Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ce koga mogoce zanima - za simbolicno ceno prodam akvarij (70l), s filtrom in vsem :)

glih nameravam ga kupit :) pa da ma pumpo in vse.. ker se mi ne da pucat akvarija spljoh :D sam k si zdele ne predstavlam iz glave kolk je 70l vlk :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a greste v zrče??

mi gremo tud v soboto :kva2: za vreme pa tud jst upam da bo bolš, drugač je blo dons na pagu 17 stopinj :slap:

mija s čamizom sma bla v petek v zrčah, sej je čaga pa vse, samo me mine ko vidim pol maribora tam, če pa niso iz maribora, so pa iz celja, ljubljane, itd...tak da me kar mine, jaz se hočem rešit slovenije pol pa tam naletim na slovenijo v malem hehe...no v glavnem pol v soboto nisma več šla v zrče, raje sn se fural na jet skiju, ker pubeci to pa je bolanoooooo, kaj to delaaaa, adrenalin primerljiv z motorjem, kawasaki mašina, 1100ccm, 125 konjev, končna okol 60 milj- cca 110kmh(kar se ti na vodi zdi kot da bi šou 300) , in to je res odfuk, in ko greš v ovinek pa skočiš na kak val je norooo, parkrat me je tut fuknilo in me je pošteno zapeklo ko sn prleto v vodo hehe...bolano res, vsem adrenalinskim odvisnežem ki še niso tega probali močno svetujem, ker je res adrenalin za popizdit :kva2:

popravek, gume so do roba sfurane:) ne scufane....

če že mislš težit, bodi zmožen usaj prebrat, kot je treba...

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: (men se zdi zvožena) :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

da neom jaz mojih gum pokazo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih nameravam ga kupit :) pa da ma pumpo in vse.. ker se mi ne da pucat akvarija spljoh :D sam k si zdele ne predstavlam iz glave kolk je 70l vlk :D haha

d/š/v - 60/30/40

Dobis pa s filtrom, pokrovom, lucjo...vse v glavnem :) (razn rib in tega kar pride not seveda hehe :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mija s čamizom sma bla v petek v zrčah, sej je čaga pa vse, samo me mine ko vidim pol maribora tam, če pa niso iz maribora, so pa iz celja, ljubljane, itd...tak da me kar mine, jaz se hočem rešit slovenije pol pa tam naletim na slovenijo v malem hehe...no v glavnem pol v soboto nisma več šla v zrče, raje sn se fural na jet skiju, ker pubeci to pa je bolanoooooo, kaj to delaaaa, adrenalin primerljiv z motorjem, kawasaki mašina, 1100ccm, 125 konjev, končna okol 60 milj- cca 110kmh(kar se ti na vodi zdi kot da bi šou 300) , in to je res odfuk, in ko greš v ovinek pa skočiš na kak val je norooo, parkrat me je tut fuknilo in me je pošteno zapeklo ko sn prleto v vodo hehe...bolano res, vsem adrenalinskim odvisnežem ki še niso tega probali močno svetujem, ker je res adrenalin za popizdit :kva2:

sam je res hudo taprvic.. res se zdi ko da gres 300 :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je res hudo taprvic.. res se zdi ko da gres 300 :D :D :D

ja jaz sem zaj prvič pelal pa je res blo noro, na začetku sploh nisn upal ovinkov delat, pol po 10 min ko sn že malo filinga dobo pa sn že kroge delal pa skakal prek valov hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega se skor vsak dan fura z vodnimi skuterji ko dela pr ski&sea pa je res noro to.. morm še js enkrat to it probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno zore, eno sunca,

povišeno stara,

uz Neretvu ranjen momak

s vodom razgovara.

Oj Neretvo, vodo ladna

ozdravi mi majku

i čuvaj

moju dragu.

post-10915-1217247649_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislm da lažeš. Čist res. Ne bi napisal takega stavka če bi bilo res.

ne more rečt en tak patrot k vozi 125 ccm mitota da je 600 zadovoljivo!? ja če se pelš do 6000rpm je res ja.... ker ko sm se jst prvič pelu z 600 je blo 10.000rpm vrh glave k že tko nism mogu več gledat...

dej sej nared kar hočš ker itak je to to kkar si se pač odloču... pa tud tole sm vedu direkt da boš napisu, itak so to buče ampak ok :D

Okj velda vi ste itaq povni samga sebe heh... Drgac pa ja... Od jurja r1 z1000 bt1100 cbr od 600 pa od orazma gsx pa fz600s(to sam tko nasteu da neboste kej pokal) drgac pa vem daj to moja odlocitev in se netice nobenga sam mene... Js lepo napisu ce kdo ve kaj je razlika med r1 04 pa 06 vi pa kr neki zacel napadat bhaaa=P B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še vedno si mu fauš da se on vozi v kaubojka z 600ko po mestu. ti se pa tolažiš da se boš z 1000ko v kombinizonu.

saj vem da se me ne tiče

Heh povej zakaj bi biu fous?? Tolazm se pa bl mal k se nimam zakej he...ce je pa ze tko se bom pa saj v kombenezonu ja neki pa le dam na varnost :010 :010 :010

popravek, gume so do roba sfurane:) ne scufane....

če že mislš težit, bodi zmožen usaj prebrat, kot je treba...

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: (men se zdi zvožena) :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

dobr bo gizmo nerabm dokazou... js ti reku kar sm slisu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej pridte pridem za 15minut da vidm jst mitota spet po parih letih :D

doobr mal vec k 15 min se bom furu do ke hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcaji :D

ne hvala :)

kasni policaji?? kaj usi neki na policaje mislte??? kdaj so pa ze bli tm med tednom heh??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polcaji :D

ne hvala :)

ridaši majo sam eno besedo...softič :evilgrin:

cagiva mito pol prideš? dobr pou ure boš pa res rabu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!