Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pussyriderfob :) hehe

pa ni ti cestak za ovinke, škoda ga je k tm ga nemorš žgt :) najbol je tm u LJ po Dunajski, med pošto pa bavarcem, da te usi vidjo, pa usaj 6x gor pa dol se je treba pelat...

drgač pa nejko zakaj, bi ti use meru kolk majo u hlačah, sej ni usm do tega, da se vozjo hitr pa na robu zmogljivost (človeških ali motorja)... jebeš nej folk uživa,... a ni to osnovni cilj?

drgač pa tut men gredo na živce modeli k po ravnini tišijo, pa čez naselje 150+ pač une lokalne ceste, čez ovinke ga pa ujameš, pa sam da je ravnina, spet potegne,... sam sej usako tele ma svoje vesele... boli te... važn da se maš ti ql...

to maš prav ja, samo vseeno se ne morn zadržat da ne bi malo pokomentiral bolj sočno takih modelov...sej drugač nimam nič proti njim, malo pa le lahko norce brijem iz njih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj ni šlo ker je me je direkt na semaforu uhapsil, pa se samo zraun zapelal tak da nič nisn mogo narejit...jebemti pa sn reko da ga neom več španal po mestu po zadnji pa sn reko si ajde rem še malo nadrkavat tu od semafor do semafora in glih me je čapno...prej sn pa šou do bisterce konstantno lepo na izi skoz čez 150 pa nikjer nobenga, a glih tam na jebenem semaforu me je mogo :headbang:

najjači ste taki ja, na morju zaj sn tui vido same hude cestakarje oh in ah, poglejam gume 3 metre do roba haha, to so taki ko jim stari kupijo motore da se pokavci furajo od kafiča do kafiča pa kao zajebani...vsakemu takemu se priporočam na kakih ovinkih, da ga vidimo kolk ga je zares v hlačah :D... pol ko sn jih pa vido pelat kje pa so se pelali ravno 15 kmh več kot jaz z avtom pa še to razbitim ker sn v splitu pomotoma malo predelal štop štango in te zdeve na sprednji strani, da je pol taki zgledal ko bulldog hehe

Kai imaš 15 let :krneki:

Kera bolana mentaliteta.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kai imaš 15 let :krneki:

Kera bolana mentaliteta.....

in kdo je tebe kaj vprašal? koji si ti faktor da boš komentiral neke, misliš da če maš nick taki ko jaz čelado da si glavni al kaj :D

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo je tebe kaj vprašal? koji si ti faktor da boš komentiral neke, misliš da če maš nick taki ko jaz čelado da si glavni al kaj :D

:worship: majmun svetske klase :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: majmun svetske klase :worship:

no daj spokaj se pisat v one teme krneki: žalosten sem, razočaran sem, kak dolgo že nisem fukal,... itd...za take opuške je tam šoder jama kjer se lahko poserjete tu pa nas pusti na miru, če nikol nisi bil v naših debatah in ne veš da je pač to malo posebna tema in ne razumeš zadeve, se ne oglašaj neke brezveze z neumestnimi komentarji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj spokaj se pisat v one teme krneki: žalosten sem, razočaran sem, kak dolgo že nisem fukal,... itd...za take opuške je tam šoder jama kjer se lahko poserjete tu pa nas pusti na miru, če nikol nisi bil v naših debatah in ne veš da je pač to malo posebna tema in ne razumeš zadeve, se ne oglašaj neke brezveze z neumestnimi komentarji...

Amen :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa tut men gredo na živce modeli k po ravnini tišijo, pa čez naselje 150+ pač une lokalne ceste, čez ovinke ga pa ujameš, pa sam da je ravnina, spet potegne,... sam sej usako tele ma svoje vesele... boli te... važn da se maš ti ql...

kukr sm jst slišu greš ti čez mest bolj ko ne kolkor ti 25kw da... pač ne 150+ ampak 120 + .) zarečenga kruha se ponavad največ poje veš ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako je, dokler v fotleji sediš je vse lahko :rolleyes:

P.S

kje pa je Grčar, dolgo časa ga nisem nič slišal tle.... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sm jst slišu greš ti čez mest bolj ko ne kolkor ti 25kw da... pač ne 150+ ampak 120 + .) zarečenga kruha se ponavad največ poje veš ;)

Đeri, Đeri, teb pa ne rata kajle zabit, c.c.c.c tut 25kW motor gre 150 :) brez problema...

kolk grem čez center ? bolj mal, ker je na usakih 100m semafor :) pa tut omejitve so, za katerimi stojijo policaji :)

Sej bi te nazaj zabiu, sam k nemorm popolni dirkač :blink: bi si kdaj vzel čas, pa me naučil kako se vozi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko škoda pač, se zgodi. sam jas bi mu tak probal nekak maznit jo stari :D. Škoda keša stari kr obrne se mi ko si predstavlam kolk maš ke kazni.

hh napako si nareo v osnovi ker si se ustavo na semaforu :D hec

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dajte mi povedat na keri strani lahko naročim tank nalepke prek neta. Za tc motoshop vem pa vem da jih Laba nima. Zaj če še ve kdo za kako stran bi prosu da pove. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Houziii ka ti se vedno po tti eni te isti ulici pelaš? :D sem te dans vido, bil sem v kombiju Davidov Hram pa kremo proti herpesu sem mel namazano ob levi nosnici :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dajte mi povedat na keri strani lahko naročim tank nalepke prek neta. Za tc motoshop vem pa vem da jih Laba nima. Zaj če še ve kdo za kako stran bi prosu da pove. :D

na louisovi jih majo velik pa še ugodne so :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đeri, Đeri, teb pa ne rata kajle zabit, c.c.c.c tut 25kW motor gre 150 :) brez problema...

kolk grem čez center ? bolj mal, ker je na usakih 100m semafor :) pa tut omejitve so, za katerimi stojijo policaji :)

Sej bi te nazaj zabiu, sam k nemorm popolni dirkač :blink: bi si kdaj vzel čas, pa me naučil kako se vozi??

matr si tup... vem da gre čez ... moj je šu 185 ... samo da pa ti dobiš 150 čez mest pa svaka čast... tja do 100 se še pride več je pa sam na avtobanu možn... ker je totalno zamorjena zadeva nad 120+ zato sm to napisu... ne zarad druzga.

drgač pa še enkrat... Ljudje ki so se peljali s tabo so mi povedali da kr lepo 120 čez mest, da ti bolj puca kurac za vse skupej... to je pa vse. glede dirkača lahk pa probava kadar češ ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr si tup... vem da gre čez ... moj je šu 185 ... samo da pa ti dobiš 150 čez mest pa svaka čast... tja do 100 se še pride več je pa sam na avtobanu možn... ker je totalno zamorjena zadeva nad 120+ zato sm to napisu... ne zarad druzga.

drgač pa še enkrat... Ljudje ki so se peljali s tabo so mi povedali da kr lepo 120 čez mest, da ti bolj puca kurac za vse skupej... to je pa vse. glede dirkača lahk pa probava kadar češ ;)

jaz sem ga zadnjič po AC šentil-pesnica spravo 208kmh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga zadnjič po AC šentil-pesnica spravo 208kmh :naughty:

je mogu bit pa fejst klanc a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga zadnjič po AC šentil-pesnica spravo 208kmh :naughty:

:zzz: :zzz: :zzz:

Moja Aprilia RS 500 gre 406 km/h (205km/h + 201km/h) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede dirkača lahk pa probava kadar češ ;)

sej jst bi se od vas učil, đeri san....

jaz ne biti dober, da dirkati z vami... lahko ti pa osnove fizike al pa matematike razložim :bounce: :bounce:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst bi se od vas učil, đeri san....

jaz ne biti dober, da dirkati z vami... lahko ti pa osnove fizike al pa matematike razložim :bounce: :bounce:

osnove znam... kej naprej se pa lohk zmenmo :P no ja itak bi pa komu drugmu reku k sigurno več zna :P

hvala vseeno

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogu bit pa fejst klanc a :P

malo je res bil ja.. za nameček pa se je pred malo peljal c300 karavan in mi je nudil zaveterje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!