa Falco- upam. :)

P.S.: Falco ima 190kg. Šeststotak podobne namembnosti, recimo SV650 pa 165kg, s tem da ima tudi 6l manjši tank. Ne vem če je teh 25kg tako zelo očitnih (OK, malo sigurno je), da ga ne bi bilo smiselno zablokirati. Poleg tega moraš imeti v mislih, da imaš z litrco boljši navor.

P.P.S.: Kawasaki Z750S ima 195kg, pa jih dosti mladcev na veliko blokira.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno se lahko z frčekom pelaš malo spedenanim , za tebe je mito čist dovol

haha... Kako pa lahko ti govoris da je mito zame dovol??? Heh ja fantje fantje negovorte kr neki... Js se nikol nism reku nc za cloveka k ga nepoznam kasn motor al pa karkoli bi blo oz bo primern zanga...

Naj pa recm da tlele vs je velik k neki pokate kasni rejsrji ste pa nimate niti mal smisla za voznjo z motorjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okj nebodmo nesramni ane... Nevem kdo fulera z ninjo hehe... Pa o tem kako kdo voz pa tko no coment***

:lol1: :lol1: :lol1:

ti boš govoru ja :D nej rečejo to alla nejko, matex in takipodobni kalibri (sej bi reku čamac... sam nima neki konkurenčnga motorja trenutno :) )

no ja šalo na stran (v kateri je nekaj resnice)

ne vem o kakšnem favleranju z ninjo govoriš, ker ne vem , ali me spomin vara, si ti mojo ninjo sploh vidu v živo?

ne vem če ... no ja itak maš brez vezne izpade...

da ti razložim zakaj sem napisal tak post...

poglej v bežigradu poznam en kup južnih.... in vsak me isto praša

1. Kaj maš to zaen motor? odg. ninja

2. kolk to gre? odg. zadost

3. eh bolš bi da bi r1ko kupu... je bolj jača

vsi sam vejo da ma 240 konjev, pa da je to ultimat mašin (ja za žganje po avtobanu res) pa da gre 340km/h pa da gre simpl k pasulj po zadni... o drugih motorjih še slišal niso... r6ko še neki se jim sanja... ostalo pa tema... DUCATi WTF?! aprilia parfumi mogoče? suzuki... jaja firma računalnikov... KTM a kaj je to kolko tehtajo možgani? honda še nekak vejo, pa gilera ... kapo dol ultimat mašin ... sploh 180 potrga use :worship: :worship: :worship:

ma tista prva 3 vprašanje me je roko na srce prašalo že vsaj 15 komadov... preklet debilizem... pol itak vsi trdijo da me nek avto z 200 konji poje k nč... ampak pustmo to... mešamo jabuke in hruške...

jst sm sam povedu svoje. Vsi samo veste kolko to gre pa da je ultimate mašin. smo šli na rakitno enkrat jst, tony pa matex. Pa pride en z r1ko... pa ugotovimo da je to en kaliber k je meu prej z750 in ga je tako položu da je šaltalno ročko skrivu.. dokler ga ni v maloro spravu Z-ja seveda-... zdej valda ma R1 ko... pa govori kako do 280 poršeja dol scat pele pol pa on mim udar pa one dole levo desno... no in pol seveda matex in tony (ki ga peljeta več kot odlično... sploh matex :worship: kapo dol) gresta z njim probat... on hud rejsr... po 2 ovinkih se je zgubu... na ravnini pa k otrok mim vseh poletu... uglavnem brez veze... je pa sam priznou da je r1ka zajebana zadeva, ker je premočna!!! posluši dobr.... ko imaš nagib, ti malenkost prevelk dodatek k plinu odnese gumo! in konča se z padcem. Ti ne rabiš tega motorja... si še daleč da boš to lahko vozu... okey po ravnini žgat bo šlo ja, sam tud to te prej al slej košta če pretiravaš. Moj nasvet... še enkrat... ne kupuj R1 ke ker jo boš razgarbu, se poškodoval ... da ne celo kaj hujšega (bog ne daj) :krneki: usedi se na 600 ccm ... se zapelji en krog pa malo prtisn ( če boš upu seveda... pa ne se spet blablabla... k sm jst prvič na ninji sedu sm pr 10.000rpm šaltu k sm mislu da bom umru če grejo obrati na več) boš vidu da imaš POLNO KAPO VSEH KONJEV. (600ccm ker koli motor).. je veliko bolj "varna", dopušča 5x več napak, R1 ka je ultimate mašin, ne rečem, ampak brez zamere ti boš mogu še kr velik žgancov pojest pa velik let na motorju presedet da boš kos 190 konjem.

drgač pa čin pa ne zameri ampak to je res :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... Kako pa lahko ti govoris da je mito zame dovol??? Heh ja fantje fantje negovorte kr neki... Js se nikol nism reku nc za cloveka k ga nepoznam kasn motor al pa karkoli bi blo oz bo primern zanga...

Naj pa recm da tlele vs je velik k neki pokate kasni rejsrji ste pa nimate niti mal smisla za voznjo z motorjem!

1. R1 ka ni motor zate!

2. Ti si šele daleč od rejserja če se že gremo bolj na polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sploh motorja neupam zamenjat, ko berem tele komentarje :cry: Me boste še tko skurcal, da me bo minilo veselje do motorjev :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sploh motorja neupam zamenjat, ko berem tele komentarje :cry: Me boste še tko skurcal, da me bo minilo veselje do motorjev :BUA:

ti vzem lepo 600 ko in je fajn... je kr zzadost... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti vzem lepo 600 ko in je fajn... je kr zzadost... :D

Če bo kej za po cest bo gixxer 750 k7...

v izboru je bil 848, sam je še zelo predrag...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kej za po cest bo gixxer 750 k7...

v izboru je bil 848, sam je še zelo predrag...

no ja 750 :D baje je še nekak...

okey tist 848 varianta je pomojem mal zajebancija ampak ok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v bežigradu poznam en kup južnih.... in vsak me isto praša

1. Kaj maš to zaen motor? odg. ninja

2. kolk to gre? odg. zadost

3. eh bolš bi da bi r1ko kupu... je bolj jača

vsi sam vejo da ma 240 konjev, pa da je to ultimat mašin (ja za žganje po avtobanu res) pa da gre 340km/h pa da gre simpl k pasulj po zadni... o drugih motorjih še slišal niso... r6ko še neki se jim sanja... ostalo pa tema... DUCATi WTF?! aprilia parfumi mogoče? suzuki... jaja firma računalnikov... KTM a kaj je to kolko tehtajo možgani? honda še nekak vejo, pa gilera ... kapo dol ultimat mašin ... sploh 180 potrga use :worship: :worship: :worship:

hahahaaha, živa resnica :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja 750 :D baje je še nekak...

okey tist 848 varianta je pomojem mal zajebancija ampak ok :D

Ni zajebancija, sam nism mislu, da jih bo pri nas tok mal :(

Tud v IT so rabljeni po 12.000€, nobenga mal podrsanga... Bo za začetk vrjetno 750, za naprej bomo pa vidl... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!