Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kasni policaji?? kaj usi neki na policaje mislte??? kdaj so pa ze bli tm med tednom heh??

mene pa matexa pa še enga so dobil heh??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ridaši majo sam eno besedo...softič :evilgrin:

cagiva mito pol prideš? dobr pou ure boš pa res rabu :D

amm jap bom prsu ja:D grem se zdele ublect... ammm a pol pravs da bos tm:D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa 25kw, gume k že dolg niso legalne več, nehomologiran ror, žmiguce, nosilc za tablco.... pa še desn žmigovc mi ne dela... dovolj dobr razlog da ne grem na ride... se mi zdi no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pustim policaje itak namir :whistle:

ja bom

no kul picim js zdele od doma umes se na benzo skocm... see ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasca jst bi šu tud :D

hrana za popizdit dobra pa še đabe... ni lepšga :D

v mostarju je cena čevapov s kajmakom, čebulo in lepinjo 3,5 marke, to je 1,75 eura...in to porcija da se konkretno naješ hehehe...v sarajevo je malo dražje ker je pač glavno mesto ampak še vseeno konkretno pod našimi cenami

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sn opečen od sonca po hrbtu pa trebuhu, zaj ko se je končno alkohol spucal iz telesa me je začelo pečt hehe, prej sn bil nonstop pod vplivom alkoholnih analgetikov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek, gume so do roba sfurane:) ne scufane....

če že mislš težit, bodi zmožen usaj prebrat, kot je treba...

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: (men se zdi zvožena) :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

ja zvožena mogoče od prejšnjega lastnika, skor ne verjamem da bi tak do roba ti zvozil gumo, morda se motim ampak kolk sn te vido na slikah nisi ravno neke zalagal najbolj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zvožena mogoče od prejšnjega lastnika, skor ne verjamem da bi tak do roba ti zvozil gumo, morda se motim ampak kolk sn te vido na slikah nisi ravno neke zalagal najbolj :whistle:

Mislm da je Gizmo gume zamenou pol k je kupu motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko ste že pri policajih, mene so dans vstavli pred pol ure: vožnja po zadnjem kolesu, prehitevanje po desni strani, vožnja čez oranžno luč, nehomologiran auspuh, nehomologirani žmigavci (ki ji na levi strani sploh ni- posledica marofa), ter ostala nelegalnost ki jo itak poznate brezveze še enkrat omenjat, kazen: boljše da ne govorim :D...o kakem pobegu ni blo govora ker me je direkt na semaforu dobil in nisn mogo kaj

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko ste že pri policajih, mene so dans vstavli pred pol ure: vožnja po zadnjem kolesu, prehitevanje po desni strani, vožnja čez oranžno luč, nehomologiran auspuh, nehomologirani žmigavci (ki ji na levi strani sploh ni- posledica marofa), ter ostala nelegalnost ki jo itak poznate brezveze še enkrat omenjat, kazen: boljše da ne govorim :D...o kakem pobegu ni blo govora ker me je direkt na semaforu dobil in nisn mogo kaj

nea se fukaj res ali kaj?

vse to so to naklemfal.... jao

sožalje kaj ne j rečm :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea se fukaj res ali kaj?

vse to so to naklemfal.... jao

sožalje kaj ne j rečm :trance_33_sleep:

jebiga, ju3 se gremo dalje vozit :OK:

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nejko , ni čudno če se pelemo pa kr škifom spizdiš hah

te pokličem ko dobim MOPED nazaj se gremo ka pelat na hočko po dolgem času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zvožena mogoče od prejšnjega lastnika, skor ne verjamem da bi tak do roba ti zvozil gumo, morda se motim ampak kolk sn te vido na slikah nisi ravno neke zalagal najbolj :whistle:

na slikah nism ne... tist vem, delč od kolena, oz. česarkoli, sam slikce so pa ql :)

Drgač pa jst sm pussy rider pa ponosn sm na to, tišim ga po LJ, pa samo po ravninah, po Dunajski pa to, do 5.000 obratov sm ga 1x zvrtu, k bi vi vedl kvato dela

k grem na ride rabm usaj 2h za 60km :) ovinke use zvozm čist počas,pa čist pokonc, gume pa doma z glicerinom mažem, da so "kao" sfurane...

drgač mi manka 4cm na levi pa 6cm na desni...

ali lahko še pišem v tej temi?

drgač pa gume so ble nove ja.... k prej sm meu turing gor... pirelli diablo strada... pa baje bi lahko pregrel, pa je fotr nove kupu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha nejko , ni čudno če se pelemo pa kr škifom spizdiš hah

te pokličem ko dobim MOPED nazaj se gremo ka pelat na hočko po dolgem času

ja zdaj ni šlo ker je me je direkt na semaforu uhapsil, pa se samo zraun zapelal tak da nič nisn mogo narejit...jebemti pa sn reko da ga neom več španal po mestu po zadnji pa sn reko si ajde rem še malo nadrkavat tu od semafor do semafora in glih me je čapno...prej sn pa šou do bisterce konstantno lepo na izi skoz čez 150 pa nikjer nobenga, a glih tam na jebenem semaforu me je mogo :headbang:

na slikah nism ne... tist vem, delč od kolena, oz. česarkoli, sam slikce so pa ql :)

Drgač pa jst sm pussy rider pa ponosn sm na to, tišim ga po LJ, pa samo po ravninah, po Dunajski pa to, do 5.000 obratov sm ga 1x zvrtu, k bi vi vedl kvato dela

k grem na ride rabm usaj 2h za 60km :) ovinke use zvozm čist počas,pa čist pokonc, gume pa doma z glicerinom mažem, da so "kao" sfurane...

drgač mi manka 4cm na levi pa 6cm na desni...

ali lahko še pišem v tej temi?

drgač pa gume so ble nove ja.... k prej sm meu turing gor... pirelli diablo strada... pa baje bi lahko pregrel, pa je fotr nove kupu :)

najjači ste taki ja, na morju zaj sn tui vido same hude cestakarje oh in ah, poglejam gume 3 metre do roba haha, to so taki ko jim stari kupijo motore da se pokavci furajo od kafiča do kafiča pa kao zajebani...vsakemu takemu se priporočam na kakih ovinkih, da ga vidimo kolk ga je zares v hlačah :D... pol ko sn jih pa vido pelat kje pa so se pelali ravno 15 kmh več kot jaz z avtom pa še to razbitim ker sn v splitu pomotoma malo predelal štop štango in te zdeve na sprednji strani, da je pol taki zgledal ko bulldog hehe

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najjači ste taki ja, na morju zaj sn tui vido same hude cestakarje oh in ah, poglejam gume 3 metre do roba haha, to so taki ko jim stari kupijo motore da se pokavci furajo od kafiča do kafiča pa kao zajebani...vsakemu takemu se priporočam na kakih ovinkih, da ga vidimo kolk ga je zares v hlačah :D... pol ko sn jih pa vido pelat kje pa so se pelali ravno 15 kmh več kot jaz z avtom pa še to razbitim ker sn v splitu pomotoma malo predelal štop štango in te zdeve na sprednji strani, da je pol taki zgledal ko bulldog hehe

pussyriderfob :) hehe

pa ni ti cestak za ovinke, škoda ga je k tm ga nemorš žgt :) najbol je tm u LJ po Dunajski, med pošto pa bavarcem, da te usi vidjo, pa usaj 6x gor pa dol se je treba pelat...

drgač pa nejko zakaj, bi ti use meru kolk majo u hlačah, sej ni usm do tega, da se vozjo hitr pa na robu zmogljivost (človeških ali motorja)... jebeš nej folk uživa,... a ni to osnovni cilj?

drgač pa tut men gredo na živce modeli k po ravnini tišijo, pa čez naselje 150+ pač une lokalne ceste, čez ovinke ga pa ujameš, pa sam da je ravnina, spet potegne,... sam sej usako tele ma svoje vesele... boli te... važn da se maš ti ql...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans gre stric po tti stroj :P

2006_KTM_950Supermoto_Orange.jpg

sam to ni to, more bt pravi SM ne pa neka tta makina tžka/vlka

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!