Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kera tema:D

smo neki...veliko osebkov se hvali da je 600ccm premalo, zdaj pa me zanima kolk od vas zna potegnit vem 100% moč iz motorja in ga ob tem sto odstotno obvladat.... mislim da vas je v tej temi le malo takšnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera tema:D

smo neki...veliko osebkov se hvali da je 600ccm premalo, zdaj pa me zanima kolk od vas zna potegnit vem 100% moč iz motorja in ga ob tem sto odstotno obvladat.... mislim da vas je v tej temi le malo takšnih...

noben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera tema:D

smo neki...veliko osebkov se hvali da je 600ccm premalo, zdaj pa me zanima kolk od vas zna potegnit vem 100% moč iz motorja in ga ob tem sto odstotno obvladat.... mislim da vas je v tej temi le malo takšnih...

mislm da po mojem mnenju v tej temi ni nobenega takšnega... oz. je pa par ki motor obvladajo, ampak na cesti je 600ccm več kot polna kapa.

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mam jest na CH-ju zadnji zobnik Z=50 sprednji pa Z=16.

Katero opcijo mi svetujete za malo več končne,

na voljo je

zadej: Z=50 in Z=48

spredej: Z=16, Z=15 in Z=14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mam jest na CH-ju zadnji zobnik Z=50 sprednji pa Z=16.

Katero opcijo mi svetujete za malo več končne,

na voljo je

zadej: Z=50 in Z=48

spredej: Z=16, Z=15 in Z=14

zadaj 48....spredaj 15...

samo veš kaj pol sledi...pospeški padejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadaj 48....spredaj 15...

samo veš kaj pol sledi...pospeški padejo

Ampak konkretno kok bi se to sploh poznalo na končni? 5km/h? 10km/h?

Pa kok bi se poznalo na pospeških?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo boh kok pride ena flaša?

zanima me grem jst tud na češko pa me zanima kok pride :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene bek.

rezultat:

pune hakle sem investiral :P

ajd :worship:

dej prodej enga :D

drgač pa nevem od kdaj ti punehakle govoriš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

ti boš govoru ja :D nej rečejo to alla nejko, matex in takipodobni kalibri (sej bi reku čamac... sam nima neki konkurenčnga motorja trenutno :) )

no ja šalo na stran (v kateri je nekaj resnice)

ne vem o kakšnem favleranju z ninjo govoriš, ker ne vem , ali me spomin vara, si ti mojo ninjo sploh vidu v živo?

ne vem če ... no ja itak maš brez vezne izpade...

da ti razložim zakaj sem napisal tak post...

poglej v bežigradu poznam en kup južnih.... in vsak me isto praša

1. Kaj maš to zaen motor? odg. ninja

2. kolk to gre? odg. zadost

3. eh bolš bi da bi r1ko kupu... je bolj jača

vsi sam vejo da ma 240 konjev, pa da je to ultimat mašin (ja za žganje po avtobanu res) pa da gre 340km/h pa da gre simpl k pasulj po zadni... o drugih motorjih še slišal niso... r6ko še neki se jim sanja... ostalo pa tema... DUCATi WTF?! aprilia parfumi mogoče? suzuki... jaja firma računalnikov... KTM a kaj je to kolko tehtajo možgani? honda še nekak vejo, pa gilera ... kapo dol ultimat mašin ... sploh 180 potrga use :worship: :worship: :worship:

ma tista prva 3 vprašanje me je roko na srce prašalo že vsaj 15 komadov... preklet debilizem... pol itak vsi trdijo da me nek avto z 200 konji poje k nč... ampak pustmo to... mešamo jabuke in hruške...

jst sm sam povedu svoje. Vsi samo veste kolko to gre pa da je ultimate mašin. smo šli na rakitno enkrat jst, tony pa matex. Pa pride en z r1ko... pa ugotovimo da je to en kaliber k je meu prej z750 in ga je tako položu da je šaltalno ročko skrivu.. dokler ga ni v maloro spravu Z-ja seveda-... zdej valda ma R1 ko... pa govori kako do 280 poršeja dol scat pele pol pa on mim udar pa one dole levo desno... no in pol seveda matex in tony (ki ga peljeta več kot odlično... sploh matex :worship: kapo dol) gresta z njim probat... on hud rejsr... po 2 ovinkih se je zgubu... na ravnini pa k otrok mim vseh poletu... uglavnem brez veze... je pa sam priznou da je r1ka zajebana zadeva, ker je premočna!!! posluši dobr.... ko imaš nagib, ti malenkost prevelk dodatek k plinu odnese gumo! in konča se z padcem. Ti ne rabiš tega motorja... si še daleč da boš to lahko vozu... okey po ravnini žgat bo šlo ja, sam tud to te prej al slej košta če pretiravaš. Moj nasvet... še enkrat... ne kupuj R1 ke ker jo boš razgarbu, se poškodoval ... da ne celo kaj hujšega (bog ne daj) :krneki: usedi se na 600 ccm ... se zapelji en krog pa malo prtisn ( če boš upu seveda... pa ne se spet blablabla... k sm jst prvič na ninji sedu sm pr 10.000rpm šaltu k sm mislu da bom umru če grejo obrati na več) boš vidu da imaš POLNO KAPO VSEH KONJEV. (600ccm ker koli motor).. je veliko bolj "varna", dopušča 5x več napak, R1 ka je ultimate mašin, ne rečem, ampak brez zamere ti boš mogu še kr velik žgancov pojest pa velik let na motorju presedet da boš kos 190 konjem.

drgač pa čin pa ne zameri ampak to je res :beer2:

Ti ciz vrjamm da majo take izjave... Sam okj nemors drugih ljudi sodt po drugih ljudeh heh... Am ja vrjamm da je 600ccm prek cez glavo pa da se tega nemors na cesti izkoristt 50% se ciz strinjam s tabo. Pa ni tuki r1 waa da bomo buceral gor pa dol po centru sam kokr sm slisu od ljudi so 1000 velik bolj prijetne za vozt kokr 600 valda nedopuscajo napak sam tle je pa spet glava nesmes pretiravat sam sej vem kako je to useds se gor pels en krog opa cupa vids priloznost in ze puls do konca sam okj to so norci. Mam soseda z r1ko k je mal usekan(sej sigurn ste ga ze vidl uni z lublane modra r1ka 2003 letnik brez celade,japanke...etc) Glede tega da se nism vidu tvoje ninje je pa tko...vedn k te vidm na motorju si v enih cevlih pa kavbojkah tko da glede voznje pol no coment ce se po kavbojkah drsas cez ovinke pol pa nevem...k govoris tok v varnosti oz. nevarnosti(brez zamere sam cis vedno k te vidm...pa najbrs k se z matexom furata greta kej na ovinke ane)

fajn se mejte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sploh motorja neupam zamenjat, ko berem tele komentarje :cry: Me boste še tko skurcal, da me bo minilo veselje do motorjev :BUA:

pol si pa kup bicikel ane ;) ....ne boj se...znanje se nadgrajuje...vedno :yes:

ti vzem lepo 600 ko in je fajn... je kr zzadost... :D

:grim

mislm da po mojem mnenju v tej temi ni nobenega takšnega... oz. je pa par ki motor obvladajo, ampak na cesti je 600ccm več kot polna kapa.

600ccm je za "normalno" vožnjo zadost...pridejo pa trenutki ko bi želel kakih30KMveč....(prehitevanja, itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak konkretno kok bi se to sploh poznalo na končni? 5km/h? 10km/h?

Pa kok bi se poznalo na pospeških?

zaj točno ne vem kakšno razmerje je imela xt125x original.. vglavnem jaz sem dal spredaj za 1 zob večji zobnik zadnjega pa sem pustil originalnega, končna se je povečala samo če je bil klanec, motor je letel v 4 in 5 prestavi enako razen če si se sklonil(ampak tisto pol bol tak zgleda :) ) je pa res da s tem zmanjšaš porabo motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prodej enga :D

drgač pa nevem od kdaj ti punehakle govoriš :blink:

ma gor sm se z enim štajercem treniral :P

25€ je ta draga (unih k je vec)

20€ je ta pocen (une k so 3... sam mam sam se eno)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa kup bicikel ane ;) ....ne boj se...znanje se nadgrajuje...vedno :yes:

snoopy, to je bla zajebancija drugač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je to TAPRAV absint al "fake" scena ?

hm :whistle:

Absinth is a herb based spirit, the name of whih is derived from the drink's main component Artemisa Absinthium (wormwood). ALTHOUGH STILL FORBIDDEN IN MANY COUNTRIES, Absinthe has become very popular among people all over the world..

u cescini pa pise se da ma not mocan afrodiziak in da te hit opije..

mislm da bo! :P original premium

:yea2:

PS: pise da je obj 70%

sam zato ker je zakonsko najvec 70%, je pa prodajalc reku da je prej vec ko pa manj :)

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy, to je bla zajebancija drugač :D

sj vem...sj zato...itak sam čakaš da boš štartal pa navijal ane... :P

greš dns kj okol??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem...sj zato...itak sam čakaš da boš štartal pa navijal ane... :P

greš dns kj okol??

Hehehhe :D

Ti, grem ja, ampak bom na Gorenjskem, če boš kej tle okol, kar poklič. Lahko pa med tednom kšn dan prletim v vaše konce pa greva na pijačo. Samo povej, ker dan maš čas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehhe :D

Ti, grem ja, ampak bom na Gorenjskem, če boš kej tle okol, kar poklič. Lahko pa med tednom kšn dan prletim v vaše konce pa greva na pijačo. Samo povej, ker dan maš čas :)

ja itak sm mislu gor čez žir na vš konc nekam it....bom te poklicu če rata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je dober absinth videš po tem kolk ma thujona notri, more bit označeno na embalaži. Pa bol kvaliteten k je, manj ima alkohola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je dober absinth videš po tem kolk ma thujona notri, more bit označeno na embalaži. Pa bol kvaliteten k je, manj ima alkohola.

ti nevem, ce ja pa firma iz 1898, bojo pa paja ze znal delat...

mogoce jih pa ti lahko kej naucis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!